Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kad je najbolji :), ima brutalan dmg, leti i moze cloack da istrazi. jest da ima malo hp-a ali zato kada letish mozesh da radish dobar micro. U svakom slucaju kao Wraith samo jebe jeko :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Uhh, pravo uzivanje, steta sto nije bilo polu finale ili finale :), ne znam, iskreno nisam mislio da ce obojica tako daleko da doguraju, sobzirom da su poceli da igraju toliko kasnije nego vecina ovih igraca, ali oni ne prestaju da iznenadjujuj svojom pametnom igrom.

Mislim, cetvrta partija, koliko je bila intezivna borba oko pozicioniranja tenkova, to je neverovatno..

Svidja mi se ovaj top4, samo jos kad bio FruitDealer bio umesto NesTea, bilo bi savrseno, ovako...pa, videcemo kako ce NesTea odigrati protiv vrhunskih terana, pokazao je da je evidentno superioran u ZvZ, sad ostaje da vidimo druge match up-e.

Sto se tice banshee u TvT match upu, jbg, 2 shotuje radilice, mnogo je mocna, pa cak i kad protivnik ima spreman odgovor, velike su sanse da ce da ubije 5-6 radilica i isplati svoju cenu, a da ne pricam kad nema....

Svidja mi se kako SC 2 Terrani zaista odgovoraju BW proovima, em sto mnogo fino mogu da harasuju dropshipima koji lece, em sto vikinzi su takodje jako zanimljivi sa land opcijom, a da ne pricam koliko su ti igraci jaki kada krenu u containove sa tenkovima i marincima...

U svakom slucaju, dan odmora sutra, pa u polu finala :)

Edited by _vladimirBG_
Link to comment
Share on other sites

Uff palo jizzovanje pogotovo u trecoj kako je probio contain boxerski..... neka neka samo neka nastave ovako jos je i nagrada fina 87K skoro 3 prosecne godisnje zarade u Koreji + sponzorstva kada krenu da budu masna bice jako zajebana scena :).

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

pa kad je najbolji :), ima brutalan dmg, leti i moze cloack da istrazi. jest da ima malo hp-a ali zato kada letish mozesh da radish dobar micro. U svakom slucaju kao Wraith samo jebe jeko :D

meni nije jasno zasto ljudi ne idu na vikinge vs banshija cesce...em imas unita koji ce te odbraniti od bansija, em mozes ti da ga harasujes solidno?

btw, sutra su polufinala, a finale?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...