Jump to content

neocube kocka i 700w, ati 3650,amd x4


qwert00

Recommended Posts

neocube, nova "rubikonova kocka" sa 216 jakih magnetnih kuglica veoma simpaticna stvar,a iz licnog primera da kazem i zarazna stvar

novo,neotpakovano,u originalnoj ambalazi

1600din

za neocube nije problem slanje, jer nema sta da se polomi u transportu-magnetizam se ne kvari

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

zaboravih kontakt

064/679-3145

Bojan

lokacija banovo brdo ili sajam za nalazenje za neocube (mozda i centar grada kad prolazim)

za ostalo na banovom brdu

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Uzeh jedan neocube, odlican je, preporuka.

Mislim da covek ima jos neki na prodaju

ima jos ko god bude zaintresovan :)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

koji je taj neocube tacno? http://www.theneocube.com/'>http://www.theneocube.com/

imam ovaj od 251 i uzeo bi jos jedan.. jel "skroz" neotpakovano ? :D i odakle si?

pa imas gore link na youtube. to su te kuglice, jedino sto su moja pakovanja od po 216 komada. da skroz nova neotpakovana,fabricki zapakovana..

sad se setih-ako nekog zanima moze i "pola" pakovanja mozda:) tj da otpakujemo i podelimo jedno pakovanje...

al mislim da je pola malo za igranje i pravljenje raznih oblika kao na youtube-u:) eventualno ako neko hoce 1,5 pakovanje (to je odgovor i za tebe @primo ako ti je 216 malo) :)

PS.

napisao sam u gornjem oglasu - banovo brdo,beograd (moze i sajam ili u blizini bivseg benchousa za nalazenje svakog radnog dana ako je banovo brdo daleko, a eventualno i centar-naravno kad idem tamo)...broj mob je stavljen gore takodje

EDIT u tom linku http://www.theneocube.com/'>http://www.theneocube.com/ sad vidim kako reklamiraju kocke:

prvo pakovanje je velika kocka od 216 (tj 6*6*6) plus mala lopta od 8 komada...drugo pakovanje je kocka 6*6*6 plus kocka 3*3*3 plus lopta od 8 :) i odatle broj 224 i 251 ...

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

korak-po-korak, ili ti malo vise vezbe..necu sad da stavljam dodatne linkove, lako se nalaze koga zanima :)

posto sam imao jedno pitanje moze i uzimanje pakovanja od 3x3x3 kuglica za 300din (ima smisla ako zagubite nesto kuglica jer je 216 optimalan broj za veliki broj)..za detalje za ovo pitajte na PM..ali ovo samo

moze da sluzi da se "dopuni" broj do 216, tj za "servis":)..jer sa samo 27 kuglica ne moze nista da se specijalno napravi...a i sada nemam pakovanje tako malo, pa to znaci da moram da otvorim jedno pakovanje i da "odbrojim" kuglice:D

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Hoću ja tu jedno 216 + 8. Rezerviši mi pa te zovem za vikend da pokupim ili ako ćeš svraćati do centra da se iskombinujemo.

pozovi me.banovo brdo-sajam-senjak radnim danom...tesko da cu ove nedelje do grada..prakticno uvek kod sebe imam bar 2-3 pakovanja

(mislim, uvek nosim u torbi:) pa nije problem da se neko javi i sat-dva ranije da se nadjemo na sajmu oko 5 recimo, ili pre toga na senjaku kod benchhausa bivseg...naravno ovo vazi za radni dan)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

hahah :) meni vec izgubili 4 komada :) tako da mi treba dopuna :) javljam se :)

pa kako to bre tako lako gubite:) magnet je prilicno jak:) dok me jedan clan nije pitao, nije mi na palo na pamet da ce neko da zagubi neke kuglici:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ne znam :) nismo ni primetili kad je ispalo :) samo smo videli da fale 4 kuglice :) kad smo pravili figure :)

tebi je manji problem cini mi se jer imas vise od 216 kuglica ukupno:)

ali ako ti bas smeta javi :) (isto vazi i za druge-ali se nadam da necete preterivati sa tim "malim" pakovanjima)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...