Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nesto mi se cudno desava sa levim okom

samo odjednom pre nekih pola sata

pocelo je da me boli svaki put kad trepnem

poslednji put kad me tako heklalo,doduse,bilo je to mnogo neugodnije,imao sam konjuktivitis :/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

posle jucherashnjeg sjajnog fudbala gde je nazhalost moja ekipa uzhasno gubila i posle sjajnog ruchka kod tashte, gledali smo u "Zhici" "Warriors"-e i bilo je sjajno, jer je bila directors cut verzija. :) a onda smo videli posle da je to bilo i na tvu sinoc. :D

no na projektoru je svakako bolje pogledati. :)

jutros sam se uspavao za na fax.. jbga.. nmvze odo na posao. :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Upravo došao sa posla...

Ulazim u kuhnju, ono na stolu keva pravi mekike/krofne. Skontam veliki nož na stolu, uzimam ga i urezujem kukasti krst na jedan od komadića divnog testa. Inglorious basterd i am, fuck yeah!

Sad čekam da se to sve ispeče, pa da jedem moj naci obrok. Koje sam dete jebeno :D

Link to comment
Share on other sites

prosao sam peske milesevskom delom gde je bondjorno i u okolini od 50 m na gore i dole sam mogao da vidim sirok izbor dzipova svih vrsta , naravno svi izasli juce iz fabrike a bacio sam pogled basta je zatvorena a unutra i nema previse ljudi

zanima me zasto je bas na tom mestu tolika koncentracija kesha, da se tako izrazim

Link to comment
Share on other sites

E jebaga, nisi jeo dva dana... Mislim, realno si mogao da istrpis, to nije problem, ali pitanje je zasto bi trpeo?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...