Jump to content

Starliga - PRIJAVITE SE!


Recommended Posts

Registrirajte se na forum gamer.hr i prijavite se za starligu #2.

Odličan je turnir, jako puno igrača sudjeluje i bilo bi super kada bi javili svim srbima da se i oni također registriraju, tako da nas

ovaj puta nebude samo 64 nego barem 128 i da bude liga zanimljivija.

Link: http://gamer.hr/forum/viewforum.php?f=89

Odličan je sistem lige, i jako puno se može naučiti igrajući ligu.

Bit će odlično kada se zmiksaju hrvati i srbi, te če samim time liga bit vrlo zamiljiva!

Registrirajte se i javite drugima, ovo je trenutno najbolja liga na balkanu i jako vrjedni admini ju održavaju, tako da oko kršenja pravila neće biti problema.

Vidimo se!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pratite i ovo usput.

http://gamer.hr/forum/viewtopic.php?f=89&t=40035&start=240

Jer uvijek če se nač seronja koji će bit protiv Hrv + Srb lige.

ja sam se samo malo nasalio :)

ronhill, cedevita, bajadere... ma sta bih ja bez vas :D

brate sta se desava sa sajtom, pise da treba da faxom posaljem potpisan mail od strane roditelja lol. jel se to aktivira samo posle nekog vremena ili sta?

ahahaha EPIC!

ahaahha... citajte ceo topic http://gamer.hr/foru...40035&start=240 ... EPSKI!

Link to comment
Share on other sites

meni nije hteo da registruje acc sa @hotmail mislim cisto sumnjam daje problem prefiks, i onda sam registrovao acc na mail koji sam zatim izvalio da vise neradi. i tako smor :)

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ovako, prijave su produzene do 24.10, te ce starliga poceti par dana nakon zavrsetka prijava. Fond nagrada iznosi otprilike 2k kuna te su nagrade za prva 3mjesta. Cilj ovog projekta (turnira) je stvoriti najveci balkanski turnir da bude ravan zotac cupu i ostalima. Znaci sudjelovat imaju pravo svi oni koji razumiju hrvatski, znaci cjeli balkan opcenito. Nadamo se da cete i vi nac sponzora kako bi pridonjeli ovome turniru jer vjerujem da je kod vas lakse ga nac nego kod nas.

Oni koji se nemogu registrirati na gamer.hr iz razno raznih razloga, neka mi posalju potrebne informacije (nick,code,rasa te link na sc2 profile) ovdje na PM ili na skyless7@gmail.com MAIL te cu ih ja osobno dodat na listu igraca za gamer.hr starligu, i isti ti koji se nemogu registrirati tamo neka mi ovdje kazu koje bi ime htjeli tamo na forumu i koj password te cu proslijediti adminu koji ce kreirati accaunt za vas, te cete ovdje dobiti pm kada ce vas nick biti kreiran (par dana vjerovatno).

Sto vas se vise prijavi, to ce turnir bit zanimljiviji, poz

Edited by Skyless
Link to comment
Share on other sites

E ljudii... znam da je glupo pitanje al jbg.... Igram na Ruskom serveru jer mi je RUSKI SC2 dobio sam ga na poklon pa jel ikako moguce da igram na turniruu sa ruskim Sc-om ili mora evropskii :D:D po svemu sudecii nema sansee...jer je to podeljeno al ajd da pitam vas vi to bolje znatee xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...