Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

Moje misljenje je da ste vi previse neozbiljno igrali u mechu sa newaveom, kao izgubicemo al aj da ga zavrsimo.. Uzimate tmp, skaut...rasujete na njih samo da sto pre zavrsite mech.. Bar da ste dali sve od sebe pa bi mi i bilo zao sto ste tako ispali, al ovako..

dAJK d-.-b

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Bagersenn

Jbg macko sami ste sebe zakopali sa tom idejom da promenite tok kostura vratilo vam se , to sto je pomenuta ekipa uradila to ste i mogli da ocekujete bilo je logicno da ce tako nesto da se desi , to je ono sto sam ja naucio " uvek ocekuj neocekivano "

Sto se tice scene malo je ljudi koje mozes da nazoves ljudima , tu nema prijateljstva ili neceg slicnog , svako gleda svoj interes i svoju bulju , svako je sa svakim dobar , dok sutra iza ledja prica najgore kenjalo mi se od takvih ogovaranja i rada iza ledja. Ni ne treba da te cudi zasto je takva scena kada je vecina svoj karakter gradila u igraonici sa svojim steam drugarima i ne znaju osnovne osobine koje krase jednog coveka.Onaj ko se nasao uvredjen u postu izvinjavam se nije mi to bila namera :) Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pazi to nameshtanje zhreba nije nishta novo, deshava se u svim sportovima u kojima je tako neshto moguce izvesti. legitimno je bilo vashe pravo da pustite mech protiv nw-a isto kao i njihovo da puste mech protiv clan+, samo shto ste u tom taktiziranju vi izvukli deblji kraj. ono shto meni smeta u celoj prichi jeste informacija da ste vi kasnili sat ipo na turnir pod izgovorom da je pukla guma, a u nadi da cete dobiti default loss i da necete ni morati da igrate sa nw, pa je zbog toga ceo turnir kasnio za toliko, shto je uticalo i na sve ekipe i na one koji su hteli da ga gledaju. unapred se izvinjavam ako ovo nije tachno, to je informacija koju sam dobio iz trece ruke pa ne mogu da tvrdim da je zaista tako bilo, ali ako jeste onda to najblazhe recheno nije bilo u redu.

i zaista ne znam koji je odnos izmedju vas, da li je drugarski il se dochekujete "na nozh", pa ako si na taj aspekt vasheg rivaliteta mislio onda se izvinjavam shto sam omashio poentu :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da ste vi previse neozbiljno igrali u mechu sa newaveom, kao izgubicemo al aj da ga zavrsimo.. Uzimate tmp, skaut...rasujete na njih samo da sto pre zavrsite mech.. Bar da ste dali sve od sebe pa bi mi i bilo zao sto ste tako ispali, al ovako..

Da ti kazem ja nesto bez uvrede, to o cemu ti pricas nema nikakve veze sa ovim sto se desilo :D Sto se tice nas, mi smo hteli da prodjemo grupu kao 2. to je bio nas cilj u sustini. Znaci mi nismo ni u kakvom smislu ponizili neWave zato sto kupujemo skaut ili sta vec, jer da smo mi njih vodili pa da smo se sprdali kao kupujemo shotke itd itd... to bi bila vec druga prica, mogli smo da idemo nozevima, da kucamo kill na sponu sta god...mislim da se nisu nasli uvredjeni time a i da jesu boli me penis. E sad cela ta prica se okrece, nas cilj je bio da budemo 2. da izbegnemo tezi kostur takmicenja, a sta je bio njihov cilj? Nista naravno, oni su nama napakostili izbacili nas iz grupe podmuklo, kazem (da su bili drugi posle toga sto su uradili pa da kazes svaka im casta nadmudrili nas nismo o tome razmisljali) a i ko bi to ocekivao od nekih ljudi iz neWave-a da zbog pisljivog turnira pokvare neke ljudske odnose.... nit su oni dobili sta od toga, nit smo mi dobili. U Sustini mi nismo imali nikakav kontakt sa njima, nas oni nisu zanimali tokom celog takmicenja. Oni su se samo pokazali kakvi su ljudi i to je to.

Toliko od mog maloumnog razmisljanja :) ALI IPAK KRANG NEKA OTVORI PORTAL !!!

