Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da sam to već pisao, ali generalno morate da vozite kola po gradu da biste ih zamrzeli :) ko je išao samo gsp-om i misli da su kola spas, grdno se vara.

ovo je bukvalno nemoguće dokazati nekome ko nije vozio kola po beogradu

Link to comment
Share on other sites

realno, a ima i sledeci stepen, a to je objasniti novopecenom liku koji je polozio, a nema auto, kako je gotiva kad zapravo tebe neko vozi a ti jedes govna na zadnjem sedistu:)

ja na svakih godinu dana imam happy hour u vidu metar-dva autobusiranja i pesacenja, a posto dosta vozim, totalni mi je bliss kad blejim u basu, on vozi tamo gde treba, a ja ne pritiskam nista!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sve što ste rekli je istina ... meni recimo do novog beograda po gužvi kolima treba 40-45 minuta, a peške kad "udarim" dođem za 1:05. A tih 20 minuta što idem duže mi skroz ne smeta, koliko sam opušten i kul dok šetam, kupim neki doručak gde hoću, slušam muziku, razgledam ... jedino je malo smor kad dođe zima, to stoji.

Da ne počinjemo oko muke sa parkiranjem i slično, plus moraš da si koncentrisan na vožnju sve vreme. Ja zato jedva čekam lepo vreme da mogu svuda peške ići.

Link to comment
Share on other sites

realno, kul je početi post ovom rečju. no, da se vratimo na temu - ja bih jako voleo da živim u jednom od onih gradova gde je javni prevoz efikasniji od automobila i gde su svi to prihvatili, pa je potpuno normalno da kreneš metroom u operu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...