Jump to content

„Gramofondžija" protiv Ekrema


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije hejt,ali da si na nekom dj forumu na pisao ovo,veruj mi da bi ti se smejali ljudi i hejtovali bi te dok ne izbrises profil

koji ultra retard je pisao ovo

Sreca pa ne pisem na nekim dj forumima, generalno poznatim kao epicentrima inteligencije.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mene je baš zanimalo ko je pisao ovo, a i red je da se navede kad se već prenosi kolumna.

Kakav je tekst, nije ni čudo što gugl kaže - TV PRESSING - ALEKSANDAR SALE JOVANOVIĆ.

nije ni čudo

@rapid:

ne loži se, trolujem te

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Postoji i treća Srbija, ona koju istovremeno boli kurac i za pozersku haus scenu (koja, oh majn got, ipak nije oplemenitelj života, nosilac savremene urbane kulture i bekstva iz šunda već je samo jedna od brojnih modernih izgovora za prcanje), i za Ekrema. Bolje čitajte knjige nego što se tu ložite ko neki tinejdžeri.

bozhe vudu,preterujesh

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ova pricha ima smisla jer se uspeh srpskih muzichara koji rade kvalitetan mjuz josh odavno zanemaruje, a muzichari koji smrde guraju se u prvi plan

A mtv je merilo kvaliteta muzike? Mtv je merilo komercijalizacije, a ista je obicno diametralno suprotna kvalitetu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Milićević za razliku od Ekrema jeste postigao neki "svetski kvalitet" kakav god on to bio (kvalitet i mean). Taj EP "Swinging With The Fishes" je bio totalni underground kao i sam Milićević koji radi taj nesretni jackin' već niz godina.

Sa druge strane je Ekrem, totalno retardiran lik koji se jelte bavi "umetnošću" tj. muzikom (ne bitno koji jezik i koji pravac) i koji je dostigao neverovatnu popularnost na račun svog retardizma.

Gledano sa strane popularnosti koju treba da imaju i jedan i drugi u Srbiji, Ekrem je u prednosti u kojoj nema baš logike. Milićević je ostao "true" koliko-toliko onome što radi dok bi se ovaj sad popeo na Brenu da može, postavši popularan na svoju retardiranost sa zero kvalitetom u svakom smislu.

Što se MTV priča tiče i koliko on jeste ljigav... Mnogi su ovde odrastli na njemu i "back in the days" kad niste imali gde da čujete Guano Apes i Nirvanu, slušali ste to isto na govnjivom MTV-iju. Tako da nema potrebe po njemu da pljujete.

Tuga je što se Milićević mnogo digao i ne bih da komentarišem neke njegov stavove "a la smor na WMC-iju", ali šta je tu, opet je bolji od Ekrema.

A i ovaj novinar je možda otprilike hteo da kaže - podržavajte Milićevića ljudi, a ne ovog debila, ali mu to nije uspelo baš za rukom.

P.S. Smorio se nešto pa postujem onako :)

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Zato Madball nikad nije bio na MTVu. JEL' TAKO MOHI!?!? [8D]

Madball su zeldiji iz njujorka koji sviraju ono sto se sviralo "u kraju", da se "svirao" dens to bi radili. Zasto se STARI agnostik front, gorila bisquits i slicni njujorski hardkor bendovi nisu vrteli na mtvu, a radi primera plus da ucutkam pametnjakovice, zasto se noviji agnostik front vrteo?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Što se MTV priča tiče i koliko on jeste ljigav... Mnogi su ovde odrastli na njemu i "back in the days" kad niste imali gde da čujete Guano Apes i Nirvanu, slušali ste to isto na govnjivom MTV-iju. Tako da nema potrebe po njemu da pljujete.

Ne možeš da porediš MTV danas i "back in the days", jer su dve totalno različite stvari, ranije si na MTV-ju mogao da čuješ Sepulturu, Kraftwerk, Orbital, FSOL, jebenog Apex twina i da ne nabrajam dalje, a sad lejdi gage i ostala sranja vladaju u potpunosti.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako stoji danas MTV2 koji je uvek bio alternative tj. ne znam da li ga mi ikako hvatamo. MTV je ogroman, ali ogroman... tako da i danas ide sve to ide samo nije u prvom planu, već Lejdi Gaga i Bajber i ostali kreteni, ali to je samo zato što se to dobro prodaje. Ja čisto sumnjam da će njih neko slušati i posle 10 godina.

EDIT: MTV Reklama - http://adsoftheworld.com/media/tv/mtv_vma_photo_quiz_deadmau5 :)

Edited by Vladica^.^

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

moze sve to nama da se ne svidja i da mrzimo pesmu ali treba biti srecan zbog toga sto je nesto srpsko konacno otislo u muzicki (pa makar to bio i taj komercijalni mtv) svet. da ne misle da ovde postoji samo seka/jk/bora drljaca/ekrem i ljudi sa tamburama...decka treba podrzati barem zbog toga, da ne ulazimo u samu muziku, koja je daleko privlacnija od floride i lejdi gage..

