Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa da, bas je debil sto ce likove prodati po 1000 eura, stvarno je dement

Vazi sto ce dobiti 1000e za 4 Light of Dawn lika. Uz to mu treba jos full 277 gear i 1-2 masna Feath of Strength. I opet je pitanje dali ce se prodati za te pare jer je vec Septembar. E sad ako lik ima neke varijante verovatno mu se isplati. A mozda je ipak samo geek pun para

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Dont' Want No Zombies on My Lawn - Survive 25 waves on the Endless Mode of Peacebloom vs. Ghouls

plants vs zombies ftw, koji carevi :)

edit: pohlepni carevi lol

human emfh racial 3 min cd, ud wotf 30 sec cd. znaci oni koji su radili race change na humane kad je nerfovan wotf, vracaju se na ud. posle ce verovatno da buffuju emfh - "zbog dobrog feedbacka na official forumima". slusaju ljudi konstruktivne kritike. a svakom se desi da pogresi

crkni u mukama, bobby kotick

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Nije Killy to isti guild. ovaj Envy je u top 10 EU guildova a migrirali su na auchindoun sa Stormscale-a. To je guild u kom su 90% ljudi slovenci, imaju sponzorske ugovore sa nekom firmom i ljudi shvataju Wow kao posao.

kapiram da im je guild slovenci only

jel ima jos neki tako neki gilld koji igra na pro nivou (za neke pare) . ocu da probam app da napisem radi fore

Link to comment
Share on other sites

reroll nesto drugo do neke 2ge 3ce sezone po redu, posle moze warr. naravno, ne treba da se veruje u njihov bullshit da ce to popraviti. ako ne sa rage scalingom, sjebace sa premalim dmg

priest ima dosta potencijala da bude bas dobar, ko rerolluje nece se zajebati skoro sigurno

Link to comment
Share on other sites

@Killy , Dr.Steinman and Gankaloth

Jel ste vi odgledali film do kraja ? Jel vi vidite one velike brojke na njegovom ekranu ? 10k udario bm huntera ispred IF , 21200 udario DK-a u WSG . Pobio pola wsg-a bez healera ... Nije mi jasno

zasto Killy kenja da warrior udara za 800 i da je govno ...

Link to comment
Share on other sites

decko/druze/some

jel ne vidis da je morao da specuje prot da bi mogao da prismrdi igrici

JA I DALJE VIDIM DA ON UDARA ZA 700 KAO ARMS BILO KOGA U SLUCAJU DA NE VIDIS PROVERI OPET

prot nije i nikad nije ni trebao da bude pvp spec a blizz je sam najjavio 100x da ce prot specovi sluziti u expanziji ZA PREZIVLJAVANJE

dakle opet prave debilnosti od igrice i gaze svoje reci i i dalje mentalno zaostali ele shamani ubijaju ljude za 3 sec

zasto moram da igram prot spec glupi kad je arms pravljen za pvp . mene samo to zanima

Link to comment
Share on other sites

zna covek sta ti je . mora da je neki od ovih

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Hand&cn=Riotz

ovaj je igrao na 800 ratingu

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bronzebeard&cn=Riotz

ovaj je ubio drugog bosa u iccu

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Riotz

ovaj je ocistio nax !

ili se zove tako bzv :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...