Jump to content

Wrathful glad inc


shammyftw

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cek kolko se secam bio si uber high rated na Stormscalu samo jbg tamo nema sanse za r1 . Pametan potez sto si migrirao u drugu bg. Cuvaj se samo da jos neko ne uradi isto i pretekne vas zadnje nedelje.

Inace uvek sam se pitao kakvi su to ljudi sto uzimaju r1 i igraju na 3 'iljade raitingu. Kolko njihov mozak moze da obradi informacija per sec i kolko taj isti mozak moze da prosledi komande pristma. Ja sam najvise bio na 2450 kada sam se bas cimao i trudio (doduse igrao sam ret/rogue u s6) i jednostavno nisam mogao preko. Sve sam radip kako treba provereno 100% , imao sam top gear i jednostavno nisam mogao preko. Uglavnom svaki setup ima counter setup a vi imate bolestan score? Kako dobijate nekog ko je 2900 mmr a counter setup vam je?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Idemo redom

@killygor

Nije glupa ideja za imena jer nas dosta ljudi zna posle Tournament realma i recimo da u celom EU ima nekih 5-10 timova koji nas relativno lako farmaju. Ukoliko neki od tih timova odluci da ide po r1 na nas BG, bice dosta zajebano za nas da se takmicimo s njima, a ovako, ljudi ne znaju da li smeju da dodju na nas BG i da igraju protiv nas jer imamo sick score i to (mada sad manje vise svi "pro" ljudi znaju ko smo).

Funny fact je da do skoro (pre 2 nedelje) su ljudi misli da Enigmz i aAa ekipa igra na nasim likovima :))

@moyo

Da, stormscale je dosta tezak,bili smo negde u top 10 pre nego sto smo migrate,ali ono, narocito sada kad prva 2 tima igraju jake compove i plus koriste GCD hack, stormscale je skoro nemoguc. Mislim da nikome nece da padne na pamet da migrira na nas BG ovako kasno kad vidi da imamo 95% win ratio,a i mi uglavnom znamo kad neko dodje ili pokusa da ide na r1 tako da ono. Trenutno kuliramo par dana (idem na kraci odmor :D) a posle toga cemo da vidimo da li nam se neko priblizava pa mozda i pushujemo na 3k+

Za 3k rating, hmmm.....jedi plazmu :D Salim se,nemam pojma stvarno. Ne mislim da je to nesto zahtevno za mozak,kako ti kazes, taj individual skill jednostavno dodje vremenom valjda.

Kako ja to vidim, prvo naucis da budes dobar "individual player". Znaci znas svoju klasu u prste, znas sve "fore" i sve trikove, znas koji ability u kom trenutku treba koristiti itd itd itd itd.

Posle ovoga ide Arena experience, znaci iskustvo jbg, cepas arenu sto vise, sreces razne kompove, bolje ljude od sebe i ucis...

Znam dosta ljudi koji su sick individue, znaci tipa razbijaju duele, soliraju BG i ta sranja (skoro svi moji oficiri iz guilde),a u isto vreme su sranje u areni, tipa nisu presli 2,4-2,5k a igraju pvp dosta dugo. E sad nemam pojma opet (ovo je samo moje misljenje), verovatno ne razmisljaju kako valja u areni, ako razmisljaju uopste.

E sad, mogu ja da kenjam ovde jos 10 godina, kako ja vidim arenu,i koje je moje misljenje sta treba raditi i to sve, ali to varira od tima do tima.

Ali ono najbitnije za mene jeste da pred svaku arenu ja u glavi zacrtam svoje ciljeve, znaci :

1) Moja zaduzenja za taj mec (shock ovo, purge ono, position tako i tako itd itd itd)

2) Sta moj tim treba da uradi (main target ovo, switch na ono, peel kad oni iskoriste taj i taj CD itd itd )

I to je ono,basics, posle toga, prilagodjavas se mecu, donosis odluke, komuniciras sa teamm8ovima itd

Kako dobijamo counter setupove?.... Skillz :)

@killy Nije tacno da LSD nema counter setupove,ima ih dovoljno, samo sto ljudi nemaju toliko iskustva i ne znaju sta treba da se radi protiv dobrog LSDa

Sve ovo sto sam malopre reko, uz to pokusamo da budemo perfekcionisti, bez gresaka, drzimo jak communication i to je to. Svidja mi se sto sa ovom dvojicom sam extra sada,i pricamo dosta. Izgubimo partiju,odsedimo par minuta van Q-a i prodisktujemo svaki deo meca, i pokusamo da te greske ne pravimo. Vrlo cesto imamo Atrox arena viewer ili neko od nas frapsuje,pa i to pomaze dosta.

Wall of TEXT crits u for 10000k....

Malo je kasno,ja se zapricao,strah me da procitam sta sam sve prosro ovde, ali se nadam da nisam smorio dosta... :D

Tema o areni i visokim ratinzima je dosta opsirna i ono, nema sanse da u jednom pasusu sve to opisem i dam moje vidjenje. Ali ono, imam vremena ovih dana (kad se vratim s odmora), tako da ce mi biti drago da pomognem bilo kome ako ima nekih pitanja ili ako treba saveta oko kompova i to.

End of smaranje, laq notj :D

Link to comment
Share on other sites

mene zanima gde to moze da se proda za 2k eura wrathfull gladiator ? ako neko sazna nek mi javi na kicpe@yahoo.com , i dobije 100 od mene ako uspem da prodam ;)

@mohican ako ima grounding bacis moonfire , pa onda face cast pa onda bacis i on je u cyclone ;0

Cek kolko se secam bio si uber high rated na Stormscalu samo jbg tamo nema sanse za r1 . Pametan potez sto si migrirao u drugu bg. Cuvaj se samo da jos neko ne uradi isto i pretekne vas zadnje nedelje.

Inace uvek sam se pitao kakvi su to ljudi sto uzimaju r1 i igraju na 3 'iljade raitingu. Kolko njihov mozak moze da obradi informacija per sec i kolko taj isti mozak moze da prosledi komande pristma. Ja sam najvise bio na 2450 kada sam se bas cimao i trudio (doduse igrao sam ret/rogue u s6) i jednostavno nisam mogao preko. Sve sam radip kako treba provereno 100% , imao sam top gear i jednostavno nisam mogao preko. Uglavnom svaki setup ima counter setup a vi imate bolestan score? Kako dobijate nekog ko je 2900 mmr a counter setup vam je?

razlika nije velika izmedju 2450 i 2900 timova ( nijanse su u pitanju ) , svi znaju sta rade , samo sto 2900 tim sebi nece dozvoliti NIKAD gresku u positioningu . jer svaka greska je -22 ;0

naravno 2900 LSD ce UVEK da dobije 2450 tim , tako da ono RNG sranja itd mozete da otresete iz svoje glave ko ciga slinu :)

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

@mohican ako ima grounding bacis moonfire , pa onda face cast pa onda bacis i on je u cyclone ;0

A on baca grounding iz cista mira? Grounding se baca na 0.5s do kraja casta ciklona, koji ja jelte onda moram da prekinem pa onda feary fire posto je moonfire preskup pa onda opet kast ciklona koji moram da mu fejkujem da vejstuje wind shear pa tek onda mogu normalno da bacim ciklon koji onda moze da zalosuje. Ostaje samo onda pitanje, ko hiluje mog dpsa dok ja to sve radim?

Pritom uvek ce prvo wind shear pa onda grounding pa dok ja ubijem grounding on opet ima cd za wind shear ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...