Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Pitacu ovde :)

Jel ima sanse da se transferujem na Frostmane, posto je full server (momentalno locked), jel posle 6 meseci neigranja, kad sam se vratio na "svoj" server, totalno je mrtav (dmaw) XD

Il' jednostavnije da levelujem :(

I da. jel neko ima problema sa addonima?

Udjem bez addona 60fps na lvl8 lika, znaci ne u grad, a kad ukljucim samo npr. cartographer i omnicc 6fps, kako ovo da resim :(

Na lvl 80 u dalaranu imam oko 30 sa svim addonima (drugi realm)...

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam da li mozes da se transfer,ali Frostmane je katastrofa,evo trenutno sam 500+ u que-u,mogu zamisliti sta ce biti kad izadje cata :S Bice isto kao i kada je WOTLK izasao,ako ne i gore...mesec dana konstantnog laga,DC-eva,svakodnevnog que-a posle 18h (isao je i preko 2000+),u principu,bilo je maltene je neigrivo.Moj ti je dobronameran savet,da ukoliko nemas ovde neke RL ortake ili slicno,pa hoces sa njima da igras,zaobidji Frostmane u sirokom luku.

Link to comment
Share on other sites

I da. jel neko ima problema sa addonima?

Udjem bez addona 60fps na lvl8 lika, znaci ne u grad, a kad ukljucim samo npr. cartographer i omnicc 6fps, kako ovo da resim :(

Na lvl 80 u dalaranu imam oko 30 sa svim addonima (drugi realm)...

imam isti problem, ukljucim atlas i omnicc 9 fps-a, iskljucim 40, 50+

Edited by Spetors
Link to comment
Share on other sites

nisam primetio da ti se svidela jedna stvar u igri ni ranije tako da gtfo niger

Pa jes, do sad sam trošio pare na gejmkardove pošto volim da patim dok igram.

Inače isteklo mi malopre, srećom, jer mislio sam da imam fore još par dana (smetnuo sam s uma da je gejmkard 60 dana, a ne dva meseca) hea

Lurdsami, jel to Stoja na avataru? <3

Hyperion, uzmi od nekog funkcionalnu ispatchovanu instalaciju (ako te ne mrzi da dolaziš na NBG, mogu i ja da ti narežem na par DVD-ova, samo raspakuješ i igraš)

Link to comment
Share on other sites

Hyperion, uzmi od nekog funkcionalnu ispatchovanu instalaciju (ako te ne mrzi da dolaziš na NBG, mogu i ja da ti narežem na par DVD-ova, samo raspakuješ i igraš)

Hvala puno,ali resicu problem sutra sa drugom. :)

edit* Resio mi Blizzard problem u roku od 10 minuta posle emaila koji sam poslao! :)

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

o tome se i suskalo jedno vreme non stop:)

sto se sinematika tice, standardno dobro blizardovski tehnicki, ali recimo meni je mnogo bolji wotlk intro. ovo je mnogo pew pew:)

mada su se ulenjili od vorkrafta dvojke i stardze, idu na 'pametne' kadrove i tako te stvari, pola introa gledam staticne ekrane i desetinu po desetinu deathwinga dok ga armoruju:) jeste to sve svetski, al zamislite isto tako uradjeno, al boj na kosovu fazon:)

iz istog razloga mislim da bi njima trebalo pet milijardi godina za cgi film ovakvog kvaliteta, jer tu ne bi mogli da 'varaju' stalno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

taj rad, ovo vise izgleda na sinematik koji bi majkl bej uradio (FIRE! EXPLOSIONS! RRAWWWRRR!!!!), a ne blizzard koji gotivim :(

najslabiji sinematik do sad, po meni: ili su trebali da se drze pravca kao u wotlk (glavni bos u centru paznje, al' da je epski uradjeno, a ne ovako pew pew), ili, jos bolje, da bude u fazonu vanile i TBC-a, sa sudelovanjem karakteristicnih, novih, rasa i kul fajtovima u novim predelima i dojajnim klimaksom.

vizuelno sjajno, al' nije to to :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

sta je bilo resenje mozda kojim slucajem ne bi bilo lose da napises

Resenje je skidanje novog downloadera sa ovog linka,ko ima slican problem ili problem sa 132 errorom zbog ukljucenih antivirusa

https://eu.battle.net/account/downloads/WoW-4.0.0-WOW-enGB-Installer.exe

Re-instalacija igre i patchovanje opet nece pomoci,probao sam instalaciju sa original diskova,uvek na istom mestu error.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...