Jump to content

Wrathful glad inc


shammyftw

Recommended Posts

trolovi odrzhavaju forum zhivim. fotm je istina, a tebi je krivo shto nisi hydra.

joj necu vishe... meni krivo shto boomkin/rogue/smth nije bio fotm, pa nisam uspeo ni glad da nabijem.

to je settup za koji sam ja zaboden, pristojan je, ali za razliku od nekih nije nam dozvoljena greshka.

p.s. uzhivaj u r1 harry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da je fotm istina,ali kada mi neki scrub prica o tome sta je prava arena..... Boomkin/rogue..... pristojno "sure"..... gogo blow all cds and hope for best zar ne?

Ja na tvoj rating, mogu da dodjem sa kojim setupom hoces, sa kojom klasom hoces.... Glad takodje.....

Ponavaljam, te balave fore su skroz glupe, " ja igram "skill" setup pa zato nisam uzo rating"

Link to comment
Share on other sites

Pa tipicno whinerski.. i onda prica da je neko u pecini.. boomking rogue je setup koji ako ne ubije u minut nekog izgubio je .. a ti sto kenjas zbog setupa.. mogao si da biras setup i svako sebi bira setup i naravno da ce neko ako je dobar uzeti za sebe najbolji moguce jer ce tako stici do zeljenih ciljeva.. harry cleave je faceroll samo na low rating i to samo zato sto idioti ne znaju da los ili izbegavaju cc chain.. na 2500 + ljudi i te kako znaju da kontriraju taj setup.. ocigledno to nisi iskusio .. jbg

Link to comment
Share on other sites

kontam ja da vi drugari mozhete svashta. nisam od harrya ochekivao iznenadni izliv gluposti, al' dobio sam ga.

a sam sebi ne biram settup, jer taj boomkin me je nauchio enormnoj razlici izmedju duela i arene (a i mnogo dobar chovek),

tako da (neko moje mishljenje) duzhnost mi je da sa njim nabijem glad :D

Link to comment
Share on other sites

Zlo majke mi.... Posle me ljudi pitaju... "A sto nisi aktivan na forumima?"

Pa kako koj kurac da budes aktivan kad je svaki drugi jebeni TROLL koji nema pojma o WoWu........

Bicu sad malo arogantan i ljakse, ali terajte se bre svi u pm sto niste mogli u wotlk da roknete preko 2,2k pa ste sad kao frajeri jer ne igrate FOTM..... To su price za malu decu.... Uzmi ti 3k sa ne znam kakvim faceroll setupom pa pricaj okolo da si neko mudo....

problem je u tome sto nasi ljudi imaju preveliku zelju da pisu sve sto im padne na pamet , al posto to ne mogu da rade na arena junkies zbog rating req onda dodju ovde da prosipaju pamet XP

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

jbg sad. evo anegdote koje mogu biti vicevi. shta kazhe glad/ x glad kad ga dobijesh u duelu? "arena nije duel" , i to mu je izgovor za granate i budalashtine posle.

shta kazhe isti kad ga dobijesh u areni? "fuck off and die" / " *gz pobedio si mog alta* "

~2.3k je valjda dovoljno za AJ, ali sam kontao da tamo ima previshe 1337 tardova, pa sam doshao ovde. moguce da sam se zajebao.

Link to comment
Share on other sites

@Webad - Pa sto nisi reroll shamana i uzeo glad , imao si 3 sezone fore , a te priche drzim se tog i tog setupa ... ja celog zivota igram RP , RMP i nekad je bio fotm sad vise nije . Fala kolezi panticu laku noc !

@Shammy - Ne obracaj paznju na budalastine , glad je glad .

