Jump to content

Wrathful glad inc


shammyftw

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Kicpe

Koj su najveci mmr na kojima si igrao u 2v2 ? 3v3 ? i 5v5 ?

rank 3 sam atm na rampage eu u 5s

A on baca grounding iz cista mira? Grounding se baca na 0.5s do kraja casta ciklona, koji ja jelte onda moram da prekinem pa onda feary fire posto je moonfire preskup pa onda opet kast ciklona koji moram da mu fejkujem da vejstuje wind shear pa tek onda mogu normalno da bacim ciklon koji onda moze da zalosuje. Ostaje samo onda pitanje, ko hiluje mog dpsa dok ja to sve radim?

Pritom uvek ce prvo wind shear pa onda grounding pa dok ja ubijem grounding on opet ima cd za wind shear ...

grounding ima cd cyclone nema ... anyway moja filozofija je izgleda ovde nepotrebna posto svi znaju vise od mene . ccc :( odoh bez povrataka ^^

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

E poz, bio sam odsutan prosle nedelje, ali evo me sad :D

@mohican

Ono sto sam zadnje procitao pre odlaska bilo je "kako baciti cyclone na samana?"

Pa ono, glupo pitanje iskreno... Shaman jeste jedna od klasa koja je teza da se CC, ali ono, ukoliko ste u duelu, verovatno neces da izvuces taj cyclon nekih dobrih 10-15 sec, mozda i vise... U areni je drugacije, moras da izaberes pravi trenutak kad ces da krenes za cyclone,uz naravno fake cast ili moonfire grounding. Ali ono, izaberes pravi trenutak, kada je shammy pod pritiskom i kada su male sanse da ce obratiti paznju na to sto castujes, i onda gogo :)

@killy

Guildovi se raspadaju, zato sto to zapravo i nisu guildovi... 2-3 Coveka koja su "poznatija" na SS naparve guild, pozove svoje drugove i sve ljude koji imaju 2,2k + ratinga... Zasto to rade? Zato sto zele da im guild bude prvi na AJ rankingu. Svi ti guildovi su jedno veliko sranje (cast izuzecima). Ja sam bio u vecini takvih guildova i atmosfera je ocajna, malo ljudi se "voli" medjusobno, svi se pljuju, flame jedni druge,i na bilo koji chat u guildu oni imaju svoj odgovor... E sad, dobri guildovi koji su i opstali dugo vremena na SS su jedino Zombies i Doom Squad (ja sam u Doom squadu :DDD ) E sad, po meni Zombies je onako, to jeste najaci guild u EU (pvp wise), i oni izmedju sebe i imaju normalne odnose, ali je 99% ljudi odatle govna IRL i ego manijaci...

@kicpe

Nisu nijanse :D

I ja sam mislio tako,ali nije bas tako. Znam mnoge ljude koji su bili i na 2,6k na cyclonu, a na TRu nisu mogli nista da urade (kada su sretali non stop dobre timove).

@ mohi opet :D

Jeste da ce njemu da se vrati CD za wind shear, ali ako ti budes uporan i neprestano pokusavas da ga cyclone, naravno da neces uspeti. Cak i da mu WS i ground budu na CD on opet moze da te LOS. Fazon ti je da roknes taj cyclon kada se on ne nada, ili da sacekas da iskoristi ground/shock na tvog teamm8

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo,pozdrav svima.

Kao drugo,gratz za rating i R1,uzeo titulu na kraju ili ne,svaka cast anyway,lepo je videti da i medju Srbima postoje vrhunski PvP igraci.Podrska za srpski skill. xD

I kao trece,spominjao si u jednom od postova,koji je btw,jedan od najboljih,ako ne i najbolji koji sam procitao ovde,kamo srece da je vise takvih,da prva dva tima na Stormscale-u koriste GCD hack....e sad,u cemu je tu fazon,pitam ovako laicki?Koliko vidim prva dva tima su razliciti setupi,znaci da nije do setupa,nego do cega?Ako je zabranjeno sto ih jednostavno ne reportujete,ako nije,kako to onda funkcionise?

