Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Nije da nesto aktivno pratim pro scenu zadnjih mjeseci, ali nisam nikako ocekivao Liquid-Secret finale. Cak mi se cini da sam pre jedno mjesec procitao negdje vijest tipa "is this it for Secret" u fazonu tol'ko su ih guzili da je disband izgledao neminovan.

Link to comment
Share on other sites

Sto bi se secret disbandovao? Pred kraj 2015 su osvojili 2 turnira i bili drugi na prvom Majoru. Ako pogledas bilo koji drugi (bolji) tim , svi imaju slicne rezultate.

 

Dobro je sto je sada stanje takvo da ima dosta timova koji su isti po snazi, secret, eg, liquid, og, alliance, + svi kinezi kad ih ne mrzi da igraju, tj mogu svi sve da pobede.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Cak mi se cini da sam pre jedno mjesec procitao negdje vijest tipa "is this it for Secret" u fazonu tol'ko su ih guzili da je disband izgledao neminovan.

Tako sam procitao, ja opet kazem i ne pratim u zadnje vrijeme pretjerano pro scenu.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

w33 objasnio, ubedljivo, ubedljivo najbolji igrač ovih dana, briljantan je bio u svakom pogledu.

Prve dve partije finala odlične, posle čista dominacija, deluje da je dosta toga psihološki - šteta što Liquid nije izdržao pritisak.

Moj utisak poslednjih 24h je poraz EG - jedan magični sprout i jedan entangle bukvano rešili seriju.

 

 

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

w33 je danas bio sjajan ali daleko je on od ubedljivo najboljeg igraca :),ima premali pul heroja i kad god ne igra nesto sto nije u njegovom stilu poput wr,invo,meepo,es,gubi se poprilicno...to isto sam primetio i za miraclea za kog sam mislio da je nepogresivi robot ali je razocarao totalno protiv fnatica,ja puppey-a nikako nisam mogao da smislim ranije ali je lik stvarno mastermind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...