Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamolio bih nekog ko je zaduzen za odrzavanje ovog turnira da javi da li ce da bude turnir sad u subotu sa ovim brojem ekipa, ili ce da bude odlozen? Ajde budite malo aktivniji ne interesuje samo mene ovo..

kada sam pokusao da otvorim juce forum,on nije bio aktivan...izvinjavamo se zbog neaktivnosti od jednoga dana...

ovako stoje stvari:

Spisak ekipa koje su uplatile ucesce:

1.Godfather.NSB Nis

2.Nis Be

3.BGD online (Beograd)

4.atw (Beograd)

5.Selected (Crna Gora)

6.Playground (Zajecar)

7.SM34K

8.Urban Exp. (Nis)

9.neWave

10.Boys from hood(Krusevac)

11.Gusari

12.Itsmorphintime

13.Reaction (Crna Gora)

14.virtualForce

15.BB

16.Gosebumps (Bulgaria)

17.Entity (Macedonia)

18.Gusari(Zemun)

19.STANKOVIC VIRT SARINA MEĐA F1

20.tp.ROCCAT GUI

Definitivni rok za uplatu istice u cetvrtak u 18h,dakle sedmog.uceve u deset stize izvestaj iz banke na mail.Osmog (u petak) stavljamo satnice i izvlacimo grupe i sve to lepo azuriramo ovde i na nasem forumu.Molimo ekipe koje su najavile ucesce a nisu uplatile da to ucine do cetvrtka najkasnije do 18h - dotle radi nasa banka.Ako bude manje od 22 ekipe postoji mogucnost da turnir bude odrzan u jednom danu.Ako bilo sta nije jasno molimo pitajte.

Spisak ekipa koje su najavile ucesce,a nisu uplatile :

1.eXtremeZone

2.techn33k

3.KDS

4.faithIN

5.SBC (Sabac)

6.4ur

7.Srpski front

8.SD (Smederevo)

Jos slobodnih slotova na raspolaganju...za sada je uplatilo 18 ekipa.

Definitivni rok za uplatu istice u cetvrtak u 18h,dakle sedmog.uceve u deset stize izvestaj iz banke na mail.Osmog (u petak) stavljamo satnice i izvlacimo grupe i sve to lepo azuriramo ovde i na nasem forumu.Molimo ekipe koje su najavile ucesce a nisu uplatile da to ucine do cetvrtka najkasnije do 18h - dotle radi nasa banka.Ako bude manje od 22 ekipe postoji mogucnost da turnir bude odrzan u jednom danu.Ako bilo sta nije jasno molimo pitajte.

Edited by The Godfather gaming
Link to comment
Share on other sites

mudra masina

edit, kupujem fabricke klizace (NE SKATEZE) od intelija 3.0 (1.0/1.1 su isto ok jer su identicni). moji su se odlepili i izgubio sam ih, i ako neko ima nekog pokvarenog intelija koga ne koristi platio bih realnu cenu za njih

ponavljam, ne skatezi, skatezi se lepe na njih, meni trebaju fabricki, sto idu uz misa HVALA

Edited by ImproVision sho

SJ

Link to comment
Share on other sites

Mi dolazimo u subotu oko 2 - 3 uvece ? Hoce li nas neko sacekati i rezervisati nam taj smjestaj da ne spavamo po parkova u nisu ?

KAKO da dodjete uvece kada turnir pocinje u jutru

Mene samo zanima ako bude 24 ekipe,da li ce turnir trajati 2 dana ili 1?

sve cemo detaljno da objavimo veceras .

P.S atw odjavljuje ucesce,traze povracaj novca,ako ne ucestvuju posteno bi bilo da im vratimo novac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...