Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam sto je smesno da covek radi ono u sta veruje ceo zivot

смешно је што изгледа као да свештеник (монах?) командује кордоном у стилу уберзајебаног хероја.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro :)

Krećem danas na drugu godinu faxa. Sve u svemu - veoma sam zadovoljan ETF-om. 9,21 sam završio prvu. Moglo je i bolje, ali sam uspeo da napravim balans obaveza i užitaka tokom cele godine. Što se tiče odseka, odlučio sam se za Računarsku tehniku i informatiku.

Inače, bio sam u Tube-u u petak i subotu. Prvo sam se razočarao što je u petak otkazan Buttrich, a to sam saznao na ulazu. Drugo, Tube mi ove sezone u najmanju ruku ima drugačiji vajb. Videćemo već... Nadam se da će Bug u petak popraviti utisak.

Link to comment
Share on other sites

Haha, napravićemo, napravićemo. A kiflice, pa nemke se trti kako je mag u pravljenju kiflica, pa je rek'o ok, da ustupimo teren novim generacijama :))

Sta bre...Ja nova generacija?!

Za koga?

Za Jeremiju i Broja 1! :)

Moze, ali dajte mi par dana pre nego sto nesto organizujemo da se i ja spremim...od kad sam se prizetkovao/odomazetio, nemam vise veliku kuhinju pa mi treba vremena da se razmasem :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...