Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Ne unosim pometnju bio sam krajnje jasan.

Letenje se dobija na 60om levelu.

DO 60og LVLA TI NE TREBA KATAKLIZMA ...

Hmmm

Pa letenje u svakom slucaju ne moze do 70og nivoa da koristi valjda ako nisu nesto menjali.

"B-E-N-Z-I-N", kako se na čudan način piše "voda".

A kvot poslednjeg je bio samo zato što je bio najbliži post. Enivejz, poenta je bila da sa Kataklizmom može odmah da leti po Kalimdoru. A ima i goblene da igra.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Letenje se dobija na 60om levelu.

DO 60og LVLA TI NE TREBA KATAKLIZMA ...

ali mi sve vreme odgovaramo ovom coveku:

3. trenutno sam 70, kupicu Wotlk sutra, jel imam neke extra koristi ako uzmem odma i cata ili da sacekam do 80 xD ?

na to mu ja kazem ovo:

3 - imas gobline i worgene, imas inscription i arheologiju za profesije...imas i ono letenje po kalimdoru i istocnim kurcima da pazaris...iskusniji will tell you more:)

a ti kazes ovo:

Pa letenje u svakom slucaju ne moze do 70og nivoa da koristi valjda ako nisu nesto menjali.

i onda krece ceo trip i posle ne unosis pometnju:)

i onda posle kazes 'dobro, na sezdesetom je letenje, sta ce mu letenje po azerotu kad nume da leti', a covek sedamdeseti nivo (?!)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo me na sezdesetom nivou i imam par pitanja opet:)

skontao sam da je assassination ipak mnoogo bolji od subt za pve (a mozda i za pvp posto nekako zivim mnogo duze, ne znam zasto), udarao sam one lutke za vezbanje i gledao dps. e sad, da li je normalno da me neki tenkovi skoro duplo outdamaguju? kontam da je to zbog aoe koji ja nemam, pa moram da trcim okolo i udaram obican damage jednom od des kripova, al opet...merio sam samo ceo dandzn, nisam merio na bossovima, vrlo moguce da kod bosova imam dobar dps. ono, idem od drugog, pa do cetvrtog u dpsu, prvi nisam nikad, a uvek je prvi tenk.

eksperimentisao sam na lutkama i dosao sam do nekih rotacija, medjutim, zanima me sta da radim kad je brdo gej kripova? obicno udarim na jednog 2xmutilate i posto vec riknjava, uzmem s'n'd i bijem ostale obicnim napadom uz povremeni mutilate i eviscerate na 2-3 poena, posto nema smisla trositi vise. jel ima neki bolji princip?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo me na sezdesetom nivou i imam par pitanja opet:)

skontao sam da je assassination ipak mnoogo bolji od subt za pve (a mozda i za pvp posto nekako zivim mnogo duze, ne znam zasto), udarao sam one lutke za vezbanje i gledao dps. e sad, da li je normalno da me neki tenkovi skoro duplo outdamaguju? kontam da je to zbog aoe koji ja nemam, pa moram da trcim okolo i udaram obican damage jednom od des kripova, al opet...merio sam samo ceo dandzn, nisam merio na bossovima, vrlo moguce da kod bosova imam dobar dps. ono, idem od drugog, pa do cetvrtog u dpsu, prvi nisam nikad, a uvek je prvi tenk.

eksperimentisao sam na lutkama i dosao sam do nekih rotacija, medjutim, zanima me sta da radim kad je brdo gej kripova? obicno udarim na jednog 2xmutilate i posto vec riknjava, uzmem s'n'd i bijem ostale obicnim napadom uz povremeni mutilate i eviscerate na 2-3 poena, posto nema smisla trositi vise. jel ima neki bolji princip?

Ima. Prvo leveluj dok ne dobiješ Envenom, pa izbaci eviscerate iz upotrebe. Drugo, leveluj dalje dok ne dobiješ Fan of Knives za AoE. Tankovi sada prave odličan dps ako je ostatak dps-a negearovan, tek posle to dodje na svoje mesto. U suštini, overall dps se budži na trashu koji se aoe-uje. Ti kao rog blistaš na bosovima.

Dok ne dodje Breee, ja da ti kažem kako to ide ili je išlo sa mutijem. Otvoriš garotom, pa snd, pa muti, pa envenom. I onda možeš da slakuješ da samo biješ muti do tri poena, pa envenom. A možeš i posle prvog envenoma da napuniš do pet poena, pa rupture.

Envenom se koristi zato što ignoriše armor, odnosno nije physical damage, a ti imaš talente koji ti bustuju poison damage i koji ne skidaju poison stackove sa targeta, a posle envenoma dobiješ i onaj super buff.

Naravno, na manjim levelima smrdiš. :tf: U suštini, dok ne dobiješ sve što ti treba, kombat je verovatno najbolji dps za instance.

