Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno, a ima i sledeci stepen, a to je objasniti novopecenom liku koji je polozio, a nema auto, kako je gotiva kad zapravo tebe neko vozi a ti jedes govna na zadnjem sedistu:)

i beg to differ!

retko kod ume dobro da vozi. drugaru treba od skretanja za tosin bunar do ilije bircanina pola sata, meni 10 minuta, dan za danom, u isto vreme. naravno da cu ispizdeti kad me tako vozi.

Link to comment
Share on other sites

ne differujes se nego si drugi tip coveka:)

takav je i moj cale, on i dok ne vozi, on vozi. ja imam mod vozaca i mod putnika i ukljucujem ih accordingly. mod vozaca kad vozim ili kad me vozi neko kome treba pomoc i nesiguran je. mod putnika u svim ostalim situacijama.

a i onda stignete na tu zurku, on se parkira sat vremena jer nema mesta, ti se napijes ko stoka jer te boli kurac, on ne sme jer vozi, i onda kad krenete kuci, skontate da se neko ispeglirao na auto, a neki batica probusio gumu [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne differujes se nego si drugi tip coveka:)

takav je i moj cale, on i dok ne vozi, on vozi. ja imam mod vozaca i mod putnika i ukljucujem ih accordingly. mod vozaca kad vozim ili kad me vozi neko kome treba pomoc i nesiguran je. mod putnika u svim ostalim situacijama.

a i onda stignete na tu zurku, on se parkira sat vremena jer nema mesta, ti se napijes ko stoka jer te boli kurac, on ne sme jer vozi, i onda kad krenete kuci, skontate da se neko ispeglirao na auto, a neki batica probusio gumu [:D]

tako sam ja letos imao srece, sa makiske strane ade. neki dziberi su izbusili gume na par automobila, jednom olupali retrovizor, drugom isharali haubu(nesto tipa 'picka', 'kurac', 'kurva')... sto je najgore, to se nije desilo samo tada, vec su mi ljudi pricali za iste situacije koje su se desavale ovog leta bas na pocetku parkinga sa makiske strane.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

desteeeeeeeeee \o/

Upravo stigoh kuci.

Ljudi moji, sta se meni sve desilo za ova 4 dana, ja to ne umem da objasnim.

Da ne davim mnogo, definitivno zanimljivo i mogu da kazem lepo iskustvo. Idem da jedem i spavam. :*

Djordje mislio sam na tebe ovih proteklih 2 dana, morash da mi prichash shta je sve bilo > referat odma!

unka nisi ti 1.81

U vojsci mi rekoshe tako ,jbg :D mozda sam se i smanjio...

s'obzirom da stojim pored krekija koji ima 1.90, i kalija koji ima 2m+ (jebo ga kurac) delujem kao da imam 1,60!

A tek sestra... :D

Ishao sam sa ivanom u osnovnu :P Ali meni iskreno nije nishta spec (mozda bas zbog toga sto je znam od malih nogu) :D

[roflmao]

POSTO KUME !:)

Ja kokose delim za dzabe :D

@tema: Dodjoh kuci gladan kao pas, idem da usisam frizhider,pa da dremnem,valja se :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali put je stvarno bio zanimljiv.

Prvo, mi smo isli (nas petorica, studenti, svi dobri momci stvarno) sa meraklijama iz Nisa. Odnosno, podeljen autobus izmedju matorih meraklija i nekih mladjih huligana, uz nekoliko dobrih momaka. Mi smo nekako bili tu izmedju njih, ali zajednicka stvar svima je da u NEMOGUCOJ meri piju, puse i duvaju... I naravno, sve to u autobusu. Nase prevozno sredstvo ja ne umem da vam opisem. Pa to je takav krs, da je ono neverovatno. Nas su na auto putu prestizali kamioni i cisterne, sta vise da vam kazem. Stvarno je cela ta prica sa autobusom prosto neobjasnjiva, jer to zaista treba doziveti. Inace smo putovali preko Madjarske i Slovenije, tako da je put do Milana trajao 26 sati.

Milano lep, veliki i mrtav (od 20h, pa na dalje). Video katedralu, prosetao se tim glavnim ulicama, pojeo sladoled, popio pivce, i tako. U sustini, ortak i ja smo stvarno uspeli da izvucemo maksimum iz tog jednog dana koliko smo imali. I stvarno je nekako cudno kako odjednom u 20h, sve pocinje da se zatvara, ljudi nestaju sa ulica, grad se jednostavno gasi. Sutra ujutru otisli na Guzepe Meacu i stvarno izgleda impozantno.

Djenova je meni mnoooooogo lepsa od Milana,dosta mi lici na Sijenu. Sve kaldrme, uske ulice, prolazi, pubovi i picerije, luka, glavna ta ulica sa prodavnicama, i na kraju taj stadion koji je takodje jako, jako lep. (Preskocicu ovde celu pricu o utakmici, navijacima i svemu, pisacu o tome u sportskom podforumu, da ne davim ovde ljude bezveze)

Povratak kuci dosta naporan, sa konstantnom pratnjom policije kroz celu Italiju, Sloveniju, Hrvatsku, pa cak i Srbiju. Cekali smo na Hrvatskoj grani oko 2-3 sata, a na nasoj 8 sati, raspad potpuni.

I stignem ja jutros kuci i vidim nova brava, plus jedna sto nije bila ranije. Kaze mi mama da su nam provalili u stan, jos u ponedeljak, uzeli njeno neko zlato, njen lap top, moj neki telefon (koji ne vredi 15dinara). U sustini, nisu uzeli BOG ZNA STA, ali zbog lap topa mi je najzalije, jer znam koliko je ona to kupovala (da ne kazem da jos nije ni isplacen) i koliko je vremena provodila na njemu, radeci stvarno njoj vazne stvari.

I onda, kad razmislim, u nedelju jebeni rat u gradu, u ponedeljak obijen stan, u utorak internacionalni incident. Toliko o Srbiji, toliko o zivotu ovde.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

to te opeljeshio neko iz kraja ko je znao da necesh biti tu... ne znam, meni je gora bila sama chinjenica da ti je neko provalio u kucu tek tako, ko zna shta bi bilo da ti je keva bila u stanu tad... jebesh bre laptop.

chekamo post na sportu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...