Jump to content

WCG 2010 CS GROUPS


uk1g

Recommended Posts

vidi se da pratis scenu,skoro su se u spaniji poljaci popisali po na'vi-u na nuke-u...na'vi tad kao nije vezbao nuke ali to im nije opravdanje...neka pobedi bolji a ja cu naravno navijati za POLJAKE :)

I sta sada sto su se popisali...znaci da ce i sada da se popisaju?

kad je finale?

Sutra.

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidi se da pratis scenu,skoro su se u spaniji poljaci popisali po na'vi-u na nuke-u...na'vi tad kao nije vezbao nuke ali to im nije opravdanje...neka pobedi bolji a ja cu naravno navijati za POLJAKE :)

koliko se ja secam bilo je 16:13 za fx,a navi nije vezbao nuke i znalo se da im je najslabija mapa.Posto pratis scenu verovatno si znao da je bilo toliko.A onda te pitam zasto je 13 rundi malo,i na osnovu cega su im se ispisali.

Link to comment
Share on other sites

a i sad su cigani iz ukrajine imali srece,kako ruzno igraju majku im jebem ruznu...poludeo sam kad je na 15-14 za FX,ovi upali B a tamo 2 dgl-a i 1 puska na prozoru :S,srecnici jebeni,i tajming koliko ih 'oce,a za tuscan no comment,likovi se stekaju po sponu,smaraci jebeni ciganski...jesu "nasa braca ukrajinci" ali igraju odvratan cs,nadam se da ce ih mtw dobiti sutra(danas)...i da,da se 1/2 igralo danas a ne juce ubedjen sam da bi FX dobio,previse bi bilo da izbace SK/WMF i na'vi u jednom danu...

@trigz da je i sad nuke bio,zavrsili bi ocas posla,bilo je 16-13 ali nije bilo ni priblizno kao danas na dd2...

@nicky sta ces,volim da gledam :p

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

ali brate,Fx igraju atraktivno,napadaju non stop,razocarao sam se totalno u ukrajince,stojati onde ispred spona,kad su uzeli eco diglovima onu rundu...i jos xyz puta...bas ziheraski,naravno cilj je ispunjen,svaka njima cast...poljaci su dosta pali u igri posle dd2 i glupog pravila da se igra od 1/8 do 1/2 a grupe razvlacili,sad bi neko rekao,kako za jedne tako i za druge,ali niko sem Fx-a nije sedeo 5-6h i pikao cs :),svaka cast na tolikoj koncentraciji

Link to comment
Share on other sites

Au mohr al si se nalupao za navi :D pa jbt takav im je stil igre,tako igraju,pogotovo tuscan,u zadnjih 10 mecheva 1 su izgubili tuscan od mtw-a... igraju ono sto im prolazi,poljaci imaju svoj stil,agresivni su... ovi su pasivniji,ali im vise lezi...

Na`Vi uzima! Zasluzheno!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

mohr vidi se koliko pratis cs scenu brate nalupao si se ovde sad mogu da te stavim u signaturu jel sam reko da ce da ih sabiju

a i sad su cigani iz ukrajine imali srece,kako ruzno igraju majku im jebem ruznu...poludeo sam kad je na 15-14 za FX,ovi upali B a tamo 2 dgl-a i 1 puska na prozoru :S,srecnici jebeni,i tajming koliko ih 'oce,a za tuscan no comment,likovi se stekaju po sponu,smaraci jebeni ciganski...jesu "nasa braca ukrajinci" ali igraju odvratan cs,nadam se da ce ih mtw dobiti sutra(danas)...i da,da se 1/2 igralo danas a ne juce ubedjen sam da bi FX dobio,previse bi bilo da izbace SK/WMF i na'vi u jednom danu...

@trigz da je i sad nuke bio,zavrsili bi ocas posla,bilo je 16-13 ali nije bilo ni priblizno kao danas na dd2...

@nicky sta ces,volim da gledam :p

jel si ti decko svestan sta si sad reko "stekaju se na sponu" jbt pa zovi admina da ih banuje bre to nema pravo

Edited by djoleman
Link to comment
Share on other sites

bukvalisto,ae pali,tako sa mamom i tatom da pricas...

ja nigde nisam rekao da je na'vi los vec da mi se ne svidja njihov stil igre,mnogi dele moje misljenje,ako se vama svidja,molim lepo...

pokusavam biti objektivan koliko mogu,poljake pratim od PGS-a,preko vitriolica,again-a do Fx-a,mym sam zaboravio...:)

GN,valjda cu ustati do pola 9 da vidim kako danci jebu ove cigane :D:D:D

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

bukvalisto,ae pali,tako sa mamom i tatom da pricas...

ja nigde nisam rekao da je na'vi los vec da mi se ne svidja njihov stil igre,mnogi dele moje misljenje,ako se vama svidja,molim lepo...

pokusavam biti objektivan koliko mogu,poljake pratim od PGS-a,preko vitriolica,again-a do Fx-a,mym sam zaboravio...:)

GN,valjda cu ustati do pola 9 da vidim kako danci jebu ove cigane :D:D:D

ok bato

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...