Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Da, tako je izgledalo :) mislim, nismo ni mi ostali nešto bolji :)

 

Sinoć sam odigrao jednu partiju sa nekim našim likovima ali randomima i još nekim rujom.

 

i inače potpuno sam zaboravio da su tekizi ubačeni i dok sam se navikao poj'o sam više mina nego što je trebalo :(

Link to comment
Share on other sites

Moram pohvaliti Black-a, jako se lepo uklopio u VG. Kako vam se cini novi fnatic? 

 

Post-match interview:

Chinese host(in Chinese): Black what do you think the main difference is between these two patches? Iceiceice please translate.

Ice: Black what do you think of dendi?

Black: I farm faster than him.

Ice(in Chinese): Black says he is more handsome than Dendi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne secam se kad sam zadnji put imao samo 3 poraza na jednu stranu :)

 

Ovaj novi 6.82b update je izbalansirao onaj obicni 6.82, plus je napravio gejmove puno vise interesantnije imo. Comeback mehanizam je prisutan opet, ali ne kao sto je bio u 6.82, nije toliko nerealno. 80% od partije nakon taj patch su mi iznad 40 min, sto je dobro + svidja mi se sto igraci igraju malo vise sigurnije, jer postoi ta sansa za comeback.

Link to comment
Share on other sites

Ostalo mi 3 gejma da napravim celu stranu win (Samo abbadon) i uleti Phantom Cancer i dobije nam ceo tim sam 2 puta za redom SOLO u bazi imali, srusili im 2 lejna, a nama ostali svi. Jedanje govana.

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...