Jump to content

Boardwalk Empire


Corey

Recommended Posts

Добар почетак. Морам рећи да је генерални утисак друге сезоне веома позитиван, или ми прва није оставила нарочито јак дојам, можда јер је уводила у оно што се касније дешава. Но то ћемо видети када се заврши серија, прође мало времена и онда репризира у цугу.

Много добрих сцена у првој епизоди, ако треба да издвојим неку била би то она са испитивањем лопова, Бушеми просто доминира у својим сценама, чак и када не говори а други око њега причају.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Бушеми доминира

U pocetku mi je bilo tesko zamisliti njega u toj ulozi opakog tipa, medjutim kako serija duze traje tako mu to sve bolje pristaje. Na njegovu glumu ne treba trositi reci. Nisam nasao nigde prevod, pa sam sa nekim engleskim titlom, sto je bio zajeb u nekim momentima, ako ima neko neki sajt, a da nije titlovi.com, bilo bi dobro da baci link.

Edited by dJAPEh8
Link to comment
Share on other sites

i ne bih se slozio da samo Busemi izvlaci seriju. stvarno ima interesantnih likova.

Пробај да замислиш серију без Бушемија у главној улози. Не иде, а? : )

И при том, заобилазим трип навике. Уходали су се савршено, Бушеми и сценаристи, ово је његова серија. Још једно сопрановско ХБО крими остварење, са веома јаком централном фигуром. Свакако да су споредни ликови исто интересантни, да није тако не бих је ни гледао вероватно.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

HIJAO!, upravo sam zavrsio 2. sezonu... i negde se cak i slazem sa Lupijem

Nisam ocekivao ovakav kraj za Dzimija.... (tj. jesam od trenutka kad je ostavio Richarda gajbi na kraju epizode). Bio je veliki fokus na njemu tokom ove 2 sezone i posmatrao sam ga kao jednog od 2 glavna lika, ono... rame uz rame sa Busemijem. WINTER IS COMING ! jbg... gg, Busemi levelovao ceo level s ovom godfather akcijom u poslednjoj epizodi.

prediktujem da ce njegov downfall biti Margaret... !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Opa... kraj sezone. Niko nista ne komentarise

Meni odlicna sezona i prilicno dobar zavrsetak

Naki izdominirao planiranje i uspeo da zajebe sve izgleda iako nije imao kud!

Richard moj omiljeni lik je objasnio zasto je pro!

Gyp-ova smrt je bila nekako "slaba" za jednog takvog lika, ali opet i ocekivana... mislio sam da ce ili tako nesto da bude, ili da ce samo reci "fuck it" i da se upuca u glavu.

sve u svemu, gg

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah i ja poslednju epizodu ove sezone.

Richard car, kralj, vladar.

Taman mali hint oko cega ce se vrteti naredna sezona (Rotstajn vs Tompson).

Gyp skenjao Toninovog rodjaka lopatom, ispred coveka, iako ga je ovaj "molio" da ne uradi to...Ako ga je Tonino sklonio (jest' da je pao dil izmedju njega i Tompsona, ali nema veze), i ovako sam navijao da Tonino ima neki udeo u njegovom "sklanjanju".

Dobri mi bili Chalky i Capone na kraju. :)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Доминација у финалу.

Нисам запамтио то да је Гип скењао Тониновог рођака, тако да ми је сада више кул како се одвила ситуација! Једина замерка је последња сцена на шеталишту, капирам поенту, али много је лоше одрађена сцена, пар који му прилази глуми као да је у неком ситкому.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Сцена из прошле епизоде када долази са оним шеширом, а сви покер фејс, не смеју ни смешак да направе : ))

CZv3E.jpg

tumblr_mdd3amTLfl1rnxjbxo1_500.gif

“A man walks down the street in that hat, people know he’s not afraid of anything.”

Gyp Rosetti BOG ! [8D]

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...