Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

srecom ovaj endzin nije busan koliko je bio wc3 :)

promenis formu sa medvedom dok leti storm bolt, i medved nastavi da trci sa stunnom, pritom ako ga beshujes, on jos uvek trci, posto mu stoji da je stanovan u status baru. medjedi ftw :)

Ovde mozes isto da ivejdujes stun tako sa sylaberom, ali barem mu ne ostaje stun u status baru :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

srecom ovaj endzin nije busan koliko je bio wc3 :)

promenis formu sa medvedom dok leti storm bolt, i medved nastavi da trci sa stunnom, pritom ako ga beshujes, on jos uvek trci, posto mu stoji da je stanovan u status baru. medjedi ftw :)

Ovde mozes isto da ivejdujes stun tako sa sylaberom, ali barem mu ne ostaje stun u status baru :)

3 footmana + mk = bushan endzin :)

Link to comment
Share on other sites

vama se to desava zato sto gradite negativnu atmosferu, pokusajte da se uklopite u sistem, ako ste dovoljno dobri onda ce vas supportovati

PREVED MEDVED BIG BROTHERB BEAR ME FROM SERBIA %))))))

ma poludeh danas,prefarmao se sa meduzom i ono dobijamo sigurno gejm,medjutim tu je rhasta koji decko baca wardove na mene i glavi me tako,sva sreca pa imadoh mantu,drugi rus mu pise,stavi wardove u prevodu,warduj,on baca ulti gore(dakle svoje zmije wardove),xyz situacija,izgubis sigurno dobijeni gejm zbog debila...ali ono,nisam mogao da verujem da su 9 rusa igrali na eu west,kako li sam samo upao sa njima,ne znam :),mm je u principu govno,varira od gejmova sa profesionalcima do likova koji ne mogu da se sastave...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo jednom od srca lol-vao na nekog rusa i nisam se iznervirao uopste tad.

- Igramo dire. Lik 1st pikuje Nature Propheta i napise "jungle", Ostali pikuju Queen of Pain, Drow ranger i Shadow Shaman... i ja kontam idem solo hard lane i uzmem Windrunnerku. Krece partija, ja krenem solo... i ruski Nature Prophet krene sa mnom i napise "Я LAGAL".

Psovao sam ga iz principa sto ih treba psovati, ali sam se smejao ko magarac kako je istrolovao.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...