Jump to content

Wrathful glad inc


shammyftw

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala svima na podrsci i ovim drugima na flamovima :)

Congz svima koji ce uzeti titlove i mounte

fala matori , gz i tebi :) i cuo sam da je jos jedan nas lik neki holy pala uzeo isto rank 1 ,na cruelty-u. ima nas trojca falee jos dvojcaaa pa da nas budeee peeet

tj 4 lol , lock iz mog 5s je isto nas covek :) znaci 4 rank 1 srbina za koje znamo :)

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mozhda zvuchim kao zajedljiva kuja, ali +1 na

a i na kraju, i ako ce ova titula da traje najduze od svih do sad, gladiator ove sezone ce biti jedan od najjadnijih(skill gledano) kad pogledamo sve harry poter cikice i slicne drug like setupove sa sve shadowmourn warriorima kao slagom na torti
Link to comment
Share on other sites

razlog zashto +1, igrali boomkin/rogue(ja)/disc ~2.3k

lika naboostujemo do 2.2k, jjovann (drood) napati' se da ga nauchi kako da igra settup. kickujemo ga jer je dete, udje u psm nabiju 2.4k+, oni ga kickuju.

pored toga, dispell cleave, lsd i raznih harry pottera, atc i gcd hacka... kako ne biti ozlojedjen?

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ova titula ne mora da bude najmanje skill do sad. Ja licno smatram da je samo sezona 5 bila jako ne izbalansirana dok su ostale sezone bile vise nego u redu. Ako se prisetimo s3 i s4.. to su bili jebeni mana fightovi, dosadna arena koja je predugo trajala i gde su setupovi sklapani da drainuju sto je vise mane moguce, ok cast izuzecima kao sto je bio shadowplay koji je imao izuzetno dobar burst ali je shadow priest tada bio preslab. Drugo.. od recimo s6.. igra u areni je postala mnogo brza, reakcije i odluke igraca u odnosu na sredinu su pocele vise da dolaze do izrazaja.. mnogo zabavnije takodje. Caster cleave je mogao uvek da radi ALI ono sto ih je ucinilo '' op '' je HASTE i sa dovoljno visokim hastom comp je bio viable.. isto tako protiv caster cleave ima resenja a glavno je ne dobijati konstantan cc i ne ostajati na otvorenom predugo. Svaki igrac koji je to znao da izvede nije imao problema sa doticnim kompovima. Tako da molicu da ne pametujete kako rank 1 nije skill, mozda bg nije bila najjaca ali svakako pokazuje da se radi o jako dobrim igracima.

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ova titula ne mora da bude najmanje skill do sad. Ja licno smatram da je samo sezona 5 bila jako ne izbalansirana dok su ostale sezone bile vise nego u redu

Naročito S2, sa drain lifeom kroz zidove i stubove i lifebloomom koji je sa jednim stakom hilovao sve, a melee ljudi umirali od thornsa. Da, to je bio balans, a ja dobijao na čist skill. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio na wotlk sezone da su bile u redu, s1 i s2 je bilo nepotrebno komentarisati, ljudi su mislili da je poenta i dalje oneshot sve.. citava tbc arena je bila generalno losa. spora. dosadna

Ma, np. Samo sam iskoristio priliku da se setim dana kada sam ownovao arenu i bio daleko bolji igrač od svih ostalih. :DD

Link to comment
Share on other sites

konstruktivno? izvini arhitekta nisam te prepoznao. arena s1-4 (nisam toliko igrao, ali sam ispratio neshto na wcm) chinile su se dosta spore.

wotlk koji je trebao da razbije monotoniju shto se tiche settupa koji se igraju nije se pokazao takav, samo je uveo fotm style.

a sudeci po:

Ja sam mislio na wotlk sezone da su bile u redu, s1 i s2 je bilo nepotrebno komentarisati, ljudi su mislili da je poenta i dalje oneshot sve.. citava tbc arena je bila generalno losa. spora. dosadna

ti si jahao fotm talase. pretpostavka je da si igrao dk ili pala. nisi igrao shta volish, igrao si shta je pri vrhu menija.

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam paladina, warriora, prista, druida.. za celu sezonu.. Fotm style.. tipicno whinerski... spell casteri dkovi i tako dalje.. s5 je bila bez resenja sa dkovima i hunterima tacno.. ostale sezone su bile sasvim u redu i to ce ti reci svaki bolji pvp-er .. nista nije savrseno ali je s6-s8 bilo bolje nego inace..

Link to comment
Share on other sites

Zlo majke mi.... Posle me ljudi pitaju... "A sto nisi aktivan na forumima?"

Pa kako koj kurac da budes aktivan kad je svaki drugi jebeni TROLL koji nema pojma o WoWu........

Bicu sad malo arogantan i ljakse, ali terajte se bre svi u pm sto niste mogli u wotlk da roknete preko 2,2k pa ste sad kao frajeri jer ne igrate FOTM..... To su price za malu decu.... Uzmi ti 3k sa ne znam kakvim faceroll setupom pa pricaj okolo da si neko mudo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...