Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ovo su neki linkovi preko kojih cete moci da dobijete vise informacija o DotA-i 2.

 

http://www.gosugamers.net/dota/news/13313-valve-announces-dota-2

 

http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=117775

 

http://www.joystiq.com/2010/10/13/valve-announces-dota-2/

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Neka je prevarant, ali nemoguće da je tako lako prevario četiri firme.

Tj. po pisanju i buzzu se vidi da je neki mentol u pitanju, ali svaka industrija tj. firme u njoj su međusobno povezane, tako da bi se lako moglo saznati da je jedan lik radio kod drugog, čak i ako je to tajna, osim ako ga ne drže u nekoj ćeliji zaključanog da ga niko ne vidi. Tj. samo hoću da kažem da iako je on mentol, njegov rad nije bio bez "podrške".

Link to comment
Share on other sites

In be4 da tje sve pokrasti od HoNa ili propasti.

In be4 da je HoN pokrao sve od DoTA-e

Sta naprica, crni sine ?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Mene čudi da taj LoL nije više zaživeo s obzirom da je free.

Ako je Valve pametan, trebalo bi da napravi free Dota 2 i da se ubije od komjunitija, a posle naplaćuje dodatne skinove, efekte za heroje i slično, pa će ovi što se lože svakako da daju keš za to. Ili neke rezervacije i tako te stvari.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve su to lose kopije Dote.. Mozda Dota nema najbolju grafiku i ne izgleda vizuelno najbolje, ali sustina igrice je kako da kazem.. najupecatljivija..

@Laki Pa nesto na foru kao Garena.... Ona je besplatan klajent, ali gm se placa i neke ostale povlastice.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ja neki dan skinuo zvaničnu instalaciju, posle toga je krenuo da skida patch od skoro 1 GB, i kad je trebalo da patchuje, pucao je uz neke interesantne greške, možda zato lol

e jebi ga ... :( ja nisam ni probao, jeste HoN definitivno odradio bolji posao dok je bio u beti, ali sad otkad se plaća, šta ga znam.

Šteta, možda ga srede jednom, pa ispadne ok za pikanje.

Link to comment
Share on other sites

Mene čudi da taj LoL nije više zaživeo s obzirom da je free.

Ako je Valve pametan, trebalo bi da napravi free Dota 2 i da se ubije od komjunitija, a posle naplaćuje dodatne skinove, efekte za heroje i slično, pa će ovi što se lože svakako da daju keš za to. Ili neke rezervacije i tako te stvari.

Bogami, ja u zadnjih mesec dana, kad god odem u 3D igraonicu, 20 ljudi minimum igraju LoL, ako ne i vise

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ja igram LoL baš dosta. Postoje i EU i US serveri. US populacija je veća jer, npr rusi, oni nemaju pojma da postoji EU server.

Gomilu puta mi se desilo da se baja žali na lag, pitam ga odakle je - on u fazonu )). Kažem ja njemu pa imaš EU server? -Really?? ((

Inače imaju poteškoća sa serverima, neću da ih branim. Pre svega zbog matchmaking sistema. Nemate klasičan server list nego sve ide preko MMa.

Nemate odmah sve heroje otključane, nego svake se svake nedelje menja selekcija (pošto je free, je l'). Međutim, za svaku odigranu partiju se dobijaju IP poeni kojima se posle dokupljuju heroji/rune. Naravno, sve to može da se kupi preko sistema mikrotransakcija ako vas ne mrzi da grindujete poene.

Ja sam se navukao, ima stvari koje me nerviraju, al' dobro. Kao neko ko se dote zasitio ovo mi fino dođe.

Link to comment
Share on other sites

Svi ti sto igraju LoL, vratice se na Dotu kad bude izasla Dota 2... Verovatno dosta i sa HoN-a..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...