Jump to content

BGD-Hosting


AIDS

Recommended Posts

bgd.png

BGD Hosting se prvenstveno bavi iznajmljivanjem gaming resursa. Kao novonastala kompanija trudimo se da pre svega nasim klijentima pruzimo najkvalitetnije usluge po najpovoljnijim cenama.

Za sada imamo u ponudi samo hosting Counter Strike servera.

Svi nasi serveri se nalaze na serverskim masinama lociranim u Srbiji direktno povezanim na opticki link sto vam omogucava najkvalitetniju igru. Sto je najbitnije, kod nas nema 'overselling-a' sto znaci da ce vas server imati iste performanse bez gubitaka kao i prvog dana kada ste ga iznajmili.

U kvalitet usluge se mozete uveriti i sami, probajte nase test servere na adresama:

PUBLIC: 217.26.78.194:28000

CW: 217.26.75.38:27035

Uz svaki iznajmljeni server dobijate pristup game panelu koji vam omogucava potpunu kontrolu nad vasim serverom kao i 24/7 support putem tiketa. Naravno, instalacija i podesavanje svih modova je moguce i mozete birati mod koji zelite da instalirate kao i naknadno promeniti mod vaseg servera.

Cene servera:

CW 12+2 - 1000 din

CW EPS 12 - 1500 din

Pub 16+2 - 1200 din

Pub 18+2 - 1400 din

Pub 20+2 - 1500 din

Pub 24+2 - 1700 din

Pub 30+2 - 2000 din

Sva pitanja na support@bgd-hosting.com [:)]

Edited by AIDS

www.ez-cs.net

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi baguje ne mogu da saljem PM. Pa cu te pitati ovako

Posto ste kompanija, vi meni posaljete predracun ja vam platim i onda mi sentujete racun , moze to ? Placao bih sa firminog racuna pa zato

Za sada to ne moze.

Moras pratiti normalnu proceduru, naruciti server preko sajta i onda uplatiti uplatnicu koja ce ti doci na mail. :)

www.ez-cs.net

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...