Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pitanje :)

Nigde nisam procitao, i nije mi jasno kako funkcionise, al' kad smo bili u Throne of Tides, na jednom mestu (cini mi se posle onog bossa dole desno) moze da se mountuje, a drugi player moze da sedne na tvog mounta (na glavu)...

Outdoor to nisam uspeo u grupi.

Jel' zna neko u cemu je fazon?

(da, smaram se, posto cekam u queue-u na 2029-tom mestu)

edit: 1hr after, 420-to mesto, uspeh!

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno nasta se ljudi zale ...

7-0.jpg Shortnproud blizz-post.gif #1 - 2010/12/08 05:08:03 AM I play on a pvp server, no wait its a gank the alliance server, but im getting ahead.

It started out fine, no attacks on me at all even though i saw mabye 3 alliance for every 20 horde, it is ridiculously unblalanced on this server. Then i got attacked once and got away, then the ganks started and kept going. Camping the quest turn ins and killing u just cause its outnumbered. I feel like i have to watch my back 24/7 or ill be killed. Then recently it was too much, a 85 pally and 85 druid thinking there all cool and went up and down and up and down the cave looking all the alliance players they could kill, its rediculous.

I did not pay $40 to get ganked 24/7, its ridiculous, some things you'll say

1. server transfer and fraction change- dont have the money

2. free server transfer- i checked there are none

3. ur a rouge you can vanish and stealth- not when vanish is on cd and theyh pop up behind me and 3 shot me

The point is BLIZZ u need to do something about this.

My name is Shortnproud, i play on a gank the alliance server

and dont delet this post this time

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nije to strasno, strasno je na sta sve GM odgovaraju na forumima zadnjih gonina.

Pre su citali sve i odgovarali veoma retko samo ne nekim mestima gde je trebalo.

Sada necitaju ni trecinu i odgovaraju svima na svakakve gluposti.

Lepo detetu pise, oces pve ili pvp server kad pravi cara.

pve server = mozes da beres cvece i cvrkuces sa pticama na miru.

pvp server = svi iz suprotne fakcije mogu da te zlostavljaju koliko i kad im se hoce.

Klinac izabrao da ga zlostavljaju pa sad kuka, a gm mu jos i odgovara na whine postic.

Zato je wow forum sad uglavnom za kukanje nesrecne dece.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Jbg znas kako,iako i meni ovaj post izvlaci smeh na lice lik je donekle u pravu.

Ne placas sigruno pretplatu i kupujes expanziju sa svim novim stvarcicama,samo da bi te neko gankovao 24/7.

A i kapiram da ovde nije u pitanju gankovanje na nekim koliko - toliko izbalansiranim serverima,vec na nekom 10-90 ratio serveru.

Znam kako je kod mene recimo na Twistingu,alijanse ima sake jada i ako ne level up sa gildom ili sa bar josh 20ak ljudi neces lvl uzeti bar jos par nedelja.Smesno kada na /who ne mozes pronaci nikoga tvoje frakcije po celom Hyjal-u.

Ovo ce biti sve sto cemo do sledece expanzije videti od world pvp-a i stvarno nemam nista protiv toga ali neke granice mora da postoje jbg.

Najjadnije u celoj prici je zapravo to sto ovakvi likovi na svaki qq post ovog tipa budu isprozivani od gomile ljudi sa recimo "omg nab l2p" " omg thiz is pvp server" mudrostima i tako dalje,dok ti isti prozivaci nesretni kojima je san ostvariti krsten 2k+ rating igraju upravo na strani vecine ( nemoj da se osecaj prozvanim ovde slucajno,pricam o ozbiljnim pacijentima koji mislie sa su skilovani zato sto igraju na frakciji koja dominira serverom ).

E sad,ako me je iko ista razumeo posle svega ovoga,moz` slobodno da mi objasni sta sam hteo da kazem :)

Link to comment
Share on other sites

Jbg znas kako,iako i meni ovaj post izvlaci smeh na lice lik je donekle u pravu.

Ne placas sigruno pretplatu i kupujes expanziju sa svim novim stvarcicama,samo da bi te neko gankovao 24/7.

A i kapiram da ovde nije u pitanju gankovanje na nekim koliko - toliko izbalansiranim serverima,vec na nekom 10-90 ratio serveru.

Znam kako je kod mene recimo na Twistingu,alijanse ima sake jada i ako ne level up sa gildom ili sa bar josh 20ak ljudi neces lvl uzeti bar jos par nedelja.Smesno kada na /who ne mozes pronaci nikoga tvoje frakcije po celom Hyjal-u.

Ovo ce biti sve sto cemo do sledece expanzije videti od world pvp-a i stvarno nemam nista protiv toga ali neke granice mora da postoje jbg.

Najjadnije u celoj prici je zapravo to sto ovakvi likovi na svaki qq post ovog tipa budu isprozivani od gomile ljudi sa recimo "omg nab l2p" " omg thiz is pvp server" mudrostima i tako dalje,dok ti isti prozivaci nesretni kojima je san ostvariti krsten 2k+ rating igraju upravo na strani vecine ( nemoj da se osecaj prozvanim ovde slucajno,pricam o ozbiljnim pacijentima koji mislie sa su skilovani zato sto igraju na frakciji koja dominira serverom ).