Link to comment
Share on other sites

A mtv je merilo kvaliteta muzike? Mtv je merilo komercijalizacije, a ista je obicno diametralno suprotna kvalitetu.

marko je radio muziku dugo pre nego shto je doshao do mtv-a. od pochetka je radio dobar mjuz i pushtao dobar mjuz a u srbiji je donekle imao uspeha jer je lik totalni car (npr i dan danas ce, iako preko radi za debele pare, kod nas raditi zhurku ako mu kupish tepsiju bureka i malo jogurta). ova hitchina koju je izbacio nije odmah bila hitchina nego su je vrtele velike underground face, a probio se kada se nashao na toplisti nekog ultra poznatog lika pa ga je primetila ozbiljna izdavachka kuca.

cela pricha o njegovom uspehu nema veze sa prodavanjem, komercijalom i slichnim glupostima

ti si retard koji ce srati po bilo chemu iako si upucen 0%, a shto se ostatka tiche - vidi se na ovom topicu taj mentalitet koji sam pomenuo...

svi ste se sekli na benasija i tim delux-a ali kada neko nash napravi hitchinu - JEBE MI SE ZA LJIGAV KOMERC HAUS JEBEM MU MATER JA SHTA ON OCE SAD MOJU PODRSHKU PU JEBEM TI MATER hehe ekrem car farma super narodnjaci srbija.

prvo nauchite da razlikujete komerc haus od dobroh hausa koji je uspeshan (i gorillazi su na mtv-u pa nije sranje muzika - koje vam je to merilo shto je na mtv-u keve vam?) i da ne sujetishete ako neko blizu vas postigne uspeh pa onda pricha na ovom topiku ima smisla

svaka chast za osnovni tekst, savrsheno je definisao lik stvari a gomila se ovde nashla prozvanom/uvredjenom

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

A lik koji je to pisao zna kurac ko je Milicevic i sta je on radio, nego ga je cuo na radiju ili splavu, video da je na mtv top listi i uporedio njega i ekrema da pljune po farmi.

Realno Ekrema slusaju iz sprdnje i to sto ima 6.5m viewa na jutubu ne znaci da je kvalitetan muzicar, nego da je retard i da sluzi masi za sprdnju.

Da je popularniji medju ljudima koji ne prate elektronsku muziku jeste, jer je dosao na jebenu farmu gde, opet, ljudima sluzi za podsprdavanje i zajebanciju.

A to 2 Srbije gde su u jednoj (velikoj vecini) Ekrem i njemu slicni velike face, a za Milicevica niko nije cuo je banana prica. Milicevicev haus prate iste ljudi koji zurkuju po splavovima i klubocima uz grand a kao su svestrani i urbani pa slusaju sve. Niko nema nikakvog pojma o njegovo predjasnjem radu, sem ljudi koji su u toj prici. Cak mnogi ni ne znaju da je on "Gramofondzie" i misle da je to grupa, lol.

edit: typo.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

svaka chast za osnovni tekst, savrsheno je definisao lik stvari a gomila se ovde nashla prozvanom/uvredjenom

текст је ГОЛО ГОВНО.

уопште не слушам ни добар ни лош хаус, ни Екрема (изузев што сам чуо легендарну "кућа-пос'о" ствар). онај текст ми вређа интелигенцију, јер покушава да на основу ствари које везе немају ни једна с другом, ни обе са закључком, прави ни мање ни више него ангажовану социјалну анализу.

шта ако сам ја одлепљени полудекадентни доктор наука нуклеарне физике и БАШ БАШ ми се свиђа Екремов мелос? или сам београдска џуџа која "воли све што воле млади" па висим по сплавовима и слушам те "хаусеве" и остале "ин" ствари, за које је Снеки Даки и Луна Лу рекле да су у тренду? ко уопште било коме даје за право да суди о музици на тако високом нивоу да дели читаво једно друштво по том његовом критеријуму.

лик који је написао овај текст живи још у 1996тој години, када су такве будалаштине још и пролазиле међу младима жељним било какве еманципације, због чега су били спремни и на грозне прескоке у мозгу и замене теза, као што је овај текст. овај текст је усмерен на то да створи екстатични утисак посебности истомишљеницима, попишавајући се по остатку друштва. промашена тема - НЕДОВОЉАН (1).

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja bih mogao sad napisati isto tako 3-4 pasusa gde potanko objashnjavam zashto je tekst super ali josh jedna karakteristika srpskog mentaliteta jeste da svi sve znaju (ukljuchujuci i mene) tako da bolje da ne nastavljam prichu ovde

zheleo sam samo mohiju da kazhem da je retos

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...