Jump to content

pitanje


konfuzni

Recommended Posts

Android na HD2 = bugzila.

Lepo napreduje development al kontam da treba jos malo pricekati neke stabilnije revizije.

Inace ako ti je kinta presudan faktor overi Samsung i7500. Ja sam ga nabavio preko oglasa za 100e, ubacio nightly build Froyoa i uzivam.

Nego ako ti nije hitno sacekaj da izadju ovi telefoni sa Windows 7 for phones. Tipa MS je stavio jako visoke kriterijume za telefone sa levo napomenutim OS-om ( 1GHz procesor, 5Mpix kamera, 512MB rama blabla) pa ako ni tu ne bezecujes nesto makar ce pasti cena ostalih telova :)

Ne mozes da poredis HD2 i taj Samsung nikako :). A taj Win 7 batali bice to veliki fail :).

Link to comment
Share on other sites

Desi Neotzare.

Secondhandstrory, kolega sa faxa fura HD2 vec neko vreme i pripoveda da super sljaka Android al da je veliko cimanje oko kombinovanja ROMova.

Trenutna kombinacija mu sabija, al opet napominjem da ima bagova ( fazon gasi mu se fon kad pritisne neke odredjene kombinacije u meniju :| itd itd)

Sto se tice izlaska fonova, negde sam procitao da se za okivran datum pominje Bozicni praznici. dunno dodushe kad ce se kod nas pojaviti al WP7 je RTM vec nekih mesec dana :)

Gile brate polako koji ti je :)

Ako sam OS bude fejl opet ces imati lep hardver na fonu, mozda cak padnu i neke Android fore na WP7 telovima kao sto je slucaj sa HD2kom :)

Elem @Ivan

Pa pazi, trenutno koristim predposlednji najtli i sljaka mi super, nisam imao nekih problema sa njim do sada al kontam da opet odradim kombinaciju GAOSP + Galaxo.

GAOSP je Froyo baziran ROM a Galaxo je Donut, mozes odradis kombinaciju Galaxo preko GAOSPA sa JIT kompajlerom od Froya gde imas poprilcan skok u performansama u odnosu na sam GAOSP.

Spec WP7

2q3q9z6.jpg

Edited by dante`11

infidel

Link to comment
Share on other sites

Za te stvari najbolje uvek baciš pogled na halo oglase, kao i za ipad recimo, i vidiš za koliko ljudi prodaju.

Kaže da je overavao halo oglase i ljudi ga valjaju za cenu koju ga je on pazario u SAD-u, dakle ništa ne bi zaradio. Na benchu sam video oglas malo skuplji, pa čisto da proverim sa vama za koliko se to može uvaljati.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da ne otvaram novu temu, koja je tržišna vrednost kod nas za iphone 4 16gb ? Ortak uzeo u Americi i hoće ovde da ga proda.

U USA su sim locked, a za 4.1 iOS nema unlock-a, te ga prodaju za iste pare koje se tamo prodaje ili okvirno 550 eura sto je i dalje dosta skupo

Da ne pricamo naravno o cenama od 700 i na vishe eura, uzas

Uzima se iskljucivo ili kradeni ( :tf: ) ili iz Kanade ili Hon Konga, odatle su najjeftiniji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...