Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

momci iz dk-a se svakako ne bi slozili sa tobom,u 2 dana 2 puta gube po 2-0,prvo od IG-a juce a danas od tongfu-a takodje 2-0,pre toga,imali su jedan od najvecih niz pobeda ikada...neke stvari su mi ok ali preko nekih stvari ne mogu da predjem,kao potpuno drugacija igra :/

Link to comment
Share on other sites

Ja se iskreno ne slazem sa 2-1-2 igrom, zasto bi se menjale 3-1-1 sada kada ti je olaksano na tom suicide lane-u, iskreno bez ikakve potrebe da se salju 2 heroja na taj lane gde je i 1om liku sad super :). Patch je bomba, skoro sve promene su brutalne.

  • Upvote (+1) 1

tt

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je vece pitanje sta mogu da dobiju dva supporta u safeu, tj dzungli. Pulovanje je bilo, da kazemo, glavni izvor expa za dva supporta u sejfu, sad treba triple stack tog small pull campa da bi mozda izasao na isto sa ekspom. A taj oflejner moze da uzme dobar deo tog expa. Eto samo neko moje misljenje, nemam pojma. Mislim isto je poenta sta zelis od partije, oces farm na keriju ili hoces da njihovog kerija zatvoris ili nesto trece.

Link to comment
Share on other sites

Kljucna stvar je uvek sta zelis od partije, ali mislim da neces zeleti waste jos jednog heroja eventualno na tom hardlane-u, kada ti je vec ovaj jedan u dosta vecoj prednosti... vec ces zeleti da sto manje das protivnickom offlaner-u, pa makar to znacilo da moras da mu srusis tower pa da vratis lane, jer ga tako drzis izvan te zone gde mogu da mu se tpuju drugari... Naravno to mogu i tebi da urade, tj tvom offlane-u, ali opet bi se pre opredelio za tu opciju nego 2-1-2.

tt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...