Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kad smo kod medicine, jel se dešava nekome od vas da vam padne očni kapak, bude tako na pola oka neko vreme i vrati se kasnije sam?

Ahahah, rofl, meni se to desava redovno. Nisam mislio da ima jos slucajeva. :D

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo rakije i proći će :D

Idem u bioskop da odgledam šišanje, pa posle na blejku sa drugarima

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

broveche

danas totalna bleja iako je bio radni dan.. a uvalishe mi da sredim neki komp, pregazim, instaliram kad ono cvrc, hard sjban pa sam dzhaba krechio sat vremena oko njega... moracu to od ponedeljka.. a posle kod ortakinje pokazivao joj svoje crtezhe, ona se odushevila. ego raste raste :D

a to za koleno... jebiga, ja imam sje*** ligamente na desnoj nozi i od poslednjeg unishtenja noge vishe ne idem na sportske aktivnosti bez zavoja... najbolje bi bilo ako se bavite nekim sportom da nosite ili steznik ili zavoje ili neshto da uchvrstite to srnje da se ne unishtavate bzvze...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

najcrnje je sto nosim steznik, uvek. I to kao neki dobar, secam se da sam ga platio nesto bas dosta... I eto, i nije mi bas pomoglo. Ma dobro, sredicu to vec nekako...

U drugim vestima, ceo dan bleja kod kuce, igram malo mafiju, sad cu malo pes, i tako. Sutra otprilike isto tako.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

moram da te uplasim malo

tako je i moj ortak sa basketa imao problem, pa je kulirao i vremenom ( on ima 26 dina) mu se to sve vise jebavalo i sada ne moze vise nista da igra i kad pokusa bukvalno napravi obicnu promenu strane i sjebe koleno toliko da ne moze da hoda.

napokon se opametio i otisao na neke magnetne rezonance ili sta vec, numem, i morace da operise a doktor mu je rekao da je ranije mogao da to sredi mnogo lakse

konkluzija: idi kod doktora sto pre i sredi to, ionako je sada lose vreme :) pa ces to mozda moci da sredis i bez operacije ili sa nekom laksom intervencijom

poz brate :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

e dule, bash si se smorio :D

a kad smo kod lekara... moj cale je tako izbegavao da ide kod lekara zbog problema sa plucima chitavih godinu dana jer "se plashim najgoreg" i na kraju kad je otishao ispalo je da je imao upalu pluca jako dugo i neki shit, whatever, uglavnom sada ima hronichnu upalu bronhija i drzhace ga do kraja zhivota taj bronhitis (nem pojma dal sam to sve dobro napisao i medecinski korektno, dule mozhe da me ispravi :P )

elem, shto se pre ode kod lekara to bolje.. na kraju se samo zeznesh shto ranije nisi odradio neke stvari. (tipa prerana smrt i tako te zachkoljice) [a i dvoje su se tako smuvali]

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

mene smara ovaj palac na nozi jos od juna, manje malo nego pre, ali presporo to ide. medjutim, rekose mi ljudi da to tako ide sa ligamentima kad te usere da se smore na dugo. najjace sto nisam ni izvalio kad se desilo, tacan trenutak, nego tek tipa dan posle (sto mi se nikad ne desava). takodje, ako ne pomeram in teh required fashion, mozes da me udaras cekicem i sutiras, nije mi nista. mada mi je ovo dosta dugo, pa sam se vec malo smorio. uzecu da mazem onim sportskim kurcima i da drndam u toploj vodi. ako bude persistovalo, jedini zakljucak koji ja ovako kao laik umem da izvedem je da uopste nije ligament i da ce morati da krckaju prst i namestaju, a u tom slucaju cu da se ubijem ko siroce. mislim, stvarno cu da se ubijem, ne vidim perspektivu u biranju da li da ne mogu da potrcim/hodam po kaldrmi/igram najsmoreniji basket ili da mi lome prste.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebeno se smrzavam u stanu, materijala za rad ima na tone, a napolju se ne zna sta je gore dal magla dal kisa dal zimoca. Niko me nije terao da idem iz lepe Srbije :(

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Video sam unku danas, al' mu se nisam javio, žurio na bus :c

Inače gledao sam "Rezerni igrač", mnogo dobar film.Sad verovatno idem digram pes malo pa na spavanje

laku noć!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Prsut i domaci sir.

Shouts from Bosna. [8D]

brate ako te put navede u liku, zapali u neko mauntn vilidz od pet kuca i ukradi mi kilo lickog prsuta, dacu ti pro_ceeda:)

al pazi, ako pazaris od nekog seljana ili ne daj boze kupis u prodzi, izvalicu, tako da samo tr00:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...