Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

http://www.dota2.com/springcleaning

 

prave lol od dote,totalno sam protivnik ovoga sa wardom i blokovanjem kampova...

 

A shto prave lol, kako je uradjeno ovo sa wardovima u lol-u?

 

I neka je stavio te linije, da se zna kad se bloka kad ne, ionako je raspad do sad bio uvek. Onaj kamp gore veliki kod Dire-a je toliko izbagovan, da je to sramota.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da mi objasnite što su indikatori kampova sranje, stvarno pitam

Pogotovo što kapiram da vi što ih kritikujete imate 0.4% partija sa supportom. Onaj poslednji update kad su menjali mapu je toliko razjebao te boksove da prvih 10 partija nisam uspeo da se povežem, wardovao sam svoje kampove.

A pritom, to je opcija koja može da se uklj/isklj, tako da vi proovi ostavite isključeno, nije da ste kupili ward u životu

Pa meni prvo sto je palo na pamet kada sam to vidio jeste da previse pojednostavljuju igru, sada ce svako moci da warda/dewarda kamp a prije je bilo potrebno neko znanje i iskustvo majku mu.

But that's just me, ne volim pretjerano promjene u igri koje olaksavaju stvari, mislim da sam jedan od rijetkih koji i dalje koriste legacy keys a i secam se prije u w3 kad je tek pocinjala dota da se igra, jedini sam u igraoni drzao ALT da vidim health bars za lasthitovanje dok su svi ukljucivali u opcijama da su stalno on:D.
Kontam da igraci koji bas dugo igraju slicno razmisljaju.

Edited by Mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ye, stoji da je learning curve u doti zajeban, ali ne mos ovo raditi od igrice posle 12 godina or so. Nista sto dobri tutorijali ne mogu da rese, bolje nego da imas nakazu od igrice vizuelno. Ipak je to old school igra sa odredjenom dozom respekta za iskustvo, pored svog "skilla" bar bi tako trebalo da bude.

 

  • Upvote (+1) 2

...

Link to comment
Share on other sites

To stoji što kažeš, ali poznavanje boksova nije skill, već učenje tačaka na mapi koje rade, što je meni glupo

Ti možeš da pogledaš tutorial kako se last hittuje, i to kao znaš u teoriji, ali ti treba zilion partija da u tome zapravo postaneš dobar. Ovde to nije slučaj, prosto naučiš napamet šta radi a šta ne, onda se promeni mapa pa opet naučiš napamet itd. Nema skila, zato mi je oket što su ubacili opciju

Ma glupost obichna, treba da ulazim na praznu mapu sa botovima i da bodem wardove da bih skontao gde obs blokira kamp a gde ne. Sve u svemu, skroz kul promena.

 

A ovi argumenti "Ipak je to igra sa odredjenom dozom respekta za iskustvo", boze sachuvaj.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma glupost obichna, treba da ulazim na praznu mapu sa botovima i da bodem wardove da bih skontao gde obs blokira kamp a gde ne.

 

 

Da, to treba da radis. You see, tako postajes dobar u stvarima, vjezbom. To je nekad razdvajalo bogalje od dobrih igraca u ovoj igri, a sada su svi u istom kosu, svako je sada fit da diskutuje i pametuje o igri nakon 3 twitch streama odgledana, lel.

 

Edited by Mladenq
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma glupost obichna, treba da ulazim na praznu mapu sa botovima i da bodem wardove da bih skontao gde obs blokira kamp a gde ne.

 

 

Da, to treba da radis. You see, tako postajes dobar u stvarima, vjezbom. To je nekad razdvajalo bogalje od dobrih igraca u ovoj igri, a sada su svi u istom kosu, svako je sada fit da diskutuje i pametuje o igri nakon 3 twitch streama odgledana, lel.

 

Samo ljudi koji su drzali alt po igraonicima mogu da diskutuju o promenama, izvini nisam to skontao na vreme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...