Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Nije decko u formi:)Bas me zanim hoce li se vracati kad izadje dota 2.

Btw igra se smm http://play.gosugamers.net/dota/streams/269:joindota-1 .

*edit Pro tip: ako ti ne ide na live turniru a navikao si na online turnire, jednostavno restartuj komp i trazi rimejk [roflmao]

e da, Malino koji si ti bese, tj za koga igras?

Ja sam prestao da se nadam dvojci davno, cekam da izadje ful pa ko covek da igram.

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ma ja slabo igram dotu sad, samo pubove i lan u igraonici ponekad. A fora Paorima falio jedan, pa sam se ustekao tu i jos naletimo na bejbinajta, a on em sto ne igra dotu vec sc2, jos nije stakovao vec verovatno igrao sam ili sa eventualno jednim drugarom, al u svakom slcaju dobar je osecaj nasrati ga, pogotovo kad igra sf-a :D

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

neko je nekoga ovde istrolovo:)zasto ne bi bio, kapiram da i on prati smm pa se mozda uzeleo.

u vezi smm2011

spojler tipa rezultat krajnji

ah, nadao sam se da ce filipinci da osvoje tj navijao sam za njih. ali ok, barem imam novog idola! Mski.Jay.PColor- http://www.gosugamers.net/dota/replays/52776 -ROTM ko vrata!

btw ja sam BudalOn na bnetu i pickupu, fartstarter na ggu.

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

on je...pitao sam ga sada, odigra koju partiju kada se smori jako, a nece igrati dotu 2 jer je solo player(trenutno je u sc2 #1 u eu)jedino ako se bude igrala dota 1v1 comptetitive :D.Ju Tzare nisam znao da si toliko dobar..Pa ti si moj moj idol sada

Edited by Mita-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...