I pazi, ja dugo nisam igrao, ništa se nisam posvećivao posle 4.0, a ovo ti je samo za prvu pomoć. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Dok ne dobijes Fan of Knives , na trashu klikni desni klik na mishu , idi poljubi zenu , pitaj kako je , stavi kafu i vrati se :P Pazi ako ti nije smor , i ako mozes da stignes , udari na svakom mobu po 3 combo poena rupture , taman nastackujes i deadly poiosn na njima , ako padaju mnogo brzo onda jbg udaraj jednog po jednog , Lurdusami lepo reche mi blistamo na bossevima , na trashu mozes da semi afk-ujesh .

http://www.wowhead.com/talent#ffIczsMdob:qV - Probaj sa ovim talentima ( 61 lvl ) ovo to super za instance 2/2 deadly momentum na trashu ima da imas crit 100% [8)]

Odo kod familije na sarme i prezderavanje :tf:

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

lurdu:

envenom imam al sam istripovo da ga koristim samo kad je 5 komboa i 5 doza, tj samo na bosovima:)

znaci, da koristim te tripove i kad nisu ful? ja sam otvarao sa garotom, pa muti pa snd, pa 2xmuti, pa envenom ili rupture i to sve na pet komboa...to, naravno, za bosove. za trash ne znam sta da radim, kazes da izbacim eviscerate, al trash brzo riknjava, envenom je i skuplji i treba da se nakupi?

bre:

dobro, znaci otprilike sam ukapirao, nema sta mnogo da trazim u sest trash mobova...kul, posto sam mislio da nesto doing it wrong debelo:)

takav nekakav je i moj build, samo sto imam quickening, a nemam murderous intent...planirao sam da stavim murderous intent umesto quickeninga ili umesto deadly momentuma, ovo ostalo je isto, tako da ispada da sam okej to izmozgao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Envenon uvek na 4 ili ako te usere 5 combo poena , Eviscerate obrishi sa UI-a .

Edit : murderous intent cim je boss na 35% batalis bilo kakav zdrav razum i samo udaras backstab do 5 combo poena i envenom , ako se setis udari rupture na 4-5 combo ako ne nema veze , backstab maltene kosta 20 energy sa tim talentom , a neopisivo je zabavno spamovanje 2 dugmice na bossu :D

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

zasto retri pravi onoliki dmg?

ja sam sa green girom u Hyjalu izubijao feral druida i kravu warriora kao konje za mozda nekih 10 sekundi :D

opalis judgement,par templara i stormova i lezu ko blesavi,ne pomazu ni shieldovi ni stealthovi ni ostala pomagala.

ista situacija je i u pve contentu,osim sto me trese mage u Icc opremi i poneki ludi lock

Link to comment
Share on other sites

-Ja sam sa frost magom do sad uspeo svakog da ubijem a da je moj level(dok sam radio q) :) Cak sam i 85ice na 80tom levelu u duelu dobijao. :D

(doduse, feral druida i warriora, hehe)

10k crit od frostbolta i 11k crit od icelance-a, plus ~14k crit od instant frostfire-a... <3 A to sve stalno crituje, sem FB-a

-Balance druid mi se takodje svidja! Da preciziram, svidja mi se onaj starsurge spell koji zna da opali i po 25k crit :)))

-Roga sam, takodje, probao i svaka im cast sto su uveli healing koji za gorivo koristi kombo poene!

-Unholy DK mi se, manje-vise, svidja - nije fun za leveling. :|

PS Imam pitanjce, posto sam ja i dalje na trialu: da li je stvarno tako tezak healing u cataclysmi?:| Primetio sam da se svi zale kako je mnogo tezak, i da se dosta brzo ode OOM.

Link to comment
Share on other sites

^^ok :)

Ajde i ja nesto da pitam, igram shamana atm, nov sam na njemu, znaci levelovao, par dana igrao, pa opet levelovao do 85-ce :)

Zanima me spec za pvp, zasad samo bg-ovi, random i rated, dal resto il' elemental (enhancement necu igrati).

Zanima me (dobro osim u arenama) dal je resto igriv, posto sam probao da radim questove kao resto, sto nije moguce, posto nema nikakav damage, ili mozda nisam upravu.

Da sam u wotlk-u ne bi razmislja, igrao bih resto, al' sad neznam, znaci, svaki savet nekoga ko je igrao/igra shamana bi mi bio od koristi...

hvala...

Link to comment
Share on other sites

Nije tesko za heal-anje ako u raidu nema idiota , sad smo odradili Conclave of four winds , ni 1 hiler nije pao ispod 50% mane , ljudi treba da nauce da koriste sve abilitije defanzivne/ofanzivne da bi olaksali hilerima , s'obzirom da bossevi stvarno nisu dps race ( sem nekih ) . Sto manje nepotrebne stete , to lakse hilerima . Jbg melee uglavnom mora popije neki dmg al nista strasno , ja veceras vise spamovo feint zbog bossovog aoe-a nego muti maltene =\

Nego double rogue u 2's hohohoho jedino moze nas dobije double feral i to ako mi zaseremo na blindu , van toga ponovicu hohohohohhoh :tf:

Btw Hydra , Kalimist i ta ekipa ( ceo guild ) faction change'd juce u alijansu . Bilo je pitanje vremena kad ce pocnu ljudi da kapiraju da 40 minuta queue < 1 min queue [:o)]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Ortak je DK, sad je dingovao 83.. recimo ovako, ako ga ja pustim da stackuje necrotik strike, ja sam umro protiv njega ( isti smo lvl ) znaci nema stajanja vise pored dka. Na hydramistu sam video clip o tome i nisam verovao ali ovo je jednostavno preterano, niti ima ogranicenja na cd, drainuje manu ko ludo ako zelimo ikakvu sansu da outhealujemo itd.. haos jedan

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi neko da napravi topik o arena sezoni, da vidimo kako šta sad funkcioniše.

