Jump to content

WCG 2010 CS GROUPS


uk1g

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gori kanter nisam gledao, gg

izvini, pro

ti bi, pretpostavljam, sa svojom mix ekipicom wmf-u uzeo bar 10 partija jel?

naravno, nije melem za oci kad gledas da se ovako ljudi ispisavaju, al' sta da radis. nadamo se da ce nw da prodje grupe

Edited by Zec#
Link to comment
Share on other sites

daj pare za 12h bootcamp i ugovore kao shto ima navi i svako ce to da radi :D

Ne moras da imas bootcamp u ne znam kakvoj gajbi kao sto su oni imali na nekom soliteru u tri lepe , dovoljno je negde sa uplatom dobrog interneta nekoliko mega i to je to , dovoljno.

c0nfe , solo jurcao vladu za tebe :)

WemadeFox solo 4 c0nfy

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Ne moras da imas bootcamp u ne znam kakvoj gajbi kao sto su oni imali na nekom soliteru u tri lepe , dovoljno je negde sa uplatom dobrog interneta nekoliko mega i to je to , dovoljno.

c0nfe , solo jurcao vladu za tebe :)

WemadeFox solo 4 c0nfy

true... al, tu su i drugi troskovi. bez par stotina eura mesecno tesko. iznajmiti stan, struja, net. ajde kompovi, ponesu svoje, al opet treba kesha... :)

Link to comment
Share on other sites

Ne moras da imas bootcamp u ne znam kakvoj gajbi kao sto su oni imali na nekom soliteru u tri lepe , dovoljno je negde sa uplatom dobrog interneta nekoliko mega i to je to , dovoljno.

To ovako zvuci fino, samo u praksi nije bas tako. A s kim ces onda da igras? Da li mislis da je nas net od nekoliko mega dovoljno dobar da igras po evropi? Cak i ako je 'OK' na .de serverima, da li mislis da je to super kad se naviknes da igras dobro na .de serveru i onda tipa igras malo na domacem nekom pa malo na LANu itd. Dok Na`Vi stalno igra na ping 5, kao i svabe, i skandinavci, i kad dodju na lan uvek im je isto kao i kuci + njihove masine / nase.

Mec:

Jbg, nije losa igra toliko koliko je rezultat :) Sutra probati dobiti kanadjane koji su isto dosta dobri. Gledao sam sa EG skoro 12-16 i 13-16 cini mi se tako da to sve govori.

Link to comment
Share on other sites

Ne moras da imas bootcamp u ne znam kakvoj gajbi kao sto su oni imali na nekom soliteru u tri lepe , dovoljno je negde sa uplatom dobrog interneta nekoliko mega i to je to , dovoljno.

ne brate, nisi ti mene razumeo

hteo sam da kazhem da je za na vi cs posao, i dobijaju platu za to igranje 12 h dnevno

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

ne brate, nisi ti mene razumeo

hteo sam da kazhem da je za na vi cs posao, i dobijaju platu za to igranje 12 h dnevno

a da bi dobio platu od cs-a prvo morash da igrash 8h dnevno i pokazes rezultat a onda ti se osladi plata i sve ostalo pa igrash 12h dnevno da bi bio josh bolji ...

bez motivacije i zrtvovanja nikad nista neces ostvariti nigde ma koliki talenat bio za to.

nadam se samo da im nije opao "moral" posle ovog tabanja od wmf-a i da ce sutra pruziti 150% protiv kanadjana i arapa. takodje i da ce se danas odmoriti od puta i dobro naspavati pa cak i navici na vremensku zonu :)

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...