Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ao,ao sta rade Murinjo i ostali duzebriznici...

evo vidite da smo dobri drugovi,ja i Pandemonium smo pijani,a vi se prepirete o nama...A sto je najbolje od svega...ja sad idem sa njegovom djevojkom Ivonom i jos mi je dao acc...a vi i dalje nas reklamirajte!

poz...Reaction.Masterhood

btw Djolence napusis mi se kurca!

ne moze tim od 3 mjeseca da bude top tim..

ti si pokusao da favorizujes reaction na post "dolazi selected top ekipa iz crne gore"

to te licno isprovociralo pa sad tu kopiras neke turnire na koje se selected nije pojavljivao..

zadnji put kad je selected igrao vs vecine reactiona u bar jasno se vidjelo ko je bolji...

poslije toga se tim raspao..i sastavio novi..da iole moze da se suprostavi selectedu..

selected je vazda bio i ostao naj ekipa u cg..i to vise znaju ptice na grani..

zato batice ti shhhhhhhh...sve znam sto se desava u cg na cs sceni..

selected ima bar 15 turnira u samom niksicu.

necu vise spamovat :D

al neke stvari mora da se znaju:D

e ovako batice da ti ja nesto kazem...posto se ti pravis pametan a kunem se u sve tvoje ukucane da uopste nisi pametan nego bas bezobrazan...

Tim igra zajedno 3 mjeseca i moze da bude top tim u cg kao sto i jeste(3 odigrana turnira 3 osvojena bez izgubljene mape) uz duzno postovanje prema momcima iz Selecteda...

prvi turnir je osvojen u Podgoricu,mene nikad i nas kao ekipu nije zanimalo oce li Selected igrat na taj turnir,mi igramo radi nas turnire,a ne radi bilo koga...drugi famozni turnir u Niksic,kad je igrao i SBC...Selected je ispao od SBC-a,Sbc je ispao od gmsa potpuno zasluzeno i da nije bilo 16 bita svejedno bi ispao od istih ;)

Pominjes turnir u Bar...taj turnir je igrao UNDERGROUND TEAM,maltene sa 3 igraca,jer 2 igraca kaunter nisu igrala prije toga pola godine (sto ne umanjuje uspjeh Selecteda,nego objasnjava zasto se taj tim raspao...)!!! Prije toga turnira je taj isti UND osvajao turnire i izbacao Selected u 1/2 i 1/4 nego nebitno...

Jedino sto je tacno od citavog tvog posta je to da Selected ima tu oko 15ak turnira u Niksic...naizgled 15 turnira,ali to je mozda 7-8 tur ;)

i sto si ti rekao "al neke stvari moraju da se znaju:D" samo sto se ja ne krijem pod raznim nikovima... ;)

l

Edited by Pandemonium
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima ako se ne odazove 32 ekipe kako je planirano, a kako mi se cini nema sanse da bude 32 ekipe, hocete li se u tom slucaju turnir organizovati tako da se zavrsi za 1 dan??

Na turnir u bg-u gde je druga bila robna nagrada bilo je 64 ekipa,zasto mislis da nece biti 32 ekipa na nagradni dond 1200 eura i ja plus poklanjam ove dobre miseve,placam pola smestaja,samo van Srbije dolaze jedno pet sest ekipa cini mi se.mozda zafali,ali tesko.videcemo.Za sada se najavilo njih 18. posle nekoliko dana.verovatno ce biti sve ok

Link to comment
Share on other sites

Samo jedno pitanje , donosimo pare na ruke ili ?

Uplata ucesca putem ziro racun ili na sanku kluba kod prisutnog operatera:

broj racuna : 285-2411050000074-46

- Volksbank

Na uplatnicu upisite sledece podatke:

SVRHA UPLATE - UPLATA CLANARINE ZA TURNIR

UPLATILAC - IME OSOBE (ili KLANA) KOJA SALJE NOVAC

PRIMALAC - GODFATHER (AKO JE POTREBNA ADRESA - STRAHINJICA BANA TPC.AMBASADOR,LOKAL 3/8 NIS)

NAJKASNIJI ROK ZA UPLATU UCESCA CE BITI 1.OKTOBAR

2.OKTOBRA OBJAVLJUJEMO DEFINITIVAN SPISAK EKIPA KOJE UCESTVUJU.ZATIM GRUPE I SATNICE.

Edited by The Godfather gaming
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...