Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

Comix Zone s vremena na vreme i danas upalim, nikad nisam presao igru :O

Da li je iko presao comix zone jbt? Nerealno teska igrica. sad sam morao da pogledam na youtubeu poslednji nivo...ustvari sve igrice na segi koje sam imao su bile teske...iako sam bio car mortal kombat trojke - nije bilo sansi da se predje na najteze a ni ono ispod toga(bilo ih 5)...3 sam mogao samo sa sub zirom i nekom smesnom forom :D

Btw mortal kombat 3 na sega megi...tad nisi mogao da nadjes sifre na netu za fataliti ili slicno(bar ja nisam znao), pa kad ti komp uradi fataliti...vristao sam od srece, zvao drugove da im ispricam :D To su bili dani, ceo dan napolju na fudbalu i zmurkama a uvece sega mega + fifa98 + mortal kombat 3 ...

[|)]

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam preshao Comic Zone ali na nekoj drugoj platformi a ne na segi...mozda na nekom emulatoru za 124141412 kredita =P. Genijalna igra, kada sam iznajmljivao Segu bukvalno sam samo to igrao 24 sata. Sestra je pozdela od mene :D htela je da pika Sonica [:D]!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Da li je iko presao comix zone jbt? Nerealno teska igrica. sad sam morao da pogledam na youtubeu poslednji nivo...ustvari sve igrice na segi koje sam imao su bile teske...iako sam bio car mortal kombat trojke - nije bilo sansi da se predje na najteze a ni ono ispod toga(bilo ih 5)...3 sam mogao samo sa sub zirom i nekom smesnom forom :D

Ja sam prešao Comix Zone, bila je teška igra ali ne ne znam ni ja koliko. Pikao sam na PC-ju doduše, ne znam da li je tu bilo neke razlike u težini.

Link to comment
Share on other sites

Boogerman_-_A_Pick_and_Flick_Adventure_Coverart.png

Da li je iko ovo igrao na Sega megi?? Najjaca igrica, gadjas slinama, prdis itd... ahhaha

Btw, sto se tice Komiks Zouna, vrlo dobra igrica, ja se secam kako sam se nervir'o oko te igrice..

Takodje jos jedna dobra igrica je Castelvania, ja sam presao tu igricu, ali takodje uz dosta muke.. Kao sto u nekom od prethodnim postova rece, svaka igrica na Sega megi je teska..

castlevania_bloodlines.gif Castelvania.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ima dva zavrshetaka,

dobar je kada stignesh da spasesh onu ribu iz onog tanka sto se puni vodom

a losh je kada ne stignesh da je spasesh i ona se udavi, i ta animacija je kad si ti smoren ko svoj pacov i kao "pobedio sam glavnog negativca, ali po kojoj ceni"

Carska igra, stvarno :D

Link to comment
Share on other sites

^ amen.

A za ovo sto je Laki reko, jedino objasnjenje je da su sve igre tada bile skill zahtevne, i svi smo se tome prilagodjavali pa nam bilo nromalno. A danas igras igre jednom rukom dok drugom ceskas mosnice, i realno sad da igras neku igru sa sege il nintenda smorio bi se kolko je tesko.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Tačno, tačno exi, setih se sad, tako je ... dobar štos, dobar :)

Što se igranja tiče, pazi, nije isključeno ni to da sam tad pikao Comix Zone 12 sati dnevno, pa kako i da je ne masterujem posle nedelju dana :) Sad ne mogu da posvetim toliko vremena jednoj igri, pa moguće da je i to razlog što imam sećanja da je bila "laka". Nemam pojma, čak znam da sam je prelazio i više puta :)

Ali vidim da ovaj bajko u speedrun-u nije cepao strip da baca aviončiće, ja sam to recimo redovno radio :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...