Link to comment
Share on other sites

Pa, ovako, GCD hack je programce koje ti smanjuje GCD (global cooldown) na 1 sec ( po defaultu GCD = 1,5 sec za sve klase osim za rougove kojima je GCD 1 sec). Zamisli prednost warriora koji ima 1 sec GCD , znaci moze da stigne svaki reflect i da menja stancove bez problema i to, ili huntera kome su svi spellovi na GCD, znaci pravi veci dmg ukoliko ima cheat.

Ovo ti valjda pojasnjava da nema veze sa setupom nego ima veze sa time da mozes bolje rezultate da postignes sa svojom klasom.

Zabranjeno jeste ali koliko znam blizzard nema pojma o ovom hacku i posle brojnih reportova. Ko prati Arena Junkies zna da se pre par nedelja digla velika prasina oko ovoga. Dnevno je postavljano oko 15-20 threadova i svi su bili brisani (da ne bi jos vise ljudi pocelo da koriste). A skoro je izbacen i novi addon koji detectuje hack.

Evo bas sam pre par minuta nego sto sam poceo ovaj post zavrsio arenu, sreli smo warriora koji je imao gcd hack, znaci ono je bilo zlo. Iako je neki average warrior,stigo je da promeni svaki stance bas kad je trebal i da uradi nenormalne stvari (puca bladestorm, ja castujem lava burst u njega, on za to vreme uspe da izadje iz storma, equip shield i digne spell reflect, znaci ono.....)

Jbg,pored toga sto je arena vec dovoljno sjebana,oni je jebu jos vise ovakvim stvarima

Link to comment
Share on other sites

Thx za objasnjenje i ono...lol :S Mislio sam da je nesto drugo u pitanju,jebem li ga sta,u svakom slucaju nisam verovao da je u pitanju glupavi hack program koji koriste top timovi u najjacoj bg-u u Evropi :/ S obzirom koje pare blizzard zgrce na ovoj igrici,ne bih smeo da dozvoli sebi takve propuste,ali meh...izgleda da i njih vise zabole.

Link to comment
Share on other sites

ja te nisam flameovao,samo kazem da mi je cudno kad se ljudi trude bog zna koliko da dodju na r1 u bgrupi i onda tako mrzi nas da igramo.rekoh na tvom topicu,reci cu i ovde:svaka ti cast,i najvise volim kad cujem da neko iz Srbije igra na takvom ratingu.zelim ti svu srecu i da te ne mrzi da uzmes prvo mesto

Link to comment
Share on other sites

Ma niko ne kaze da me mrzi,ali da me mrzi da pushujem ko idiot to da.... Pricali smo s ljudima i resili da jedni drugima skratimo muke... Tako da umesto da nerdujem ovih zadnjih mesec i kusur dana, mogu da zivim bez wowa, i opusteno... Ne znas koje je kocenje sad oko toga sto su ovi +3 iznad nas, svaki dan se napinjemo s njima da to srede, ako ne, nerdujem zadnjih 10 dana i guram rating visoko}

Hvala jos jednom :)

Link to comment
Share on other sites

prosle sezone su moji drugari iz guilde pushovali rank 1 na frenzyju, i znam kako je stresno to, sharovalo je bilo 3 4 teama rank 1, ali poslednji dan, oko 10 sati (2 sata pre reseta) je poceo neki beastcleave sa Magtheridona da igra, i poceli su da ih sustizu, pa su ovi iz guilde morali da que-uju da bi uzeli rank 1, i poslednja partija, oko 5 do 12, RoV, ovaj Rmp ubija shamana na brzinu, i uzimaju rank 1. Bas je zajebano, jer moras da si sve vreme online, i da scoutujes po raznim serverima da li ce neko igrati ili nece. Mada, ovaj real ID olaksava stvari, i guess :p

Link to comment
Share on other sites

fazon i meni je frka gadna ovamo , 6 ratinga smo malopre bili od rank 1 , dosli ljudi pitali nas da shere sa njima ( a imamo sa njima win lose 4-1 ) i fazon mi kao ok sherovacemo , i onda nam dodju 2600 scrub team koji smo farm do tad , i uzmu nam 22 poena , i odnda se opet vracali i sad smo na 18 poena od rank 1 .. i fazon moramo to da push do srede i da stanemo na 2860 i da shere lepo :) pa da pokupim to u picku materinu .. izgubicu 5 godina zivota za ovih nedelju dana...

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...