Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Protivnicka ekipa 5 man rus team koji je dominirao 15 minuta.Ja uz'o trax, suckujem jer me mrzi da igram, level 3 dok su svi level 5, tovare me, np.

Hardcore farm 15 minuta, izadjem im sa shadowblade-om i yashom, i sa 0:3 na 9:3 kroz 3 timska fajta, na kraju partije jos veci skor i debeo inventar (daedalus, bkb, mrzelo me da idem po butterfly).

"Eblo drow, report", "Pizdec noob right click drow", etc.

Rusim im ancienta: "Are you guys going to report me?I mean, you are a 5 man russian team, plus you lost."

5man Igor team: "all report trax, ty"

100409151220_stalin_1935_getty_466.jpg

Edited by k0baya
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

toma za preCednika be

slazem se sa vitjom, nubovi ne treba da pricaju o pro igracima i njihovom skilu :) to sto izgleda kao da neko fejluje u pro gejmovima nikad ne mora da znaci da je to 100% njegova krivica. nekada igraci igraju lose zato sto jednostavno nesto u gejmu ne ide kako treba i to ne mora uvek da bude zbog njihove greske. ocigledno da je xboct dovoljno dobar za navi cim je i dalje deo tima a kolko vidim tako ce i ostati, da ne pricamo koliko je para on doneo (zajedno sa ostalima) organizaciji a, naravno, i zaradio )

a smesno mi je kako u svim raspravama nekako primetim nick mohr, bilo da je sc2 ili dota XD

Link to comment
Share on other sites

toma za preCednika be

slazem se sa vitjom, nubovi ne treba da pricaju o pro igracima i njihovom skilu :) to sto izgleda kao da neko fejluje u pro gejmovima nikad ne mora da znaci da je to 100% njegova krivica. nekada igraci igraju lose zato sto jednostavno nesto u gejmu ne ide kako treba i to ne mora uvek da bude zbog njihove greske. ocigledno da je xboct dovoljno dobar za navi cim je i dalje deo tima a kolko vidim tako ce i ostati, da ne pricamo koliko je para on doneo (zajedno sa ostalima) organizaciji a, naravno, i zaradio )

a smesno mi je kako u svim raspravama nekako primetim nick mohr, bilo da je sc2 ili dota XD

sc2 ? nikad igrao andre :),pomesao si nesto,ajd sto si me ispalio za gauntlet od svena,vec me jos isproziva ni krivog ni duznog :(

Link to comment
Share on other sites

usrase i ove, kao sto su i eg pre neki dan...

ne znam da li su se ovi ostali timovi pokenjali zbog celog hajpa oko navija, kurokija i funika ili je navi stvarno sad za klasu bolji od svih (osim kineza) :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...