Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

jesam ja jedini koji jos nije nikad mutovan :/

a svaki put kad se ulogujem javlja mi da je prosao moj report. to kad kobaja kapitenski naredi u trecem minutu da reportujemo ceo protivnicki tim

 

kobaya i kad pobedi reportuje celu protivnicku ekipu :)

P.S. Ja ne mogu da nadjem de da reportujem za communication :(

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

popih mute,168 h...pa sravnio bih rusiju sa lica zemlje,jednu nuklearnu po sred moskve i jednu u sibir za svaki slucaj da ne prezivi neka gamad

168h? Auh koliko puta si bio report-ovan? Ja sam imao na 24h i 48h , sta sledi dalje? Znam da sam citao negde ali ne mogu da se setim :/

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Auh...Imao sam najbolju partiju dote ikada (najretardiranija).

Cela ekipa melee - Doom, Pudge (obojica mjutovani), Nyx, Lycan i Void (ja) vs all ranged protivnicke (Sky, Warlock, Furion, Disruptor, Troll).

 

Kurira nemamo 20 minuta, dok ja nisam uzeo jednog.

 

Nema potrebe da kazem da nas gaze k'o najgore sline jedno 30-40 minuta, dok se pudge i doom prepucavaju preko promene imena na steamu. xD
Jedan preimenuje i "Retarded idiots", dok je drugi "can u doom warlock?", pa posle toga kada neko popije tonu basha za redom "GET BASHED!!", dok protivnicki warlock koji je, takodje, mjutovan preimenuje u "Get euls for void".

 

Placem i igram.

 

Ostanemo bez 2 lejna prilicno brzo i lako, pobedimo partiju. xD

 

Au, Mohr, pa ti zajebao i mene.Ja nisam mjutovan, evo, skoro nedelju dana. :tf:

Sackeas da prodje prvi dan reseta reporta, da svi ispucaju, i onda flejmujes od drugog dana pa do sledeceg reseta.Tako ja radim. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...