Jump to content

Starliga - PRIJAVITE SE!


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poslao sam im mail......stigao mi je... NOreply mail od blizzarda da pogledam automatizovanee pomoci tamo u support i na forumuu ...pogledao sam na forumuu jedan lik je trazio da mu se prebaci LIcenca sa ruskog na evropskii.......Dobio je Odgovog velikoo : NO ....ali ne od strane blizarda nego nekog lika tamo..... tako da sumnjam da i dalje mozee...btw pretrazio sam ceo forum vishe o tome nema....... A support me salje na neke gluposti tamo....gde nigde nema u vezi licence tako da sam izgubio svaku naduu za timmmm :(

Hello,

Thank you for your contacting Blizzard Entertainment Europe Customer Support.

This is an automated response to let you know that your submission through our webform has been received.

A Blizzard customer support representative will respond to your request personally as soon as possible, but in the mean time we invite you to consult our support site at http://eu.blizzard.com/support/splash.xml which may help you find an answer to your question.

Blizzard Europe Customer Support Team Eto toliko od njih.......kazu da ce ODg ...mada sumnjam

Link to comment
Share on other sites

vidi mene kada su prebacivali (u BETI) sa US na EU dobio sam jedno 5 odgovora da ne moze jer sam ih jedno 5 puta pitao a onda je jednom sasvim slucajno 6ti put neki lik rekao ok prebacicu te jesi li siguran bla bla potpisi...ovo potpisi ono.

Mog jednog drugog ortaka su prebacili iz prve....tako da sta znam

Link to comment
Share on other sites

rusi imaju drukciji sistem placanja zar ne, mislim da je za njih jedtiniji sc al imas pretplatu, pa mozda zato

totalno off topic al posto samo ovde postujem, jel zna neko ruski sajt za torrente, al da je ono samo skidas be z registracija i gluposti :)

hvala

Edited by Dulac

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

nece te prebaciti. sc2 za ru server je nesto jeftiniji za vecnost i kosta smesno za verziju koja radi samo 3 meseca. zao mi je ako sam te razocarao ali to je neka politika za ruse i okolne drzave. tamo je i wc3 na pocetku bio 300rub sto je nekih 7-8 eur a na kraju je pao na 100r.

Link to comment
Share on other sites

Eto jos prekjucer plasirali smo novu stranicu sto se tice Gaming Starcupa, mozete ju naci ovdje http://www.gscup.net/

Svi koji su se do sada prijavili za turnir a i oni koji hoce sudjelovat, registrirajte se na tu stranicu (morat cete pricekat jedno pola dana da jedan od admina potvrdi registraciju) te se onda logirajte, odite na cups, tamo odaberite turnir i prijavite se za isti

Link to comment
Share on other sites

Ne shvacam zasto bi po tebi to bila provokacija? I onda ces rec da smo mi poceli?

"Srbija (službeni naziv: Republika Srbija) kontinentalna je država na Balkanu. Na sjeveru graniči s Mađarskom, na zapadu s Hrvatskom, Bosnom i Hercegovinom i Crnom Gorom, na istoku s Rumunjskom i Bugarskom te na jugu s Makedonijom i Kosovom."

neznam zasto uvijek mora postojat netko tko zapocne temu tipa ove koje na kraju odu unedogled i jos vise raspodijele dvije odvojene scene...

Edited by Skyless
Link to comment
Share on other sites

Ne shvacam zasto bi po tebi to bila provokacija? I onda ces rec da smo mi poceli?

"Srbija (službeni naziv: Republika Srbija) kontinentalna je država na Balkanu. Na sjeveru graniči s Mađarskom, na zapadu s Hrvatskom, Bosnom i Hercegovinom i Crnom Gorom, na istoku s Rumunjskom i Bugarskom te na jugu s Makedonijom i Kosovom."

neznam zasto uvijek mora postojat netko tko zapocne temu tipa ove koje na kraju odu unedogled i jos vise raspodijele dvije odvojene scene...

nema potrebe da rasprava ode u nedogled... zanima me izvor tvog citata...

"Krajina (sluzbeni naziv: republika srpska krajina) je interkontinentalna drzava koja se prostire po africi, aziji, evropi i americi. Na severu se granici sa pingvinima, na zapadu sa majamijem, na istoku sa majkom rusijom dok se juzne granice jos ne znaju. :P

Link to comment
Share on other sites

Ne shvacam zasto bi po tebi to bila provokacija? I onda ces rec da smo mi poceli?

"Srbija (službeni naziv: Republika Srbija) kontinentalna je država na Balkanu. Na sjeveru graniči s Mađarskom, na zapadu s Hrvatskom, Bosnom i Hercegovinom i Crnom Gorom, na istoku s Rumunjskom i Bugarskom te na jugu s Makedonijom i Kosovom."

neznam zasto uvijek mora postojat netko tko zapocne temu tipa ove koje na kraju odu unedogled i jos vise raspodijele dvije odvojene scene...

Da li je moguce da si to napisao? Da li ti je poznata cinjenica da Srbija ne priznaje jednostrano proglashenje nezavisnosti Kosova? Ako nije, drago mi je da smo te sada obavestili.

Sa ovom mojom konstatacijom je zavrshena svaka druga politicka rasprava i pominjanje takozvane "Republike Kosova" i njenog odnosa sa Srbijom. Prijava za Starligu je dobrovoljna i ako nekome to smeta i ne zeli da ucestvuje slobodan je da tako ucini.

Licno smatram da je stavljanje "Republike Kosova" u drzave losh potez organizatora i da se moglo naci neko kompromisno, da ne kazem vishe diplomatsko, reshenje ako je vec cilj bio i pridobijanje igraca iz Srbije.

Na kraju moram da stavim upozorenje da ce svaki sledeci post na ovu temu biti izbrisan a da ce oni koji to ignorishu i nastave raspravu biti banovani. Jedini razlog za to je shto je ovo StarCraft forum i ne zelimo da vidimo politicku raspravu ovde. Postoji forum za to, i tamo (zajedno sa mnom) mozete izraziti svoje protivljenje doticnoj situaciji i raznim drugim situacijama.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne shvacam zasto bi po tebi to bila provokacija? I onda ces rec da smo mi poceli?

"Srbija (službeni naziv: Republika Srbija) kontinentalna je država na Balkanu. Na sjeveru graniči s Mađarskom, na zapadu s Hrvatskom, Bosnom i Hercegovinom i Crnom Gorom, na istoku s Rumunjskom i Bugarskom te na jugu s Makedonijom i Kosovom."

neznam zasto uvijek mora postojat netko tko zapocne temu tipa ove koje na kraju odu unedogled i jos vise raspodijele dvije odvojene scene...

pa vi ste zapoceli temu time sto ste potpuno nepotrebno ubacili geopoliticke odrednice i granice u opis drzava koje ucesvuju u ligi...kao da nekoga stvarno zabole da li igra sa nekim iz slovenije ili luksemburga i sa kime se ove drzave granice

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajmo drugari dajte komentare, izveshtavajte nas o vashem ucestvovanju u Starligu pa mozda i napravimo neke vesti od toga?

Ja sam nabio jednog tossa u mirroru, visoko je rangiran ali je vezara, samo zna 4 gate da radi. Gledao sam replaye i vidim da nema osjecaj za tajminge niti izradjen gameplan. Izgubio sam prvu jer nisam uspio izvaditi immortala na vreme, ali sam ga dobio sledece 2 uz pomoc dobrog scoutinga i reakcije na njegov composition.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...