E sad,ako me je iko ista razumeo posle svega ovoga,moz` slobodno da mi objasni sta sam hteo da kazem :)

Dok sam ja igrao na Xavius serveru dok je klasican wow bio u to vreme bio je los balans i horda je bila jaca od aliance zbog toga sto je na hordi bio kineski guild EVO verovatno ga ljudi znaju. E sad necu da pricam moje lovacke price ali ja sam mogao da sa tri drugara krenem maltretiranje kineza u Silithiusu da bi na kraju bilo nas 20 na njih 100 i mi smo u tome uzivali. A da ne spominjem kolko mi je lepo kada ubijem low level lika koji questuje. Ne znam dal ste vi doziveli taj osecaj kada znate da nekog nervirate sa strane i naterate lika da se logoutuje iz igre.

Dobro se ja secam kad sam gankovao ex guild memebera na Frostmane jer je reroll hordu na istom serveru pa sam ga maltretirao dok je questovo, mira mu nisam dao do 60 levela. Kad je TBC izasao ja sam tek krenuo da levelujem 2 meseca kako je igra izasla, onda je mene taj isti lik sacekao u Hellfire Pennisula i maltretirao mene, necu da zaboravim kolko je njemu to bilo lepse nego kad sam ja njega maltretirao u klasicnom wowu :) Al opet ja nisam otisao da se zalim na forumu kao ovaj doticni. Niti ga opravdava sto igra na serveru gde je 90% Horde 10% alliance. Ko ga je terao da igra na PvP Serveru i sa tim balansom?

Nekad se takva pitanja na forumu brisala sad ne znam ne vidim zasto uopste neki blue poster odgovara na tu temu, ili je to mozda zato sto je Daxxarri nov u celoj ovoj prici...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dobro de, nemo` se ljutis odma` :)

Mrzi me sada da razglabam o ovome i postujem neki wall of text , ali kapiram potpuno tvoju pricu jer sam i s^am prozivljavao i dozivljavao iste price tada.

Htedoh da apostrofiram neke druge stvari i pljujem malko po forum trolovima koji jedva docekaju ovakvo dete da malo sebi dizu skila.

Link to comment
Share on other sites

Ko ga je terao da igra na PvP Serveru i sa tim balansom?

Iz posta moze da se nasluti da je lik polupismeni retoje, ali.. ko ga je informisao da je na tom pvp serveru takav balans? Jel' kad birash server stoji obaveshtenje da prvo odesh na cenzus da pogledash kakvo je stanje? Blizzard ima mogucnost (koliko god ona bila (samo)ogranichena) da utiche na to, on nema, normalno je shto se zali na njihovu adresu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

sve je dozvoljeno u ljubavi i ratu:) pogotovo sto postoji igra koja svojom mehanikom i skriptama vodi racuna o svemu (npr ne mozes da lootujes igraca, sto je po meni dovoljno za prestanak svakog whinea 'omg maltretiraju me' tipa).

postoje dve frakcije koje su u ratu i cak ne mogu ni da komuniciraju medjusobno i ne vidim koja je poenta ovog kvoutovanog posta. mene su gankovali sto puta i ja smatram to za deo igre, ponekad me korps kampuju sat vremena. ako me smara, izadjem iz igre, ako me ne smara, naostrim se i pokusavam nekako da se iskobeljam i zanimljivo mi je, iako sam prekinut u kvestovanju ili cemu vec, iako mozda imam pola sata igranja taj dan itd.

ljudi treba da skontaju da i dok te gankuju, ti zapravo igras igru i dalje i da je to neka situacija in-game, tako da, da, jesi platio da te gankuju 24/7 ako si naleteo na takav server. ne lupa tebe niko po glavi dok sedis u sobi, gankuju tvog lika u mmo igri i to, gle cuda, pripadnici protivnicke frakcije lol. ja licno engagujem samo honor likove, a i njih iskuliram ponekad ako me mrzi da stajem. mene redovno kuliraju, pogotovo veci leveli. i ono, to mi je gej, ja bi stavio da dobijes neki debuff ako iskuliras protivnickog igraca u near vicinity, ma kog levela bio. mislim, to mu dodje nesto kao dezerterstvo:) hell, pa ukinuo bih da vidis koji je nivo, otkud ti znas koji je on nivo, pa udri, pa kako te posluzi...

stvarno lol post:)

mislim, ono sto ja ovde vidim kao bitno je to sto je njegov whine situation-based, a ne zasnovan na mehanici, bagovima itd. i to po meni nije blizardov posao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to kada neko prodje pored tebe i ne ubije te je standardna stvar, upravo zbog onakivih gnomova sto whinuju po forumu. evo ja npr kad naidjem na neki mali lvl bacim death and decay na pod, ako izadje na vreme iz njega i prezivi, samo produzim :). a najveci carevi su mi oni koji me napadnu iako znaju da cu taj hp regenerisati posle 2 sec, njih ostavim uvek (sem ako su humani)

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...