Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Ja kao holy nemam nikakvih problema otkako sam uzela par hc itema (tenkovi takodje). Svi nasi guild disc priestovi su presli na holy, spec je trenutno efikasniji za lecenje, Chakra Serenity(Heal) + heal spam + PoM na cooldown ujedno obnavljajuci renew na tenku sa healom radi savrseno. Ukoliko raid prima AoE dmg Chakra sanctuary + PoM + PoH spam. Priest moze da bude daleko vise "mana-efficient" od npr. shamana i druida ukoliko se dobro poznaje mehanika.

Neki random priest u Pug-u mi je rekao da koristim hax posto lecim non-stop a ne gubim manu :tf:

edit:

Svaki heal je MNOGO skup,i to oni vazniji tipa Penance i Flash Heal,ne racunam Heal i ostale gluposti koje se ne koriste.

Sad sam ovo procitala, pa Heal je glavni healing spell, zaboravi na flash heal, to je sad samo za vanredne situacije. Nije ni cudo da ostajes bez mane.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igram ja, al' pve. Shto se toga tiche - ako ti lezi, ostani destro, mnoooogo ce ti lakshi biti zivot. Mana Feed pod obavezno.

Shto se levelovanja tiche, malo ce splasnuti to dok dodjesh na 85, a posle ce opet da se vrati tu negde kad pokupish iole pristojan gear.

To, danke. Ima mnogo opcija sada, sad mi se svidja destro više nego ikad. Baš kad sam čitao whine za disca, pomislio sam "a što ne igrate holy", ali vam je Mousie rekla. Naravno, to ne znači da disco nije sjeban, ali ja se ne sećam trenutka u wow-u kada neki specovi nekih klasa nisu bili sjebani. Moraću da pitam svog gmejta kad se logujem kakva su mu iskustva sa disckom.

mrtvo kockanje sa inscription karticama

Jebene kartice... [V]

gadite mi se

Da, bre, nije više topic samo za tebe i Capmu za nerd rage, sad ljudi pišu i po više od jedne rečenice. :tf:

Nego, es' ti počeo da igraš? Nije valjda da propuštaš warriorski raj?

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Nije valjda da propuštaš warriorski raj?

prvo je sve pocelo od kada sam izcheatovo (gramafial) titulu

tada sam se smorio prilicno . nekako kao dete koje place 3 godine za necim i onda kada dobije to vise nije zanimljivo a i malo sam morao da napravim pauzu i bacim pogled na to sta ima i u rlu posto je pocelo sve da utice na mentalno zdravlje, posto je fizicko vec otislo odavno u kurac .

ali da smorim se kada vidim koliko kidaju warriori sada ali sam isto tako i siguran da kada bi uzeo da igram opet da bi sutradan bio patch sa nerfom svega moguceg

Link to comment
Share on other sites

prvo je sve pocelo od kada sam izcheatovo (gramafial) titulu

tada sam se smorio prilicno . nekako kao dete koje place 3 godine za necim i onda kada dobije to vise nije zanimljivo a i malo sam morao da napravim pauzu i bacim pogled na to sta ima i u rlu posto je pocelo sve da utice na mentalno zdravlje, posto je fizicko vec otislo odavno u kurac .

ali da smorim se kada vidim koliko kidaju warriori sada ali sam isto tako i siguran da kada bi uzeo da igram opet da bi sutradan bio patch sa nerfom svega moguceg

Pobednička melanholija, normalna stvar. Ne znam da li si pre pravio pauze od wowa, ali ja jesam. Za pet godina imao sam jednu od četiri meseca i jednu od šest meseci. I mogu ti reći da prijaju, a i wow prija posle kada nastaviš da ga igraš. Doduše, ja sam casual i ne bavim se ničim tako stresnim kao što je kompetetivna arena, ali kapiram da će ti još više prijati.

Tako da slobodno mogu da ti kažem, uživaj u RL-u, a ovde ne propuštaš ništa, nemaš šta da nas mrziš. Posle par meseci shvatiš koliko igra ima dobrih strana i sam dodješ nazad i uživaš više nego ikad.

Link to comment
Share on other sites

To, danke. Ima mnogo opcija sada, sad mi se svidja destro više nego ikad.

Jest', svidjao se i meni dan posle Shattering-a, dok nisam skontao pre par dana da mi je dosadan i da numem to digram i da se prosto nikada necu navici... naivno mishljah da cu kao aff moci da ignorishem ISF, al' avaj, sva tri speca se oslanjaju* na njega i od toga se trenutno ne moze pobeci. :(((((

*a kad kazem oslanjaju, mislim potpuno jebeno zavise od toga i mozesh u babine baklave da se kladish da mozesh da ga duvash i da 9k dps necesh preci ako na to ne obratish paznju

A imash kao destro i dodatni bonus shto ne morash da summonujesh peta ponovo nakon svakog pula zato shto je dotichni popushio neki bahati ww u melee.

Elem, poenta priche je da mislim da i nemash puno opcija, nego si ti sam izabrao opciju koja je najbolja opcija. :D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

mislim da i nemash puno opcija, nego si ti sam izabrao opciju koja je najbolja opcija. :D

Zen, jebote! Uvek sam voleo affli i demo i sa demom sam na prvih par levela pravio uber overall dps zbog bolesnog aoea. Sada sam 84. i destro mi je i dalje kul, ali osećam da [emo]to jednostavno nisam ja[/emo].

Biće afli opet kul, samo da nabavimo gear sa dovoljno hastea.

Link to comment
Share on other sites

Umirem od smeha na komentare na official forumu zbog reseta mmr/rejtinga . Znaci Omg wtf Blizzard is ninja , me farm arena 4 points , nau i have 0 points omg ffs ... manje vise ovako svi prichaju :P Mene zabole ja uz'o Vicious daggere , za ostatak seta cu farmam lagano nema frke :D

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...