Jump to content

Vendetta LAN tournament Vol.1


Lekler

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigoh napokon kuci, nije Sabac toliko blizu kao sto se prica :)

@orga Svaka vam cast, Ivan brat sta god nam trebalo odmah namestio, izasao u susret, momak gotivac, skroz na svom mestu, milion pluseva za njih.

Sto se tice meca sa BGDonline, iako je jajara, prodaja i smarac, ipak nam je Rale nedostajao da pruzimo veci otpor. Protiv NW nam ne bi pomoglo ni 20 REAL-a, realno. GG bgd-u i nw-u stvarno su klasa.

<3 bracu - DPS, FREAKS ( braca DEKI i STAJLS <3 ), SBC, IMT, ESS ( sa sve Pistalom bratom i Seulovom tetkom :P )

Sto se tice lineup-a za tur - SPE, NEAR, SHALITRA, SHEV i ja.

kassadov mix - batule, pajser, kassad, migzi, janko.

A taj lopov sto mi je ukrao novcanik dabogda dece nemao !!!

Edited by BaLu*
Link to comment
Share on other sites

Meni nije "ispao" , meni su ga marnuli :D A nikoga brate ne krivim (u svojoj situaciji) do sebe, kao mentol sam ostavio na otvorenom, otisao na 5 minuta, neko se snasao i jebiga. Nicija krivica do moja. Ali opet, bio sam na dosta turnira, i stvarno prvi put u zivotu sam imao takvu situaciju da me tako opeljese. Ali, kao sto mi rekose migzi i mali - to je za nauk.

Link to comment
Share on other sites

znaci nije samo meni ,,ispao,, novcanik.VRLO ZANIMLJIVO !

Pre nego sto si usao u igraonicu, rekao si da ti nema novcanika, ne vidim potrebu za takvom mrznjom sada,

alo dobro jako ruzno iskustvo, tako da bi i ja verovatno trazio neko opravdanje za svoju glupavu gresku

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Stigoh napokon kuci, nije Sabac toliko blizu kao sto se prica :)

@orga Svaka vam cast, Ivan brat sta god nam trebalo odmah namestio, izasao u susret, momak gotivac, skroz na svom mestu, milion pluseva za njih.

Sto se tice meca sa BGDonline, iako je jajar, prodaja i smarac, ipak nam je Rale nedostajao da pruzimo veci otpor. Protiv NW nam ne bi pomoglo ni 20 REAL-a, realno. GG bgd-u i nw-u stvarno su klasa.

<3 bracu - DPS, FREAKS ( braca DEKI i STAJLS <3 ), SBC, IMT, ESS ( sa sve Pistalom bratom i Seulovom tetkom :P )

Sto se tice lineup-a za tur - SPE, NEAR, SHALITRA, SHEV i ja.

A taj lopov sto mi je ukrao novcanik dabogda dece nemao !!!

Realno svaka cast momcima iz SBC-a <3 balu NAJVISEEE

A to za novcanik ti neko uzeo u fazonu da ispadne kao FORA i na kraju ti nije vratio da neko video ispalo bi kao zezov a ovako pojeo vuk magarca :((((((((( puko sam kad sam cuo !

Sve u svemu turnir je proso ok :)))) osim sto Stivensu ukrali 6.000 RSD i Bakiju novcanIk :S GG SVIMA

Link to comment
Share on other sites

Pre nego sto si usao u igraonicu, rekao si da ti nema novcanika, ne vidim potrebu za takvom mrznjom sada,

alo dobro jako ruzno iskustvo, tako da bi i ja verovatno trazio neko opravdanje za svoju glupavu gresku

Moguce da si upravu,a moguce i da nisi posto sam pre toga dosao taxijem i proveo par minuta u igraoni.

Nikakva mrznja samo mi je cudna slucajnost i ne izuzimam mogucnost da mi je stvarno ispao negde.

Sto se tice turnira sve pohvalve za organizaciju i za likove iz sbca sto su nas strpljivo cekali prvo sa kasnjenjem moja 4 igraca a posle sa trazenjem mog novcanika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...