Jump to content

LAN Turnir - Novi Sad


Recommended Posts

Juce sam bio kod Vuka u igraonicama (Mojo) i SC2 radi uzasno lose (ili kod mene kuci radi imba dobro) ali ono je bilo

totalno neigrivo na super low rezoluciji. Tako da ja preferiram online turnir bas zbog tog razloga.

welcome to my world:(

nista, sledeci put organizujem ja tur u sdu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vamo gde planiram da organizujem tour radi skroz pristojno, ima 8 mashina na kojima ja igram full hd pod ultra podeshavanjima shto je skroz sumanuto, na svim mashinama klizi na medium lagano... Izmedju ostalog sada treba u nedelju da se okupi jedno nas 15-ak, pa cemo videti shta ljudi kazu... :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja bih doshao (ako nije od prvog do 10og u mesecu). Kapiram da bih nahshao josh par ljudi da idu. Pa, Gogo, kapiram da je najbolje da ti odredish datum neki, vreme, kolko kesha, dal je dabl elimin, bla bla i organizujesh, pa ako bude bash sranje faszon 9 ljudi, ili otkazesh, ili na kraju krajeva odigraju 10 ljudi za par sati i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

' date='04 October 2010 - 17:18' timestamp='1286209133' post='1625585']

Voljan sam da organizujem turnir u NS-u ukoliko zelite, meni nije nikakav problem. Igraonica ima 40-ak mashina, 10 monitora 22" ostalo su 19", 8 originalnih sc2-ki. 100% od uplata bi ishlo u nagrade, odaberite dan odaberite vreme pa da se oprobamo. :)Bilo bi lepo da kazu svi koji bi doshli pa da vidim odprilike kakvo je stanje, turnir ce biti onakav kako se vi dogovorite tako da molicu shto vishe konkretnih predloga. gl hf :)

Ej bre Goginjo! Aj reci shta se deshava, dal' ce biti neshto?

Evo ti konkretnih predloga, pa vidi da se iscimash malo.

Grupe 4 ili 8 zavisi koliko igraca, da se svi oprobaju, pa posle winner/loser bracket i nagrade 60%/30%/10%.

Samo se ti dogovori s gazdom i zakazhi turnir, pa ce ljudi vec da dodju, svi su se izlozhili jako, a nije bilo LAN turnira uopshte.

WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR! WE WANT THE TOUR!

Link to comment
Share on other sites

Vecheras se nalazim sa gazdom, sve je verovatno vec sredjeno pitao me i sam jel pravimo turnir. Dajte mi konkretan datum koji bi vam odgovarao pa da mu kazem josh to i da pravimo. :) Bio sam u frci ovih dana pa nisam mogao da razmisljam o turu...

Sharky shto se tiche predloga i ja sam tako neshto kontao moraju grupe na pochetku malo ljudi da se razigraju...

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

'ladno Sharky :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au brate, kad su oni nakon preko 36 sati nespavanja jedan drugom mirisali čarape

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...