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

ok ne smarajte vishe,wrathful sezona je po meni najjadnija u istoriji wowa,prvenstveno zbog ovih sharea,i ja da sam iz Blizza kao shto nisam,nikom ne bih dao wrath glad osim ljudi koji su to zasluzili.

evo vam primer KillYgora koji je decko uzeo glada a nikad nije svrsavao nekom ovde po faci jer ga je uzeo.

uz duzno postovanje,Rhasto,u krajnju ruku nisi postao bog ako si uzeo glad u jebenom LSDu,dok su ga ljudi uzimali u regular setupima.

pucajte lasere negde drugde i prestanite da smarate ljude sa "moja kita je najveca" fazonima,nek vam se sve carobnjacke kombinacije u areni ispune.

bai

Link to comment
Share on other sites

Rhasta je dobar decko pre svega, već par sezona igra na vrhunskom nivou, bilo kao resto ili elemental, tako da... Što se tiče setupova, normalno je da će čovek izabrati onaj koji je u tom trenutku najbolji. Omalovažavanje nekoga ko je uzeo rank1 pričom kako ja nisam uspeo da uzmem gladiator jer nisam igrao pravi setup ali sam o5 izmislio igricu za tebe je pila vodu u s1 i s2, do sada si imao dovoljno vremena da naučiš kako wow i arene funkcionišu tako da...

Naravno, postoje ljudi koji nisu uzeli gladiator ali po meni su vrhunski pvp igrači (Killy, Capma, ranije Mohican i Storm) možda si i ti iz lenjosti da tražiš prave partnere za arenu ispustio titulu i igrao sa ortakom ali to ti ne daje za pravo da omalovažavaš rank 1 ljude jer su gle čuda igrali setup koji je u tom trenutku bio najbolji izbor za njihovu klasu.

EDIT*

Killigore, uzeo si gladiJatora?

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Pa bilo je vec price o tome i zavrsilo se tako da je moderator morao da intervenise. :/

Ukratko kili je dao/platio nekom drugom da igra i uzme glad pa se zato ne hvali titulom.

Al, da budemo iskreni, ja mislim da je mod intervenisao jer je cela priča skliznula u ružnu svadju, a ne zbog toga kako je kili uzeo titulu, pošto je odmah to napisao, ali se to posle razvuklo u neželjenom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

bogami, mrtva trka hyperiona i xzora ko ce da postuje gluplje postove! :)

keep it up guys

@ontopic

prekinite da pisete gluposti kada niko od vas ne igra upola dobro kao rashtalol

citao sam cyclone forume i dosta ljudi ga hvali, a i ljubomorni ga pljuju

dosta ljudi sa frenzyja ga je pohvalilo, tako da totalno zasluzen rank1 imo

Edited by shecky
Link to comment
Share on other sites

da li sam ja rekao da rhasta nema skill ili sta?

ja sam samo rekao da on nije postao bog ako je vec uzeo gladiatora,u NAJJADNIJOJ sezoni ikada,to samo zbog shareovanja i trebalo je sve da ih banuju.

iskreno,ja bih voleo da su ga ovi terrodara uzeli,a ne lsd,no kako god.

decku sam cestitao 2 puta na gladiatoru,ali cemu igranje arene kad cemo imati u svakoj sezoni po 20 k gladiatora?

tu prosipaju fazone "najjaci smo na svetu",kad na posten nacin osvojite titulu kao sto su ljudi radili,dizite kurac do nebesa.

dokle god ne budete imali vere u sebe i svoj skill,da morate sa jebenim dejvom da shareujete,za mene niste gladiatori.

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Znaci ono, velsus i nadagast omg lololol :D No comment

S8 je daleko od najadnije sezone u wowu ali necu da se raspravljam o tome, jer nema kraja....

Titulu smo osvojili na najposteniji nacin moguc..... Odradili smo 95% win ratio, nismo Q dodge, nismo win trade, niti bilo sta nezakonito.....

Izvini sto imam RL i sto ne zelim da provedem mesec dana trkajuci se za r1 (Vec sam objasnio kad smo mi dosli na taj rating).... Ako bas mislis da nismo imali vere u svoj skill mogu uvek da ti iskopam nase chatove i da ti ih postujem, svi iz mog tima su bili voljni da igramo jer gazimo sve ostale timove ali smo sva trojica kolko tolko normalni i ne zelimo da provedemo 24/7 za racunarom nabijajuci rating.....

I ne serite bre vise za regular setupove i faceroll setupove. Bolna cinjenica za vas je da igrate wow boga godina a nemate skilla da predjete ni 2,5k ratinga pa se sad satro vadite na postenje......

