Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piko sam danas i juce bgove i yay me, pocinjem da kontam kako se koristi klasa i sta je primarno za koju mapu, bas malopre sam uspeo da ne ginem nijednom u partiji i roknem dva siege tanka, me happy panda [:D]

a desilo mi se i ovo, vama je verovatno meh, al ja sam ovoliki trip video tek danas:

http://i177.photobucket.com/albums/w219/Doolio/lol-1.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hileri su bogovi igrice atm.

Ovaj, da li neko igra bg kao blood dk i ako igra kakvi su utisci?

Ja sam trenutno frost (klasičan pvp spec), nije loše, lepo zabada ali kao i sve ostale klase umirem u sekundi kad sam u fokusu (čak i kad trčim sa 1400 res)

Jedno pitanje za malo pametnije i upućenije od mene, da li gemujete spell pen kao frost u pvp-u?

Link to comment
Share on other sites

spell pen se gemuje uvek sa svim specovima u pvpu. niko ne voli da mu resistuje strang :). frost trenutno dominira, radi dosta vise dmg od unholy i ima najjacu def magiju - dc hiluje po 10k. ne radi mi onaj glyph of deaths embrace, ubagovan ili sta je. pillar je keva jer sad svi imaju po 200 knockbackova, a i hungering cold nije los, al se cesto breakuje zbog hb spama. ako se ne budu mnogo zajebavali sa brojevima, mozda frost bude glavni spec u areni u cata

Link to comment
Share on other sites

Spell penetracija se gemovala i zbog partial resista pogotovo ako si uh ili frost.Kao uh ti je glavni burst bio dc spam a kao frost i hb i fs i sve ovo je moglo parcijalno da se resistuje tako da ti deathcoil udari 1k umesto 3-4k. Koliko sam cuo sada resistovi smanjuju fiksno dmg done od odredjene skole magija aka 130 resista je ~25% reduced dmga od odredjene skole i da bi to negirao moras da imas 130 spell pen.

Ukoliko resistance na odredjenu skolu magija nije vise povezan za totalni resist neke magije kao blood mozes slobodno da preskocis spell penetraciju za pvp dok kao frost i uh bi radio dosta manje dmga na nekom ko ima 130+ resista.

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...