Link to comment
Share on other sites

Da ti kazem ja nesto bez uvrede, to o cemu ti pricas nema nikakve veze sa ovim sto se desilo :D Sto se tice nas, mi smo hteli da prodjemo grupu kao 2. to je bio nas cilj u sustini. Znaci mi nismo ni u kakvom smislu ponizili neWave zato sto kupujemo skaut ili sta vec, jer da smo mi njih vodili pa da smo se sprdali kao kupujemo shotke itd itd... to bi bila vec druga prica, mogli smo da idemo nozevima, da kucamo kill na sponu sta god...mislim da se nisu nasli uvredjeni time a i da jesu boli me penis. E sad cela ta prica se okrece, nas cilj je bio da budemo 2. da izbegnemo tezi kostur takmicenja, a sta je bio njihov cilj? Nista naravno, oni su nama napakostili izbacili nas iz grupe podmuklo, kazem (da su bili drugi posle toga sto su uradili pa da kazes svaka im casta nadmudrili nas nismo o tome razmisljali) a i ko bi to ocekivao od nekih ljudi iz neWave-a da zbog pisljivog turnira pokvare neke ljudske odnose.... nit su oni dobili sta od toga, nit smo mi dobili. U Sustini mi nismo imali nikakav kontakt sa njima, nas oni nisu zanimali tokom celog takmicenja. Oni su se samo pokazali kakvi su ljudi i to je to.

Toliko od mog maloumnog razmisljanja :) ALI IPAK KRANG NEKA OTVORI PORTAL !!!

Au egze....

Ne znas koliko si se nalupetao sada , vi ako sebe smatrate da ste najbolja ekipa u Srbiji [ne kazem da jeste] , vas bi bas bilo briga na kakav kostur idete , ako ste dosli na turnir da kalkulisete niste ni trebali da dolazite , Nije vam ovo prvi turnir da ste ovo uradili da izgubite "namerno" u grupama od neke ekipe da bi igrali polufinale/finale . Igrajte cs , ne pravite sranja sa kalkulisanjem... Sta je ENTiTY uradio ? Za sebe je rekao da su najbolja ekipa , tako su se ponasali i zasluzeno osvojili. Mogli su i oni da izgube protiv pecinog miksa , poceli su iz sprdnje i onda je NENO napisao 16 4 ae i svi su krenuli da igraju ozbiljno , da dobiju svakog ko im stane na put - i to su i uradili. Vas potez protiv nW je SRAMOTAN , i ZASLUZILI ste da vam se vrati ISTOM MEROM. Takodje sam i ja cuo pricu za "puklu gumu" (rev's post) i jos veca SRAMOTA ako je to u pitanju.

Nemam nista ni protiv jedne ekipe , samo sam izneo svoje misljenje , koji bi svaki covek koji NEUTRALNO gleda na stvar , izneo.

U.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Au egze....

Ne znas koliko si se nalupetao sada , vi ako sebe smatrate da ste najbolja ekipa u Srbiji [ne kazem da jeste] , vas bi bas bilo briga na kakav kostur idete , ako ste dosli na turnir da kalkulisete niste ni trebali da dolazite , Nije vam ovo prvi turnir da ste ovo uradili da izgubite "namerno" u grupama od neke ekipe da bi igrali polufinale/finale . Igrajte cs , ne pravite sranja sa kalkulisanjem... Sta je ENTiTY uradio ? Za sebe je rekao da su najbolja ekipa , tako su se ponasali i zasluzeno osvojili. Mogli su i oni da izgube protiv pecinog miksa , poceli su iz sprdnje i onda je NENO napisao 16 4 ae i svi su krenuli da igraju ozbiljno , da dobiju svakog ko im stane na put - i to su i uradili. Vas potez protiv nW je SRAMOTAN , i ZASLUZILI ste da vam se vrati ISTOM MEROM. Takodje sam i ja cuo pricu za "puklu gumu" (rev's post) i jos veca SRAMOTA ako je to u pitanju.

Nemam nista ni protiv jedne ekipe , samo sam izneo svoje misljenje , koji bi svaki covek koji NEUTRALNO gleda na stvar , izneo.

U.