Hvala svima koji me i dalje razumeju i podrzavaju <3

Link to comment
Share on other sites

da li sam ja rekao da rhasta nema skill ili sta?Jer da nema skilla,ne bi igrao sa Velsusom i Nadagastom,majstorima igre.

ja sam samo rekao da on nije postao bog ako je vec uzeo wrathful gladiatora,u NAJJADNIJOJ sezoni ikada,to samo zbog shareovanja i trebalo je sve da ih banuju.

iskreno,ja bih voleo da su ga ovi terrodara uzeli,a ne lsd,no kako god.

decku sam cestitao 2 puta na wrathful gladiatoru,ali cemu igranje arene kad cemo imati u svakoj sezoni po 20 k gladiatora?

tu prosipaju fazone "najjaci smo na svetu",kad na posten nacin osvojite titulu kao sto su ljudi radili,dizite kurac do nebesa.

dokle god ne budete imali vere u sebe i svoj skill,da morate sa jebenim dejvom da shareujete,za mene niste wrathful gladiatori.

Zabole ga qrac da li je za tebe ili nije Wrathful gladiator. Sherovanje o kom toliko pričaš je primenjivao i Lord Hydra, Kalimist, kao i mnogi drugi veliki igrači, tako da...

Što se tiče setup-a, tebi je izgleda potrebno da ti ljudi nacrtaju ili je možda potrebno da završiš školicu pa da konačno shvatiš kako svet funkcioniše. Zabole Rhastu i ostale qrac što se maminim mazama ne sviđa setup koji guraju, legolasi i teletabisi slobodno neka igraju i dupli warr setup dok će ljudi sa malo logike i zdravog razuma da igraju ono što je u datom trenutku najbolje i da gaze takve kao što si ti.

Još jednom mi je žao što se mešam u razpravu o igrici koju već 3 godine ne igram na "takmičarskom" nivou ali smatram da svako sa malo logike nikako neće svariti ovo što ovaj dečko piše.

P.S. Smešno je pa moram da postujem, ovo je link lika sa kojim sam igrao celu s8 2v2,

link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&cn=Mindblowz

izraz njegovog charra na armory govori više od reči (prošao je kao bos po trnju).

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

qq lele ... ovaj hyperion je omasio covek sve , ja ne znam kako neko moze toliko gluposti u tako krakom roku da izvali . btw rasta brate dal moras uvek da se objasnjavas sa ljudima ? ignorisi takve ljude ... ( a ima ih i uvek ce ih biti )...

jbg sad. evo anegdote koje mogu biti vicevi. shta kazhe glad/ x glad kad ga dobijesh u duelu? "arena nije duel" , i to mu je izgovor za granate i budalashtine posle.

shta kazhe isti kad ga dobijesh u areni? "fuck off and die" / " *gz pobedio si mog alta* "

~2.3k je valjda dovoljno za AJ, ali sam kontao da tamo ima previshe 1337 tardova, pa sam doshao ovde. moguce da sam se zajebao.

ne 2.3k nije dovoljno za AJ nego 2.4k. jer su shvatili da se nadje pokoji idiot koji moze da dodje do tog ratinga :)

ijao tek sam sad izvalio da ovaj drugi idiot ne zna ni razliku izmedju wglad i glad :) qq lele

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

zelim da navedes 1(recima:JEDNU) stvar koju sam omasio,odnosno lupio ili sta vec.ok promasio sam za Nadagasta i Velsusa,ostalo je moje misljenje o setupima,zar ne?

ja sam igrao sa RL PRIJATELJEM do 2500 ratinga i nesto malo vise,na Blackoutu,ali se tim raspao jer je on dobio dete i batalio warcraft.

inace potpisujem da on nije napustio,uzeli bi 2700 ko iz picke.sam account koji sam prodao sa priestom govori vam sve,da li znam sta je glad ili ne itd itd.

Link to comment
Share on other sites

ne,nisam ni blizu hydre niti bilo kog pvp igraca te klase.

rating sam postigao sa prijateljem koga znam vec 13-14 godina,i to u 2v2's.Nikad nisam ozbiljnije igrao 3v3's,negde do 2300 u MRPu,sa Marcinom(Sonofagun) iz Poljske i tim drugom.

da sam igrao sa likom iz Holandije sa kojim sam ranije igrao,doduse kao shadow,nikada ne bih presao 2200.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...