Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

ma popizdio sam kad sam vidio novu epizodu naruta u cetvrtak,filler usrani,po 1000 put samo ponavljaju isto kako je naruto radio sranja dok je bio mali i da je stalno bio sam,a bas kad je trebalo doc zanimljivo sa madarom i zetsom :((

ja sam nastavio gledat one piece,danas zavrsavam sa thriller bark arc,hvala bogu jer je 40 od 50 epizoda dosadno

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Fate/Zero, pogotovo ako si igrala/gledala Fate/Stay Night, posto se prica u Zero-u odigrava 10 godina pre desavanja u Stay Night-u.

Imas celu prvu sezonu na netu, a druga krece da se emituje 7 aprila.

E Rejz jel moze direkt Zero da se gleda? Skidam ga sada. Ili je bolji utisak ako se gleda Stay Night pre?

Link to comment
Share on other sites

Ja ti preporucujem da odigras prvo Stay Night (filmovi su mi nekako bla zbog toga sto milion stvari nisu mogli da strpaju u iste, ali opet bolje i da odgledas nego da preskocis kompletno), mnoge stvari ce ti biti jasnije tako a i nekako je lepsi dozivljaj :)

Link to comment
Share on other sites

Odlican je, on u stvari prati mangu jer prvobitna FMA serija je nakon nekog dela pocela da "izmislja" pricu posto manga jos nije bila zavrsena.

Ma gledaj seriju i uzivaj, nego sam ja isao onim redom sto sam napisao pa tripujem da je tako najbolje :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledo Zero:Fate :) auh. Malo me izgubila negde u sredini, ocekivao sam zbijenije i krace nekako. :) Ali odlicnaaa!

Sad cu FMA:B

Drugari i drugarice, jel ima nesto slicno Bebopu, Jazzy fazon

Edited by v27
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odgledah prvog novog Berserka.

Vrhunski izgleda, sjajno je izrežirano i objektivno gledano - potpuno je genijalno. :))

Problem je samo što sada stavljaju u 3 filma od 70 minuta ono što su ranije jedva sabili u 25 epizoda po 20 minuta, tako da je još veći dajdžest.

Ali je svejedno mega!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Odgledah prvog novog Berserka.

Vrhunski izgleda, sjajno je izrežirano i objektivno gledano - potpuno je genijalno. :))

+1

MOAR BECAUSE MOAR!!!

Meni uopste nije smetalo sto su ga skratili, stavise, drago mi je sto su izbacili onog lajavog krelca sa vojnim taktikama starim milijardu jebenih godina

Fenomenalan crtez, fenomenalna rezije, i objektivno gledano fenomenalno :D

Sledeca epizoda izlazi za koji dan sto znaci da ce narodska verzija biti do nove godine -_-

Sto nema vise ovakvih genijalstina...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Eas sam imao diskusiju sa ortakom.

totalno je subjektivno, ne moze da se kvantifikuje u bilo kakvom smislu.. totalno iskustvo zavisi od osobe.

elem, poenta je iskrenost a ne - sta je vise kul - rare.

pricali smo o anime koji su nas dodirnuli bilo emo, intelektualno, inspirativno.

pricam o onim za ceo zivot - koji ostanu negde dublje.

Koji su to naslovi, i da li ih ima uopste?

mene je GITS filozofski introspektivno isprimo, valjda su te godine bile..., gledalo se na VHS i celo pitanje 'ko sam' me poprilicno nateralo na razmishljanje.

Dubinski me odradilo jashta. Muzika i sivilo. I posle svih godina mi je neverovatno lako da se setim dozivljaja..

Link to comment
Share on other sites

Koji su to naslovi, i da li ih ima uopste?

Pa ono, nema. Gits je pomerio granice anime-a, ne verujem da ce se pojaviti ista u skorije vreme sto moze da mu prismrdi. Govoreci iskljucivo o tim momentima gde ostanes zateknut u bilo kom kontekstu (sto si naveo gore) pa pamtis, moze da se svrsta naravno Berserk (pricam o matorom jos nisam stigao novi da pogledam), eventualno Shigurui (milioniti put ga pominjem i jos toliko puta cu), Welcome to the N.H.K, iako je komedija smestio bih ga u isti kazan.

Svaki od ovih ima "u jebote" momente, i pored toga sto ima jos fantasticnih, ovi su po meni oni naslovi na koje pomislis (iz ovog ili onog razloga) one sekunde kad se pomene anime. Verujem da ce ljudi dodati jos koji-ja ne bih.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Mene je matori Berserk bacio u ozbiljnu depresiju 3 dana :D.

A novi film je kul, 3d nije nista specijalno al 2d animacija je odlicna. Prvih 8 minuta su mi najbolji :)

A Evangelion me je istripovao dobro.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Berserk Golden Age I: Egg of the Supreme Ruler

Kako je nabacano, prazno, odvratno...

Scena scenu stize, bez ikakvog smisla. Cisto eto, hronoloski su isposhtovali original.

Likovi nemaju dusu. NPCovi pocetnih zona mmorgpova koje sam vidjao u prolazu nakon 50 levela su mi vise prijali nego protagonisti ovde. Krajnje lose napravljeno. Cak ni muzika (koja nije bas totalni krs) ne dodaje pluseve.

Vizuelno-10/10 Ostalo ne vredi nicemu. Nije mi jasno koja je poenta ovoga.

Overall: I am disapoint

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Odgledala sam Berserk, uopste mi nije tako los, mada sam prvi serijal gledala davno bas poslednji put, tako da i ne secam se toliko da mogu da uporedim. Crtez je super s tim sto su omanuli kod izraza lica.

Smara naravno sto ce da izlazi na godinu dana, ili koliko vec? tako da cemo kraj docekati kad budemo bili babe i dede

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Sama cinjenica da su pricu iz 25 epizoda strpali u sat ipo filma je dovoljna da dobije debeli minus. Dodaj na to lose realizovane epske momente zamazane sa jednom muzickom temom i dobices crtani koji kad pogleda neko ko nikada ranije nije cuo za Berserka (a ceni pricu i razradu iste vise od efekata naravno) pljunuce na monitor. Inace pricamo u 25 epizoda sa podebelom pricom, ne naruto stil gde se svako malo seca iste stvari iz epizode u epizodu...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...