+1

Znas da te volim Velimire ali sve ti je lepo rekao decko :)

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Au egze....

Ne znas koliko si se nalupetao sada , vi ako sebe smatrate da ste najbolja ekipa u Srbiji [ne kazem da jeste] , vas bi bas bilo briga na kakav kostur idete , ako ste dosli na turnir da kalkulisete niste ni trebali da dolazite , Nije vam ovo prvi turnir da ste ovo uradili da izgubite "namerno" u grupama od neke ekipe da bi igrali polufinale/finale . Igrajte cs , ne pravite sranja sa kalkulisanjem... Sta je ENTiTY uradio ? Za sebe je rekao da su najbolja ekipa , tako su se ponasali i zasluzeno osvojili. Mogli su i oni da izgube protiv pecinog miksa , poceli su iz sprdnje i onda je NENO napisao 16 4 ae i svi su krenuli da igraju ozbiljno , da dobiju svakog ko im stane na put - i to su i uradili. Vas potez protiv nW je SRAMOTAN , i ZASLUZILI ste da vam se vrati ISTOM MEROM. Takodje sam i ja cuo pricu za "puklu gumu" (rev's post) i jos veca SRAMOTA ako je to u pitanju.

Nemam nista ni protiv jedne ekipe , samo sam izneo svoje misljenje , koji bi svaki covek koji NEUTRALNO gleda na stvar , izneo.

U.

Ti si decko debilcic :))) ti pojma nemas sta si napisao.

Ne mogu ja ovde po ruru da se raspravljam, nisam ja u tom fazonu, ostavio sam post zato sto vidim da ljudi koji nisu bili ni prisutni tamo pricaju nesto o cemu nemaju blage veze. A i ti se izgleda nadovezujes posto ne shvatas neke stvari. Prava stvar u celom postu koju si napisao je to za gumu sto smo kasnili. Jbg takva je situacija bila morali smo da lazemo :) Prota je dobio izvinjenje od bagera, bila je guzva u saobracaju nisu mogli ljudi iz beograda da izadju itd...

Link to comment
Share on other sites

da kazem ja celu istinu, krenuli smo u 13 i 30 sa vozdovca ispred sokicine zgrade, stali da jedemo 15 minuta pokupili denisa na slaviji u 14 50, zbog guzve, na gazeli smo bili u 15 50... a da smo hteli da zakasnimo to je lol... bukvalno smo stajali u mestu po sat vremena... a za puklu gumu ne znam zasto je to bager rekao, moguce i da nije cuo sokicu sta mu prica na telefon veoma, posto je muzika bila preglasna u kolima, stvarno nemam pojma. a to za kalkulisanje, mislimo da smo vrlo losi u ovom trenutku, pa smo zato kalkulisali da bismo mogli da prodjemo lakse do finala, da bi se posle hvalili da smo top 2 kad izgubimo u finalu :) pozdrav

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

BGD je N1!!!

Newave je pokazao samim postupkom izbacivanja Bize, zbog "awp-a" prodali druga!

DPS-u namesten prolaz.

TO je to GL

dobro decko dali si ti normalan? sta je dps-u namesten prolaz? bili smo prvi u A grupi. i ukrstali smo se sa C grupom,dakle BGD ONLINE ili neWawe,zavisi ko od njih bude drugi u grupi,to je odlucivao njihov mec... a ti ako mislis da je BGD ili newawe losa ekipa? onda tebi svaka cast.Igrom slucaja se desilo to sto se desilo da ovi puste clan+ i... pa je nama bio laksi put do finala... mislim stvarno razmisli prvo malo pre nego sto nesto napises !!!!!

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

dobro decko dali si ti normalan? sta je dps-u namesten prolaz? bili smo prvi u A grupi. i ukrstali smo se sa C grupom,dakle BGD ONLINE ili neWawe,zavisi ko od njih bude drugi u grupi,to je odlucivao njihov mec... a ti ako mislis da je BGD ili newawe losa ekipa? onda tebi svaka cast.Igrom slucaja se desilo to sto se desilo da ovi puste clan+ i... pa je nama bio laksi put do finala... mislim stvarno razmisli prvo malo pre nego sto nesto napises !!!!!

lepo je bole rekao turnir je namesten

Chill brate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...