Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Baja koji se penje na antenu visoku 540 metara.

http://www.koreus.com/video/reparer-antenne-540m.html

Argh, ovo mi je ultimativni horor, pentranje na skele i sranja bez ikakvog obezbeđenja sa strane (nit povezan na nešto, nit zaštitnih mreža i šipki sa strane), još i ovaj vetar kad onako jezivo huči, brrrrr.

Ovaj lik kad igra Assassin's Creed verovatno se smori ko medved :)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proslava 600. godišnjice izgradnje Astronomskog sata u Pragu uz nešto što izgleda _fantastično_, a zove se VideoMapping.

Performans na praškom Hiltonu.

Overite i sajt.

Oduševljen sam.

Odlična je ova Orlej priča, jedino što meni taj Orlej sam po sebi nije nešto impresivan, ali ovaj performans jeste.

@ dustman - Ja nisam ni znao da postoji ženski američki fudbal :)

Link to comment
Share on other sites

pa kad sagledas taj posao iz perspektive nekog ko nema nikakav strah od visine, posao je pickin dim :) aj realno, jesi li ikada pao sa merdevina ili slicno, ladno mozes da skakuces i da se glupiras gore i da ti nikad nista ne bude, samo ako nemas fobiju od visine :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

taj neki fazon:)

lewis_hine_phot_nyc_empire_state__2.jpg

medjutim, ta logika ima fejl jer ipak mozes da padnes sa merdevina iako nisi retardiran (ljudi se sapletu o stepenik ili svoju nogu once in a while), samo sto kad padnes sa merdevina psujes deset sekundi, a kad padnes sa ovog sranja, umres 100%.

to ko ono "avion je sigurniji od automobila, manje je udesa".

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, na obicno penjanje uz merdevine racunaj ovde duplo vecu opreznost i uglavnom si bezbedan :)

u celoj toj prici je bitna samo fobija od visine, da li je imas ili nemas, ja na primer u zivotu ne bi smeo da sednem na ivicu krova petospratnice, da ne pricam o visoj zgradi, a opet je to jebeno sedenje pa ni retard ne bi poginuo, al sta sad :)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

al poenta je to 'uglavnom':) ako se jednom zajebes ti si garantovano cao.

slazem se da je faktor strah od visine (kad gledas i nije ti dobro, to je strah od visine). ali postoji i strah od smrti nevezan za visinu, koji je realan i nema veze sa visinom. pa ces tako ti da se izivljavas na roller coasteru iako i imas neki prosecan strah od visine, ali neces se ovako pentrati.

eto ja se ne bi u snu pentrao ovako, a kad sam u avionu balavim uz onaj prozor i jedva cekam poletanje/sletanje da bi osecao G-ove i da bi se avion prevrtao i sta ja znam. to mi ne lici na strah od visine.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

al poenta je to 'uglavnom':) ako se jednom zajebes ti si garantovano cao.

slazem se da je faktor strah od visine (kad gledas i nije ti dobro, to je strah od visine). ali postoji i strah od smrti nevezan za visinu, koji je realan i nema veze sa visinom. pa ces tako ti da se izivljavas na roller coasteru iako i imas neki prosecan strah od visine, ali neces se ovako pentrati.

eto ja se ne bi u snu pentrao ovako, a kad sam u avionu balavim uz onaj prozor i jedva cekam poletanje/sletanje da bi osecao G-ove i da bi se avion prevrtao i sta ja znam. to mi ne lici na strah od visine.

da ali da li se ti bojis za svoj zivot kada sedis na to stolici ? Ne , tako i ove baje isto :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

To ti je ono, dva urodjena straha, od gubitka podloge (indirektno visine) i jake buke, al' to sve resi trening :)

jake buke?:)

da ali da li se ti bojis za svoj zivot kada sedis na to stolici ? Ne , tako i ove baje isto :D

na kojoj stolici?:)

a ove baje se ne boje, ali postoji realna opasnost da se zgine i to velika, pa zato su im i uveli pojaseve, sranja i ostalo:)

zbunili ste me:)

ovo sa pandurom sam gledao lol farseer:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovaj video muraling za 600 godina je... OMG WTF FTW... zinuo sam od odushevljenja... inache sad za dispatch su neki likovi radili video muraling "negde u centru" i to bilo objavljeno na sajtu (veoma jadnom) dispatcha, na facebook-u, i chak i na twitteru (retardiranom...) i uglavnom nigde nisu napisali preciznu lokaciju.. a kada se neko pozhalio za prvi dan shto nije prisustvovao oni sledece jutro napisali, ako ste propustili to od sinoc onda niste videli.. neshto u tom stilu.. ugl. bile ortakinje sledece veche i stvarno.. sramota od "performansa".. a zapravo kao ovaj shou ovde prikazan bi trebalo da bude i ako ne mozhe bar upola dobro da bude onda je teshka sramota.. :)

A za penjanje na antenu... uuu.. ovo je posao snova za mene :D radio bih ga jednom nedeljno i za dzhabe.. :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ovaj video muraling za 600 godina je... OMG WTF FTW... zinuo sam od odushevljenja... inache sad za dispatch su neki likovi radili video muraling "negde u centru" i to bilo objavljeno na sajtu (veoma jadnom) dispatcha, na facebook-u, i chak i na twitteru (retardiranom...) i uglavnom nigde nisu napisali preciznu lokaciju..

Bilo je to isto na Mikseru ove godine, na silosima. Doduše, dosta bazično u odnosu na ovo, ali je bilo :)

Da ne bude bez videa, kuče koje izvodi trikove. Deluje da mu je "težak, težak dan" s vremena na vreme :)

http://videosift.com/video/Krazy-Kaine-s-Amazing-Dog-Tricks

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...