Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

bravo,nisam ocekivao ovako visok rezultat,svaka cast sve pohvale

dobro da niske bitange nisu bile tamo,jos bi i batine dobili smradovi zuti ;D a ovi trolovi ovde prozivaju kako smo mi nekulturni,mi gejmeri,mi sto smo utrosili toliko vremena i truda u igricu i sto smo emotivni i strastveni... jebem vas bre sve vas chobane dodjite nekad na srpski lan da vidite kako se mi zajebavamo a ne ovde da smrdite sa pricom obrukali nas shabani,psovali smradovima majke kurve pa ako su ja bi ih jos i tukao i ovako su mi vecina duzni po par samara

Edited by Luci-_-
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

brate nije nista nevaspitano.

mislim ovo je default srpsko ponasanje, a jos im je i cestitao, koji vam je. mozda je covek malo na steroidima ili spidu kao neki dok pusuju sredu :tf:

nego, ovo nije dota tipa dota v4.8c...sta je ovo sto su igrali? s tandalone dota ili poboljsan mod???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa jel moguce bre!??????Ovako kulturno bi zamolio daniiija Nea(nik mu je originalan) i jos par njih koji mrace ovde DA ODJEBU U TROKORAKU SA TEME.Ako nemate nesto lepo da kazete i napisete,pohvalite,uzivate sto imamo ekipu koja siluje bre po svetu onda na domine lagano.Da ste se ikada nekim sportom bavili ili pobedili makar slepu babau u kartama skapirali bi u cemu je poenta.BRAVO BRE GOGIIIIII.BAJICU OBOZAVAM!!!! KRALJEVIIIIIIIII,a vi mrakaci paljba bre

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

kaze se da odjebete u troskoku, a ne trokoraku, a slazem se za nea, covek leci komplekse jer su ga svi slilovali u doti pa je presao na pablike u honu gde igra sa sukubusom LOL

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sećam se, sad stvarno, kada je u deus došao preko leta neki klinac iz nemačke da se igra sa nama. i kupu lotara sa gondarom, ja se izderem na njega i vidim klinac se sav umusio (a tipa ima 14 godina)

posle me bio blam, ono jebote koji sam moron izdrah se na dete

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

:*

dota dan, bilo je lepo zezanje :)

zao mi sto slaki vise ne dolazi na rur da citam vasa prepucavanja :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...