Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol sta je vama:)

mislim, gledam u sliku i ne kapiram sta ocete da kazete njome sve vreme i sad skapiram i ono, zbunjen sam ekstra. pa njegova uloga u guji je sigurno poznatija i ustanovljenija pet puta od hausa...i starija lol.

ono "lol svarceneger, vidi, mr freeze glumi u terminatoru" fazon:)

Ma ok je to, nego kad ne znas ime glumcu ne skapiras da je to zapravo isti lik. Jeste on poznatiji zbog Guje, ali mu znam facu kao House, onda pogledas sliku i reakcija bude "Vidi jebeni House ladno u Guji". Fazon je u tome sto nisam skapirao obrnuto, tada bi bilo "Vidi eno ga George iz Guje, glumi kao House", jednostavno mi nije palo na pamet tako, ali ovako obrnuto jeste.

Link to comment
Share on other sites

lol sta je vama:)

mislim, gledam u sliku i ne kapiram sta ocete da kazete njome sve vreme i sad skapiram i ono, zbunjen sam ekstra. pa njegova uloga u guji je sigurno poznatija i ustanovljenija pet puta od hausa...i starija lol.

ono "lol svarceneger, vidi, mr freeze glumi u terminatoru" fazon:)

a to je fora. ja jos gledam, da nije nesto na slici iza, ili ona senka...eh ti mladi narastaji!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol sta je vama:)

mislim, gledam u sliku i ne kapiram sta ocete da kazete njome sve vreme i sad skapiram i ono, zbunjen sam ekstra. pa njegova uloga u guji je sigurno poznatija i ustanovljenija pet puta od hausa...i starija lol.

Iako su svi već napisali, i ja da dodam - isto! :) Bukvalno tražim na slici neki mindfuck ili nešto drugo, ne kapiram ništa. I meni je on mnogo poznatiji po guji i još po nekim ulogama nego po houseu. Ali nije guja toliko mator da ga ne bi znali ovi devedeseto i dalje, šta ga znam.

Link to comment
Share on other sites

Iako su svi već napisali, i ja da dodam - isto! :) Bukvalno tražim na slici neki mindfuck ili nešto drugo, ne kapiram ništa. I meni je on mnogo poznatiji po guji i još po nekim ulogama nego po houseu. Ali nije guja toliko mator da ga ne bi znali ovi devedeseto i dalje, šta ga znam.

Ja sam gledao Guju na pinku ili gde je vec bilo. Nisam izvalio da je George zapravo House jer nisam znao ime glumcu kada je glumio u Guji. Skapirao sam ko je tek kada je stavljena slika, verovatno su i ostali imali slicnu reakciju, nema tu nista cudno i nema veze sa godinama. 88-smo sam ako vam ista znaci.

Link to comment
Share on other sites

brate, fejluju jako:(

eh, pa ne fejluju svi, ja mislim da je to do nekog psiho tripa...meni je sjajan ovaj sa "ne izolirku" zato sto ih zamisljam u tom kontekstu i onda mi je lol:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...