Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Nisam uopšte skapirao šta je štos? Volvo stranica poziva Valve da napravi Diretide? A što to čini kao komentar na neki svoj post?

Rusi i sada vecina ljudi kada se iznerviraju zovu Valve Volvo i tako je sve pocelo.

  • Downvote (-1) 1

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam uopšte skapirao šta je štos? Volvo stranica poziva Valve da napravi Diretide? A što to čini kao komentar na neki svoj post?

pa ljudi su verovatno toliko spamovali official Volvo stranicu, da su ovi na kraju sami ostavili molbu Valveu da daju taj jebeni diretide ljudima :)

 

a kao sto rece iznad neko, Valve je Volvo u dota svetu. zasto odgovaraju na svoj post, ne zna se...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa ljudi su verovatno toliko spamovali official Volvo stranicu, da su ovi na kraju sami ostavili molbu Valveu da daju taj jebeni diretide ljudima :)

 

a kao sto rece iznad neko, Valve je Volvo u dota svetu. zasto odgovaraju na svoj post, ne zna se...

 

Nisam ja baš to tako razumeo. Odnosno sve mi je jasno osim ovoga da je Valve Volvo u Dota svetu? :) Što bi to bilo tako? :)

 

Meni pre deluje da je ovo  "daed gaem, Volvo pls fix!" zapravo razlog tj. da u skladu sa ovim memeom retardiranog pisanja je neko umesto Valve napisao Volvo, ali ne sa puno mozganja o tome da pravi neke paralele.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam dal se igramo gluvih telefona ili cega, ali volvo je zajebancija koja je nastala ne znam kako, mozda na twitchu, mozda na forumu nekom.. otkad znam za dotu 2, postoji "y u do dis volvo", volvo pls itd.. sad se samo neko setio da spamuje offical volvo stranicu, jer su ljudi poludeli za diretideom, i eto zajebancije niotkuda. 

 

ne znam sta nije jasno u recenici, valve je volvo u dota svetu, laki? :) u sustini isto sam rekao sto i ti u ovom poslednjem postu, ali onda mi nije jasno kako ne kapiras stos u prvom postu, kad si upoznat sa celim valve-volvo fazonom.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam dal se igramo gluvih telefona ili cega, ali volvo je zajebancija koja je nastala ne znam kako, mozda na twitchu, mozda na forumu nekom.. otkad znam za dotu 2, postoji "y u do dis volvo", volvo pls itd.. sad se samo neko setio da spamuje offical volvo stranicu, jer su ljudi poludeli za diretideom, i eto zajebancije niotkuda. 

 

ne znam sta nije jasno u recenici, valve je volvo u dota svetu, laki? :) u sustini isto sam rekao sto i ti u ovom poslednjem postu, ali onda mi nije jasno kako ne kapiras stos u prvom postu, kad si upoznat sa celim valve-volvo fazonom.

 

hm, pa ajde onda neka bude da se nismo razumeli u komunikaciji a da smo rekli slično/isto :)

 

pri čemu ja i dalje ne znam što bi volvo bio simbol za zajebanciju, da je - moskvič, lada, chery ili šta god, skapirao bih, ali volvo (iako je sada kineski) i dalje važi za sinonim dobrog i pouzdanog automobila, dža bu, čak možda i šveCkog iako više to nije. Otuda moje pitanje.

Za ostalo se razumemo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...