Ja sam počeo da levelujem loka i trenutno sam 83. level. Rešio sam malo za promenu da igram destro, koji nikad nisam voleo i nikad nisam igrao, i potpuno je suludo. 'Ajde što sve odmah umre, ali nikad ne gubim manu, nikad ne gubim HP, nikad ne jedem, naravno nikad ne pijem, ne bandažiram se, ništa. Jedini put kad sam ostao bez mane je jednom na bosu u nekoj instanci kada je bio smešan sav ostali dps.

Kako to izgleda na 85? Igra li ko locka? Kako stoji sada u PvP-u? Je l' free HK, kao na početku svake ekspanzije?

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi neko da napravi topik o arena sezoni, da vidimo kako šta sad funkcioniše.

Ja sam počeo da levelujem loka i trenutno sam 83. level. Rešio sam malo za promenu da igram destro, koji nikad nisam voleo i nikad nisam igrao, i potpuno je suludo. 'Ajde što sve odmah umre, ali nikad ne gubim manu, nikad ne gubim HP, nikad ne jedem, naravno nikad ne pijem, ne bandažiram se, ništa. Jedini put kad sam ostao bez mane je jednom na bosu u nekoj instanci kada je bio smešan sav ostali dps.

Kako to izgleda na 85? Igra li ko locka? Kako stoji sada u PvP-u? Je l' free HK, kao na početku svake ekspanzije?

Igram ja, al' pve. Shto se toga tiche - ako ti lezi, ostani destro, mnoooogo ce ti lakshi biti zivot. Mana Feed pod obavezno.

Shto se levelovanja tiche, malo ce splasnuti to dok dodjesh na 85, a posle ce opet da se vrati tu negde kad pokupish iole pristojan gear.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

realno svaki team healer sa warriorom u 2's ide daleko.

trenutno igram retri paladina i disco priesta i nije mi jasno koliko jednu klasu mogu da nabudze a drugu da skenjaju.

udjem kao healer u dungeon,likovi ni ne gledaju opremu/skill,ide kick samo zato sto sam priest.

Ne mogu da verujem. Da li je moguće da su ljudi retardirani toliko?

A kako su nerfovani? Nisam logovao prista, ali jedan od mojih najboljih wow drugara je disco priest (neo, znaš šta ti je činiti :D) i ništa se nije žalio.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem. Da li je moguće da su ljudi retardirani toliko?

A kako su nerfovani? Nisam logovao prista, ali jedan od mojih najboljih wow drugara je disco priest (neo, znaš šta ti je činiti :D) i ništa se nije žalio.

Healovi su slabi, u kontekstu mane koju srchu. Situacija se drastichno pogorshava kako se udaljavash od 80-og. Na 85 u zelenom gear-u si oom na trash packu u normalima dok pala healuje dve grupe bez cc-a. Poslednji hotfix je duplirao mana regen za holy i disc priesta, kad skupish pristojnu opremu (340+) i reforgujesh sve na spirit moze da se raiduje, ako ti ne smeta shto si poslednji na meteru.

U sushtini, nije da ne moze, ali mora da se cc-uje, dps mora da bude dobar i to shto se tiche damaza i shto se tiche minimiziranja incoming damaza, tank mora da koristi defanzivne cd-ove itd. a kako to izgleda u lfd-u sa ljudima koji rade 5k dps, ne znaju taktike i dozivljavaju svaki boss aoe kao double rainbow koji se mora izbliza doziveti... e, to bolje da ne saznash. Ko nema podrshku guild-a najbolje da sacheka dva-tri meseca dok ljudi ne pochnu da outgear-uju heroakse.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Retardirano je.Shvatio sam da ljudi iz Blizza zele da otezaju malo heroic content,ali igranje discija je veoma tesko.

Jedna od glavnih priestovih madjija od vajkada je bio Power Word:Shield.On sada absorbuje 9 k damagea,dakle bukvalno nestaje posle 2 sekunde.

Svaki heal je MNOGO skup,i to oni vazniji tipa Penance i Flash Heal,ne racunam Heal i ostale gluposti koje se ne koriste.

Pretpostavljam da ljudi iz Blizzarda zele da disci priest stoji u mestu i spamuje Greater Heal u nedogled,dok oko njega shamani lete i holy paladini pevaju pesme o quel' thalasu.

Probacu kasnije malo da igram Holy,sve u svemu utisak o Priestu u Kataklizmi mi je dno dna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...