Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

pa da, ali evo uzmimo švedsku i to kada kažete "nacija" - od tih sa kojima igrate ko zna koji procenat su zaista šveđani a koji ljudi sa exYu prostora, turci, poljaci, rumuni i slični, koji samo eto dovoljno dugo žive tamo pa pričaju šveCki.

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali evo uzmimo švedsku i to kada kažete "nacija" - od tih sa kojima igrate ko zna koji procenat su zaista šveđani a koji ljudi sa exYu prostora, turci, poljaci, rumuni i slični, koji samo eto dovoljno dugo žive tamo pa pričaju šveCki.

Realno.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

3 дезолатора у тиму, сф који рејџује како нема ни једног варда на мапи, а ја куповао буквално сваки пут чим сиђе са кулдауна, вивер тотални ретард и то је рецепт за сигуран пораз

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 gejmova odigrao danas/juce,pobedio 3,ne mora da pominjem da sam totalno izneo sva 3 gejma,kakvih sam se imbecila nagledao covece,ja prosto ne mogu da verujem da postoji dovoljno glupa osoba da dizajnira ovaj matchmaking i napravi ga takvim kakav jeste.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako to vama radi da igrate solo. Ja sam recimo danas uzeo Doom-a i rekao solo offlane. Poceli su da mi se smeju, da mi pisu doom nije solo heroj i da ne mogu da idem solo. Samo sam otisao afk..

 

#roadto2k

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Heroji su mu ok, nego vi volite previse da plachete izgleda umesto da naucite. Moguce je i suportovati.

 

Da se razumemo, nisam ni ja neki skiler, i cesto se iznerviram oko partije. Ali razmislite... jel vam se desilo da imate nekad... skor tipa.. 0 / 6 / 1 , ono, umirete a protivnika ostaje dinar, ili vas nesto navatavaju, genkuju... ono, bas nemanje srece. I onda dodje neki lik koji krene da vas proziva u fazonu "0 6 1, gg feeder", i ako onako na prvu loptu niste vi krivi... ono, nema vardova, ne vidite genk, neku miranu zakenja neka strela, dovoljno jedan kil nekad da prevagne pa da nafidujete jos nekoliko.

 

Isto tako se moze desiti drugim ljudima (ovde ne pricam o ekstremnim AFK situacijama i namernom fidovanju nego o regularnim gejmovima.

 

 

PS: Srbi su veca govna u igri od rusa. 

  • Upvote (+1) 2

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...