Jump to content

Boardwalk Empire


Corey

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

kako se zavrsava cetvrta? los fajl sam skinuo, pa da ne skidam opet, gledao sam do dela kad se laki nadje s onom cicom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ako mislis na luciana, nista preterano interesantno. On i ta cica su se izljubili a posle toga ima jos par scena sa margaret kako posmatra kroz prozor nucky-a i onu njegovu fuksu, krade haljinu od one madam blabla, trpa u torbu i odlazi.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Па оно, и јесте. Желели су хит по рецепту: позната фаца која ће носити серију, још пар добрих глумаца и оних у успону, доста пара да трансфер у те године изгледа што реалније и предркане камере које ће то све снимити за добар HD ужитак. Јбг, то су и добили када нису имали праве намере, па је осећај да нешто фали присутан. Боле је споменуо да не одаје уверљив утисак телепортације у то време, и сложио бих се, не увлачи те превише у причу. Узми у обзир да све ово што сам написао, је у поређењу са самим врхом ТВ-а, овај пут ми је на памет био Mad Men, управо због прејебиве атмосфере и карактеризације. Али генерално, вреди убацити у недељни календар, пошто и није нешто богата понуда тренутно. Посебно ако готивиш Бушемија, прецар је у серији.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не свиђа ми се како су прибегли сценама експлицитног насиља, ништа им не иде од руке па шта друго него да шокирају публику. А баш је лепо кренула, и овим су засрали мотку баш опасно. Пета епизода има више таквих сцена, нисам могао да верујем шта гледам.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam izvalio da vec ima topik.

Meni je serija prilicno dobra, volim taj period prohibicije i generalno nema puno novih stvari koje se bave tim vremenom i tim dogadjanjima a sve sto ima sam manje-vise video.

Juce je izasla sedma epizoda druge sezone. Meni se svidja sto su ubacili scene eksplicitnog nasilja jer smatram da ih ubacuju tamo gde to treba, po meni nisu uopste isforsirane i bas se lepo uklope u nekim momentima odnosno mnogo vise prikazuju zverstvo tih ubistava koja su samo radi novca i mislim da nekako daju "sokantniju" dimenziju celom tom svetu i poslu. Tipa svi mi znamo da su ti ljudi prljavi i da su ubijali za novac, ali ne shvatas tako tragicno kada samo imas pojam o tome i kada vidis onako kako su prikazivali.

Naki je generalno macka, nacin na koji manipulise ljudima i drzi stvari pod kontrolom su impresivne, prema njemu imas onaj love hate relationship, u momentima mu se divim kako resi neke situacije ali se sve svodi na to da on jebeno ubija ljude za moc i novac ali to radi na takav prefinjen nacin (SPOILER: kada ga pred kraj prve sezone Jimmy tera da kaze da hoce da ubije bracu D'elassio umesto nakijevog "resi to") da pozelis da si mu u kozi. Vidi se i ta borba u njemu, klise je reci dobra i zla ali u najmanju ruku dva stila zivota. Buschemi car.

Mogao bih da prdim jos mnogo o likovima i seriji ali posto sam zakasnio da se fokusiram na sedmu epizodu i skorija desavanja

Nekako me najvise interesuje koju to igru igra Jimmy-jeva keva, cisto sumnjam da ona stvarno stoji iza svog sina, nesto dublje i drugo tu ima, bar tako mi mirise, mislio sam da je neko petljanje sa Komodorom ali ocigledno je tu njen interes bio samo da mu se osveti i prilicno je srecna sto je doziveo slog, mislim da ce najveci preokret doci iz odnosa jimmy-majka. Jimmy-Nucky nije nista manje interesantan odnos, mislim da tu nije sve gotovo (LOL NARAVNO DA NIJE CIM CE BITI JOS SEZONA).

Fascinantan mi je agent, covek koji zivi po religijskim dogmama nateran da pliva sa ajkulama, totalno pogubljen u tom svetu, ne zna gde udara.

Non stop hoda po ivici sve vise uplivavajuci u svet podzemlja ideci protiv svojih principa. Genijalan mi je i njegov nacin govora. tipa "My discipline was compromised" kada je jebao drugu ribu, LMAO :D. Jako me zanima posle ovog deteta i odbijanja Nakijeve pomoci sta ce uraditi.

Ubedljivo mi je najbolji lik Richard Harrow, vrlo mracan lik, za sada se ne eksponira puno, jako bih voleo da "pojacaju" njegovo ucesce u seriji, covek preotima scenu gde god se pojavi, lik sto ga glumi je odradio neverovatan posao.

Takodje su ubacili novog "district attorney" , neudata ambiciozna zena, resena da Nakija posalje u zatvor, svasta ce se desavati oko nje.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

(SPOILER: kada ga pred kraj prve sezone Jimmy tera da kaze da hoce da ubije bracu D'elassio umesto nakijevog "resi to")

Ово је један од врхунаца у серији који ми се урезао у памћење, много добра сцена.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

zanima me do koje sezone moze serija da dogura. nisam kopao po wikiju, nisam hteo sam sebi da spoilujem.

meni se jako dopada, ali mi nedostaje "atmosfera sopranovih".

inace, i dalje najjaca scena i hajlajt serije po meni :)

http://www.youtube.com/watch?v=O0Zr3t1QXpc&feature=results_video&playnext=1&list=PL9B6281E5C734922A#t=1m42s

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jesen 2012.

Iako je serija radjena po holivudskoj formuli sigurnog uspeha ipak mi se svidja. Lucky Luciano i Al Capone su mi odlicni, tako nekako sam ih zamisljao, ta njuska, pokreti i glasovi.

I naravno Buschemi car.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...