Jump to content

Srbija - Orlovi Nova pesma!


Recommended Posts

ostavio si na forum, forum je mesto za diskusije, ako ostavis nesto ovakvo na forum ocekujes misljenja i kritike ljudi...ako hoces da postanes dj, bices uspesan samo ako se ljudima svidja ono sto ti radis (ovo je jako bitno, zapisi negde), ako im se ne svidja, sto je ovde nazalost slucaj, niko te nece zvati i moraces pre ili kasnije da pronadjes drugo zanimanje...to sto radis je ocajno, i stice se utisak da si retardiran (bez uvrede), pa sklopi kockice sam

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

dobro vlado nisam znao da si toliki stucnjak... skidam kapu za ovo sto si smislio ali mozes samo da ga podojis !

ostavio si na forum, forum je mesto za diskusije, ako ostavis nesto ovakvo na forum ocekujes misljenja i kritike ljudi...ako hoces da postanes dj, bices uspesan samo ako se ljudima svidja ono sto ti radis (ovo je jako bitno, zapisi negde), ako im se ne svidja, sto je ovde nazalost slucaj, niko te nece zvati i moraces pre ili kasnije da pronadjes drugo zanimanje...to sto radis je ocajno, i stice se utisak da si retardiran (bez uvrede), pa sklopi kockice sam

011 361 08 88 "DR LAZA LAZAREVIĆ" javi se,preko veze ces proci bez problema...

Link to comment
Share on other sites

jes da je vec banovan al ajd da mu napisem koju.

Druze Amrabat. Sudeci po svemu sto si kacio dosada moze se zakljuciti da si ti tipican primerak ziljavog deteta. Produkt loseg vaspitanja roditelja. Tvoje (ne)razmisljanje glavom ti nikad nece dozvoliti da razumes sta i zasto ti ovi ljudi ovde, a i ja, pisu i porucuju. Ban si dobio ne zato sto te mrze vec zato sto si bezobrazan i prekrsio si pravila foruma. Okaci lepo svoju muziku na facebook medj' tvoje ziljave drugara koji ce da ti to lajkuju i bice ti lepo. Mogao sam jos da ti pisem ali nema poente.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...