Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

Losers say I GAVE MY BEST SHOT... WINNERS GO HOME AND FUCK THE PROM QUEEN :)

Jbg, sta da ti kazem, IM A LOSER :D

Ma ti si loser, a mi smo pobednici kada je bio onaj turnir u Net+ valjda kod Domina, kada si nas uputio na autobus broj 65 i mi usli u njega, samo u pogresnom pravcu ( jer smo trebali preci sa druge strane ulice i onda uci u 65 :D ) , i umesto kod Vukovog spomenika zavrsili kod novog Ugrinovackog groblja van Beograda :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ti si loser, a mi smo pobednici kada je bio onaj turnir u Net+ valjda kod Domina, kada si nas uputio na autobus broj 65 i mi usli u njega, samo u pogresnom pravcu ( jer smo trebali preci sa druge strane ulice i onda uci u 65 :D ) , i umesto kod Vukovog spomenika zavrsili kod novog Ugrinovackog groblja van Beograda :D

Svako moze biti i pobednik i gubitnik, zavisi kako postavis cilj xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

jel mogu ja da svratim da pokupim onih 7800 dinara sto ste nam ostali duzni od proslog turnira za drugo mesto ? :)

a jel mozes ti da mi kazes kada je gf bilo kom ostao dinar duzan?ovo je drugi turnir u cs-u da pravimo i bio je jedan u doti,svi su dobili sve,nikada se niko nije pozalio.taj prvi turir je bio sa dvanaest ekipa u junu,valjda je bgd online pobedio.dakle koji to mi?

Edited by The Godfather gaming
Link to comment
Share on other sites

dejane za te pare juri 1kca ovaj turnir nema veze sa onim proslim... nemoj da mracis ovde sada sa tim parama nego dodji da se pucamo :) ako oces ako ne nista sedi kuci prati HLTV :) ali ja garantujem da niko nece da ostane kratak... gazda se otvorio i vise nego sto treba kontam da se ni jedan gazda u srbiji nije ovolko otvorio za neki turnir...

pozic vozicc kiss

Link to comment
Share on other sites

dejane za te pare juri 1kca ovaj turnir nema veze sa onim proslim... nemoj da mracis ovde sada sa tim parama nego dodji da se pucamo :) ako oces ako ne nista sedi kuci prati HLTV :) ali ja garantujem da niko nece da ostane kratak... gazda se otvorio i vise nego sto treba kontam da se ni jedan gazda u srbiji nije ovolko otvorio za neki turnir...

pozic vozicc kiss

sto se nije otvorio pa uplatio i za prosli turnir za svoju ekipu ucesce (tebe bobane dakija chichu icemana i ko je igrao josh nebitno) nego smo mi ostali kratki za tih 5000 dinara od ne uplacenog ufura josh je valjda vf ostao duzan 2.5 soma ...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...