Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neki dalton iz Zajecara je prijavio ekipu UrbanExp predstavljajuci se kao osoba koja ce sve da sredi . Kada sam ga obavestio posle nedelju dana o uplatama , prvo je rekao da to nije bio on :) , kasnije je rekao kako vise nisu "NJEGOVI" . Molio bih ovom prilikom doticne CS bizmismene i ostale CS veleposednike , da me ne kontaktiraju sa neozbiljnim prijavama !

UrbanExp vama svaka cast , cekamo vasu potvrdu .

Link to comment
Share on other sites

Neki dalton iz Zajecara je prijavio ekipu UrbanExp predstavljajuci se kao osoba koja ce sve da sredi . Kada sam ga obavestio posle nedelju dana o uplatama , prvo je rekao da to nije bio on :) , kasnije je rekao kako vise nisu "NJEGOVI" . Molio bih ovom prilikom doticne CS bizmismene i ostale CS veleposednike , da me ne kontaktiraju sa neozbiljnim prijavama !

UrbanExp vama svaka cast , cekamo vasu potvrdu .

To je neki chobanin iz Zajecara koji imitira Dinkica i to mu dosta dobro ide ... goni ga u penis

Link to comment
Share on other sites

Postoji urban! Ali taj sto ti je reko da je "nas sponzor" je jedan obican prevarant :) tacno je da je trebao da bude ali kao svaki lazov samo je lagao :))) i ne znam odakle njemu ideja da mi igramo turnir..i kao stari urban i kao novi urbani nikom nismo rekli da ce da igramoo...:))

Ne bih da iznosim detalje ali trulo je da neko kaze oni su : "MOJI" i nisu vise "MOJI" , zvucalo je jako prepotentno .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...